Skocz do zawartości
Edward Kenway

Forza Horizon 4

Rekomendowane odpowiedzi

jest 695 + 4 z obecnego (nowego) sezonu. Patche wychodzą razem z updatem co tydzień (czasem częściej jak jakaś dziura), a w poniedziałki przed nowym sezonem (który jest co 4 tygodnie) jest prezentacja nowego sezonu.

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o co konkretnie chodzi, o jakieś zawody wyzwanie czy coś innego.Zawody w klasie 700 nie musisz mieć pełnego 700 byle w tej klasie było.Wątpię że będzie dużo nowych aut,teraz ford a za tydzień RX7 .Może ci chodzi o te zawody gdzie trzeba mieć audi bo znów złe tłumaczenie jest i w ostatnim wyzwaniu trzeba jechać dirt 2 razy nie uliczne...to już żenada że czegoś tak prostego jak nazwy zawodów nie potrafią przetłumaczyć ?

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz forze tylko pykam dla nowych samochodów pojedze i potuninguje i to na tym koniec.

 

Bo niestety mam sporo gier do ogrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie tak jak większość tych co grają od początku a skoro nie mogę zrobić i udostępnić malowania to nie ma po co wchodzić częściej jak raz w tygodniu...licznik mi pokazuje że pula nagród to 999 999 999 i pewnie nie ruszy do przodu?

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, wompierz napisał:

Znowu pyanie laika :D
Nie wiem jak zrobić AWD quattro. Wybrałem napęd AWD bo jest standardowy, stosowałem też różne presenty na klasę B 700 ale nie zalicza.

Kiedy wychodzi nowy patch i dodadzą nowe samochody? Obecnie jest 699 chyba, że mi źle pokazuje.

4. "Put your quattro AWD to good use and win 2 Dirt Racing Series events in your Audi S1"

Edytowane przez mlynos
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W dniu 17.07.2020 o 18:14, amp41 napisał:

A o co konkretnie chodzi, o jakieś zawody wyzwanie czy coś innego.Zawody w klasie 700 nie musisz mieć pełnego 700 byle w tej klasie było.Wątpię że będzie dużo nowych aut,teraz ford a za tydzień RX7 .Może ci chodzi o te zawody gdzie trzeba mieć audi bo znów złe tłumaczenie jest i w ostatnim wyzwaniu trzeba jechać dirt 2 razy nie uliczne...to już żenada że czegoś tak prostego jak nazwy zawodów nie potrafią przetłumaczyć ?

Tak. Dzięki wszystkim, źle było przetłumaczone.

Polskie tłumaczenia w tej grze czasem są dziwne i muszę się zastanawiać o co chodzi.

I oczywiście mam jeszcze pytanie bo chciałbym ściągnąć screeny. Nie mogę połączyć się z forza hub. Przepraszamy aplikacja nie jest dostępna.
Czy jest jakiś inny sposób?
Poluje na niektóre samochody ale kupić coś to trzeba mieć szczęście. Teraz kupiłem samochód apollo za 2mln co jest za 600FP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, wompierz napisał:

Tak. Dzięki wszystkim, źle było przetłumaczone.

Polskie tłumaczenia w tej grze czasem są dziwne i muszę się zastanawiać o co chodzi.

I oczywiście mam jeszcze pytanie bo chciałbym ściągnąć screeny. Nie mogę połączyć się z forza hub. Przepraszamy aplikacja nie jest dostępna.
Czy jest jakiś inny sposób?
Poluje na niektóre samochody ale kupić coś to trzeba mieć szczęście. Teraz kupiłem samochód apollo za 2mln co jest za 600FP.

Wchodzi na tą strone https://forzamotorsport.net/en-us/ , logujesz się na konto Microsoft, zakładka Community i klikasz Gallery 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Niestety nie ma nic w galerii na stronie. Zapewne najpierw muszę się połączyć z forza hub w aplikacji.

U mnie aplikacja nie działa. Forza hub jest aktualnie niedostępna. Spróbuj ponownie później.

Może to wina tego, że dużo rzeczy powyrzucałem z windowsa. Te wszystkie niepotrzebne dodatki z menu start. Zostawiłem sklep i kilka innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, Szukam rozwiazania.. jak zmienic NAT na inny niż zamknięty ? Mam neta z TOYA ich modem mam podłączony do routera i z routera kablem do kompa, jakieś pomysły ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten temat był już poruszany wielokrotnie,przejrzyj ten wątek,zależy czy masz stałe IP czy zmienne,jak zmienne jedyne co uzyskasz to ograniczony czy jakoś tak.Jeśli stały to musisz w swoim routerze przejrzeć ustawienia,ewentualnie twój dostawca może coś blokować.W grę da się grać nawet jak jest zamknięty. 

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek tj 27.07 o godz. 19:30 stream z Update 25

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby dali cos ciekawego i ilość 8 samochodów bo na błedy nie ma co liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czy zdjęcie może coś sugerować? Coś związane z buggy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nic to nie sugeruje to losowe zdjęcie wrzucili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugeruje że jako nagrodę je dostaniemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem dwa miesiące bo nie miałem kompa, wczoraj kupiłem auta których nie udało mi się zdobyć przez ten czas (te nowe) i wydałem na to 120 mln, dobrze że miałem kasę w zapasie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza Horizon 4 i Forza Horizon 3 w edycjach Ultimate (Xbox One/PC) VPN

85,60 zł

https://www.pepper.pl/promocje/forza-horizon-4-i-forza-horizon-3-w-edycjach-ultimate-xbox-onepc-vpn-276544

Można pobrać grę z innego konta MS, a używać save'a z innego konta Xbox - swego czasu nie trzeba było być zalogowanym do tych samych kont na Xbox i MS by grać.

Za 56 zł jest sam pakiet dodatków Ultimate do FH4

https://www.pepper.pl/promocje/forza-horizon-4-ultimate-add-ons-bundle-xbox-onepc-win10-vpn-283737

Edytowane przez deton24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FESTIWAL: 
50%: Lamborghini Diaglo GTR
80%: Toyota Celica GT-Four RC ST185

LATO: 
- 50%: BMW M3 GTS
- 80%: Rover SD1 Vitesse
- Photo Challenge: Super Wheelspin
- Lamborghini Veneno
- Bentley Continental GT Speed FE
- 4x Super Wheelspin
- HSV GTS :heartpump:
- Volkswagen Type 3 1600 L
- Ford F-150 SVT Raptor 2011

JESIEŃ:
- 50%: Porsche 718 Cayman GTS
- 80%: Mercedes-AMG GT 4-Door Coupé
- Photo Challenge: Super Wheelspin
- Wspołczesny strój wyścigowy :E
- 1988 BMW M5 FE
- 4x Super Wheelspin
- Toyota Celica GT-Four ST205
- Lamborghini Centenario LP 770-4
- 1988 Holden VL Commodore Group A :heartpump:

ZIMA:
- 50%: ATS GT
- 80%: Porsche 356 C Cabriolet Emory Special
- Photo Challenge: Super Wheelspin
- Mercedes-Benz X-Class
- MINI X-Raid All4 Racing Countryman
- 4x Super Wheelspin
- Hoonigan Gymkhana 9 Ford Focus RS RX
- 1969 Ford Mustang Boss 302
- Koenigsegg CCGT

WIOSNA:
- 50%: 1996 HSV GTSR :heartpump:
- 80%: Porsche #46 356 SL Gmünd Coupe
- Photo Challenge: Super Wheelspin
- MINI X-Raid John Cooper Works Buggy
- Dodge Charger Daytona HEMI
- 4x Super Wheelspin
- Strój ufoludka :E
- 1966 Porsche 906 Carrera 6
- Volvo Iron Knight

qLnE8qm.jpg

 

Edytowane przez mlynos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szału nie ma ale samochody powracają z fh3.

A jakieś większe zmiany czy poprawki będą?

Edytowane przez brainq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Liczyłem na bugatti divo lub lexusa lxr.

Kupiłem divo za 6mln ale cebulowa mentalność się odezwała i wystawiłem za 10mln a później się okazało, że giełda wzięła ładną prowizję od wystawienia.

A na problemy z forza hub support oczywiście nie odpisuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie koledzy gracze FH4,

od kilku dobrych dni kombinuje jak koń pod górę żeby uruchomić Forze... ściągałem już z tylu źródeł że wiecej pomysłów nie mam. przeleciałem chyba wszystkie filmiki z fixami, crashami, pomocami itp. Zamraza mi się ekran po naciśnięciu enter an początku gry i później wywala do Windowsa.

Jestem już tak znudzony tym wszystkim że generalnie to kupiłbym se oryginałke tylko że... na allegro jest tego sporo od jakichś tanich za pare zł kont używanych przez wiele osób no i te najdroższe za 200zł około.

poza tym nigdy nie ściągałem żadnej gry zakupionej wcześniej przez neta, nie wiem gdzie i jak to potem ściągnąć, czy jakiś klucz dostanę tylko po zakupieniu aukcji z grą?

Oświećcie mnie proszę i poprowadźcie w temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kupić oryginalną grę. Nie piracić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co pobierać grę z tortów czy innego źródła jak na alledrogo dostęp do czyjegoś konta do pobrania gry wystarczy aby na swoim później grać...chyba się nic nie zmieniło w tym względzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, wompierz napisał:

Kupić oryginalną grę. Nie piracić.

To mnie proszę naprowadź gdzie i jaką kupić i jak to się odbywa po zakupie ponieważ, jak wspominałem nie mialem styczności z grami kupowanymi online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...