Skocz do zawartości
Edward Kenway

Forza Horizon 4

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, pavel332 napisał:

To mnie proszę naprowadź gdzie i jaką kupić i jak to się odbywa po zakupie ponieważ, jak wspominałem nie mialem styczności z grami kupowanymi online.

A to nie mozna kupic Game Passa za 4zl czy tam za 15zl jak nie ma promocji i ograc gierke.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Phoenixsuple napisał:

A to nie mozna kupic Game Passa za 4zl czy tam za 15zl jak nie ma promocji i ograc gierke.

Jak gość nigdy nie kupował gry przez neta, a Ty mu z GP wyskakujesz, to już dla niego master level będzie ?

 

Pavel wpisz sobie w google jak kupić grę/key, poczytaj lub oglądnij i kup. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 godziny temu, pavel332 napisał:

To mnie proszę naprowadź gdzie i jaką kupić i jak to się odbywa po zakupie ponieważ, jak wspominałem nie mialem styczności z grami kupowanymi online.

Jeżeli zależy Ci na full wersji to w MS store. Na pewno w google znajdziesz co to i jak kupić grę. Nie wierzę, że nigdy nic nie kupowałeś niczego na internecie lub nie dodawałeś sobie darmowych gier na epic.  Choć jestem w stanie uwierzyć, że są ludzie co nigdy nie kupili gry.

Niestety sam sklep MS to najgorsze badziewie ze wszystkich możliwych. Nie ma dostępu do plików gry, nie można skopiować sobie folderu z grą w inne miejsce i czasem są problemy, że jak przerwie ściąganie to trzeba zaczynać od nowa. Ale nie ma innego sposobu na granie w forzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, wompierz napisał:

Nie wierzę, że nigdy nic nie kupowałeś niczego na internecie lub nie dodawałeś sobie darmowych gier na epic.  Choć jestem w stanie uwierzyć, że są ludzie co nigdy nie kupili gry.

Tak jakby zaprzeczyłeś sam sobie w 2gim zdaniu .... ;) Ale to fakt - nigdy nie kupowałem żadnej gry w internecie. Nie jestem jakimś zapalonym graczem. były czasy że pośmigałem w NFS, Colin McRae a jedyne oryginałki co kupiłem fizycznie to Wiedźmin 3 i Colin mcRae 3 kiedyś kiedyś :D

Spodobały mi się detale, grafika i wspaniałe odwzorowanie terenu w tej gierce ale kurde 200zł trochę mi nie na rękę wydac żeby se pojeździć ... Wiedźmina za 8dych kupiłem jak pamiętam. Jakbym wiedział że do 100zł Forze da się jakoś zakupić to biorę ale jak drożej ... tak bardzo mi nie zalezy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, wompierz napisał:

Niestety sam sklep MS to najgorsze badziewie ze wszystkich możliwych. Nie ma dostępu do plików gry, nie można skopiować sobie folderu z grą w inne miejsce i czasem są problemy, że jak przerwie ściąganie to trzeba zaczynać od nowa. Ale nie ma innego sposobu na granie w forzę.

ale ty wiesz, że lokalizację gier z MS Store zmienia się przez Windowsa? :E

obraz.png.25f671bd8f2eae7003f98d9cf6b9fe8f.png

 

  

15 godzin temu, pavel332 napisał:

Spodobały mi się detale, grafika i wspaniałe odwzorowanie terenu w tej gierce ale kurde 200zł trochę mi nie na rękę wydac żeby se pojeździć ... Wiedźmina za 8dych kupiłem jak pamiętam. Jakbym wiedział że do 100zł Forze da się jakoś zakupić to biorę ale jak drożej ... tak bardzo mi nie zalezy ;)

Jak jesteś taki sęp, to lepiej odpuść. Szkoda naszego i Twojego czasu.

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

i jestem w stanie skopiować sobie folder z grą a później w razie czego np. odinstalowania gry uruchomić grę ze skopiowanego folderu? Bo nie sprawdzałem tej opcji a nie che mi się ściągać od nowa forzy w razie problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie kopiowałem, ale 2 razy przenosiłem używając tej opcji (z SSHD na HDD przenośny w celu backupu i z HDD na NVMe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, wompierz napisał:

i jestem w stanie skopiować sobie folder z grą a później w razie czego np. odinstalowania gry uruchomić grę ze skopiowanego folderu?

Nie ma takiej opcji, to nie torrenty ze sobie sciagasz spakowany folder.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy Game Passie kosztującym cały czas 4 zł miesięcznie (wystarczy po zakończonym okresie subskrypcji ponownie ją aktywować z poziomu apki) nie ma żadnych wymówek.

Żadnej filozofii z instalowaniem też nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

wyszedł nowy patch. 1.2GB jest już 710 samochodów do sfotografowania. Poprzednio było 699.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

 

We're constantly working to improve the experience in Forza Horizon 4. Below you will find a summary of items fixed or improved upon in this update.

Version Number:

  • Xbox: 1.428.211.0
  • PC: 1.428.211.2

NEW FEATURES

Forza Horizon 4 Welcome Pack

Kickstart your Horizon Life with the Forza Horizon 4 Welcome Pack DLC!

The Forza Horizon 4 Welcome Pack comes with 8 stunning, pre-tuned cars and a picturesque British House. Included with this pack are specially pre-tuned Welcome Pack editions of:

  • 1996 Ferrari F50 GT
  • 2017 Ford GT
  • 1960 Porsche 718 RS 60
  • 2016 Hoonigan Gymkhana 9 Ford Focus RS RX
  • 1993 Toyota #1 T100 Baja Truck
  • 2012 Lamborghini Aventador LP700-4
  • 2016 Subaru #199 WRX STI VT15R Rally Car
  • 1976 Jeep CJ5 Renegade

Also included is the Sunflower Meadows Player House.

This pack is included with both the Forza Horizon 4 Ultimate Edition and Ultimate Add-ons Bundle. If you already own the Ultimate Edition, you will need to download it separately.

Showcase Remix – Quaint Village Rush

The iconic Centenario has seen its fair share of action here at Horizon – but it all started back in Australia. We thought – why not recreate some of that Surfers Paradise magic right here at Horizon UK? Check out this summer’s Showcase Remix and go show the Delta Wing who’s really boss!

Showcase Remix – Freight Expectations: Round 2

We got a phone call from the train driver from Horizon Australia – says she wants a rematch after we beat her with the Chevy. Fancy the honours of showing us all why the Camaro reigns supreme? We flew her over just for this…so please say yes. 

Showcase Remix – Ride to Anywhere

This Showcase Remix pits Isha’s very own Austin Taxi against the Behemoth! It’s transportation giant versus inflatable giant, through the snowy hills of Glen Rannoch.

Showcase Remix  Commuter Blues

A new remix of The Flying Scotsman Showcase, this time featuring the new and exclusive 2019 Porsche Macan Turbo facing off against the legendary steam locomotive in spring. Complete the regular version of the Showcase first to unlock this remixed version.

Cross Platform Fixes

Removed the “Launch Mixer” tile from the pause menu.

PC-Specific Fixes

Fixed a crash associated with AMD Renoir Hardware

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym zrobić aktualny Trial żeby Piste wygrać? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

Nie ma takiej opcji, to nie torrenty ze sobie sciagasz spakowany folder.

Nie wiem co torrenty mają do tego, ale w cywilizowanych usługach, jak np. Steam, nie ma najmniejszego problemu z pobieraniem, przenoszeniem, modowaniem gier i ponownym uruchamianiem takich kopii, np po formacie dysku systemowego. MS Store to najgorsze, najmniej funkcjonalne, najmniej czytelne i zupełnie niepraktyczne padło ze wszystkich dostępnych launcherów i to jest niezaprzeczalny fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Godzinę temu, dudek970 napisał:

Czym zrobić aktualny Trial żeby Piste wygrać? :E

Ja zaliczyłem trial lambo huracan a później wygrałem wyścigi viper 08.

Ważne żeby mieć dobre party i wygrać dwa pierwsze wyścigi bo trzeci to goliat małe szanse na wygranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trial zrobiłem Viperem 08 na 1 miejscu a było dość mocne lobby.:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, jednak odpuściłem bo już ją miałem :E

Coraz bardziej chodzi mi po głowie żeby porzucić tę grę, absolutnie nic nowego się tam nie dzieje. Fajnie, że dodają nowe auta i wykazują minimum zainteresowania grą, ale poza zbieractwem nie ma co robić, nawet wydawać pieniędzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokup sobie DLC jak nie masz, Lego to kolejne pare godzin jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1 @dudek970

mam oba dodatki, wszystkie auta z wyjątkiem kilku, które są nie do zdobycia jak 720 PO i jedyne po co odpalam FH4 w tygodniu, to żeby odblokować nowe auto.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, czolgista778 napisał:

Dokup sobie DLC jak nie masz, Lego to kolejne pare godzin jazdy.

Mam wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No to jest dla mnie minus forzy. To bardziej zbieranie samochodów jak pokemonów. Mam jakiś średni fun z zaliczania cotygodniowych wyzwań na złoto .Trzeba po prostu dopasować i usprawnić samochód i używać cofajki do obrzydzenia jak nie idzie.

Ja jeszcze nawet nie ruszyłem tego dodatku z burzami. Jakoś nie chciało mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, wompierz napisał:

To bardziej zbieranie samochodów jak pokemonów.

Od dawna o tym piszę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trójka była mniej monotonna mimo podobnego zbieractwa. Była większa mapa, a na niej zgrabnie połączyli chyba wszystkie możliwe typy krajobrazu rodem ze starych ścigałek, czyli były lasy, plaże, pustynia. autostrada, małe miasto, duże miasto, winnice, górskie serpentyny, a kiedy naszła mnie ochota to pojeżdżenie po śniegu to przechodziłem do śnieżnej mapy z DLC.

Czwórka to w kółko jeżdzenie po jednym i tym samym monotonnym europejskim krajobrazie, a co gorsza co 3 tygodnie wpada obowiązkowa tygodniowa zima, której nie da się pominąć, a przed nią tygodniowa jesień podczas której ciągle pada.

Edytowane przez wahoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne rzeczywiście,potrzebne tylko do zrobienia zdjęć...ale jak ktoś zaczyna to jak najbardziej,tylko większość już skończyła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu idioci i debile przeszli samych siebie, wygraj 3 zawody uliczne ciężarówka gdzie AI jeździ normalnymi samochodami... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...