Skocz do zawartości
Edward Kenway

Forza Horizon 4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Thorns

Ciekawe.. jeszcze jej nie ma, a ciebie już rozczarowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozczarowało to, że mapa ma mieć podobny rozmiar do tej z Horizon 3, liczyłem na jakiś progres w tym aspekcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozczarowało to, że mapa ma mieć podobny rozmiar do tej z Horizon 3, liczyłem na jakiś progres w tym aspekcie.

Gdzie taką informację wyczytałeś ?

 

W FH3 przejazd dookoła mapy (wyścig Goliat), zajmował ok. 12 minut (o ile dobrze pamiętam) i to przy średniej prędkości ok. 150 km/h :E

Edytowane przez KILLER289

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ralph Fulton, czyli dyrektor kreatywny studia potwierdził rozmiar mapy.

 

Rozważana jest opcja dania możliwości wyboru pory roku w grze offline również poza wyścigiem.

Edytowane przez Mackay22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

Gdzie taką informację wyczytałeś ?

 

W FH3 przejazd dookoła mapy (wyścig Goliat), zajmował ok. 12 minut (o ile dobrze pamiętam) i to przy średniej prędkości ok. 150 km/h :E

Mówili po prezentacji.

 

Wielkość mapy z FH3 vs The Crew 2.

0TySEjK.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorns

a na co komu duża mapa? to gra przygodowa czy wyścigowa? ważne by trasy były ciekawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche zabawne ze objazd mapy w TDU z 2006 wypasionym Koenigseggiem zajmowal 45 minut LOL.

Potem wyszedł skopany TDU2 i seria umarła kwasny.gif

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne, ale powierzchnia mimo wszystko ogranicza ilość możliwych dróg i tras. Dobre tyle, że teraz ma być opcja tworzenia wyścigów od zera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówili po prezentacji.

 

Wielkość mapy z FH3 vs The Crew 2.

 

I co z tego? Ilość kontentu w FH4 ma być większa wraz z ilością warunków pogodowych, a Crew to tylko średnia podróbka FH, bo na PS4 nie ma tego typu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

a na co komu duża mapa? to gra przygodowa czy wyścigowa? ważne by trasy były ciekawe

 

Na co komu w ogóle mapa. Można zrobić wybieranie toru z menu i tyle.

 

I co z tego? Ilość kontentu w FH4 ma być większa wraz z ilością warunków pogodowych, a Crew to tylko średnia podróbka FH, bo na PS4 nie ma tego typu gry.

Bzdury. TC nie jest podróbką FH. TC to jest następca TDU.

 

Będzie się zmieniać wraz ze zmianą pór roku. Ot raz na jeziorze będzie można jeździć a raz nie.

Edytowane przez kieros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu taka mała mapa? Zgadzam się z tymi co mówią że to co najwyżej FH 3.5 a nie 4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kampanii niech sobie robią co chcą, w grze online to trochę słabo narzucanie pory roku, mam nadzieje ze będzie można wybierać własne customowe wyścigi i ścigać się z członkami klubu i znajomymi w wybranych klimatach

 

przykład.. człowiek siedzi nad tunningiem kilka dni, bo tak bywa.. dopieszcza go.. a tu kończy się tydzień, zmienia się sezon na zimę.. i ch$#$^j z testami

 

na zimę osobne części, tuningi itp.

 

w FH3 przynajmniej gdy nie chciałem ruszać zimy (która jako dlc były niesamowita) to nie wchodziłem do Blizzard Mountain

A przypadkiem w pierwszym zwiastunie samochody nie poruszały się tak samo mimo innych warunków panujących na drogach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na co komu w ogóle mapa. Można zrobić wybieranie toru z menu i tyle.

 

 

Bzdury. TC nie jest podróbką FH. TC to jest następca TDU.

 

Będzie się zmieniać wraz ze zmianą pór roku. Ot raz na jeziorze będzie można jeździć a raz nie.

Dałeś mapę C2 i czy z tego powodu ta gra jest lepsza? TDU już nie ma, a stara wersja już nie ma startu do nowej FH, czasy się zmieniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapa może i jest mała, ale ładna, jest dużo wyścigów i aktywności. Ja do dzisiaj czerpię przyjemność z grania w FH3. Pory roku dodadzą jeszcze nowy extra klimat. Ja tam jak na razie jestem zadowolony z tego co ma być w FH4.

 

Oczywiście nie obraziłbym się gdyby mapa była większa, ale nie można mieć wszystkiego. Zobaczymy na premierę i ewentualnie wtedy będziemy mogli ponarzekać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

To jednak wrócę do horizona 3 i poczekam aż będzie po 150 zł ???

 

No to sobie poczekasz całkiem sporo aż zejdzie do 150zł.

 

Mapa może i jest mała, ale ładna, jest dużo wyścigów i aktywności. Ja do dzisiaj czerpię przyjemność z grania w FH3. Pory roku dodadzą jeszcze nowy extra klimat. Ja tam jak na razie jestem zadowolony z tego co ma być w FH4.

 

Oczywiście nie obraziłbym się gdyby mapa była większa, ale nie można mieć wszystkiego. Zobaczymy na premierę i ewentualnie wtedy będziemy mogli ponarzekać :E

 

FH i FH 3 to chyba najlepsze części Forzy Horizon, za to FH2 była taka sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko nie skopali optymalizacji bo bardzo chętnie bym w to pograł. Ale posiadam forze horizon 3 jak i forze motorsport 7 i z każdą jakieś problemy. W horizon 3 ciągłe crashe do pulpitu lub BSODy a w motorsport 7 po długiej grze zaczyna mi klatkować i fpsy skaczą. Także na prawdę boję się wydać kolejnych pieniedzy na ich produkty chodź nie powiem sama seria jest po prostu świetna jako gra. Ale technicznie na PC to niestety leży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko nie skopali optymalizacji bo bardzo chętnie bym w to pograł. Ale posiadam forze horizon 3 jak i forze motorsport 7 i z każdą jakieś problemy. W horizon 3 ciągłe crashe do pulpitu lub BSODy a w motorsport 7 po długiej grze zaczyna mi klatkować i fpsy skaczą. Także na prawdę boję się wydać kolejnych pieniedzy na ich produkty chodź nie powiem sama seria jest po prostu świetna jako gra. Ale technicznie na PC to niestety leży.

ja mam ciut słabszą konfiguracje i z crashami w forzie horzion 3 nie miałem problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz widocznie miałeś szczęście. Bo z tego co się orientuję wiele osób zmaga się z tym problemem właśnie w Forzy horizon 3. A w Motorsport 7 te ścinki po długim czasie gry mogą być spowodowane zapełnianiem się pamieci graficznej ale muszę to wypróbować. Ale najważniejsze, że przynajmniej Forza 7 nie crashuje do pulpitu. Także na pewno nie jest to problem sprzętowy jeśli chodzi o horizon 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceną da się szybką zejść poprzez ruskich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko nie skopali optymalizacji bo bardzo chętnie bym w to pograł. Ale posiadam forze horizon 3 jak i forze motorsport 7 i z każdą jakieś problemy. W horizon 3 ciągłe crashe do pulpitu lub BSODy a w motorsport 7 po długiej grze zaczyna mi klatkować i fpsy skaczą. Także na prawdę boję się wydać kolejnych pieniedzy na ich produkty chodź nie powiem sama seria jest po prostu świetna jako gra. Ale technicznie na PC to niestety leży.

 

Jak dla mnie to optymalizacja FH3 jest genialna w stosunku do wizualnej zawartości. Jest to naprawdę jedna z nielicznych nowszych gier AAA gdzie na moim gtx 1070 gram w 4k na detalach bliskich ultra(msaa off i cienie high) na gtx 1070 w stabilnych 60fps. Podobnie FH7 tam też 60 fps i to z msaa x2 w 4k, cienie tylko zrzucam na high i śmiga, a dropy są tak sporadyczne, że nawet się nimi nie przejmuję.

 

W ciągu ostatnich kilku dni przegrałem ~20h w FH3 i wykrakaliście wywaliło do pulpitu jeden raz w sesji powyżej 3h. Ale to na prawdę już nie pamiętam kiedy wcześniej mi wywaliło grę bez powodu, jakoś grube kilka miesięcy temu pewnie będzie.

 

Aktualnie mam 350h przegrane od premiery w FH3.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceną da się szybką zejść poprzez ruskich

No, zaoszczędzisz aż 20 zł. Nie ma co, szybkie zejście :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

Oby tylko nie zrobili tak jak w FM7 że celowo obniżyli kolory i kontrast by gra lepiej prezentowała się na TV i monitorach HDR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko nie zrobili tak jak w FM7 że celowo obniżyli kolory i kontrast by gra lepiej prezentowała się na TV i monitorach HDR.

Pierwsze słysze tak było??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

Jedynie wersję na xboxa będzie można kupić tanio bo będą fizyczne kopie.

Na PC najbardziej się opłaca kupić wersję za 350zł bo ma 2 dodatki w sobie :kwasny:

Niestety przez dystrybucję w sklepie MS ciężko będzie kupić gdzieś taniej.

 

Lewych wersji za 10zł czy ileśtam nie liczę. Radzę na to uważać bo jest wysokie prawdopodobieństwo, że policja do was zapuka. Nie stanie się to od razu ale w ciągu kilku najbliższych lat.

 

 

Tego filmiku chyba nie było

https://www.youtube.com/watch?v=RRCBSn817Lc

 

Jeżeli w FH4 jedynie mapka się zmieni to raczej odpuszczam tą grę do czasu dużej promocji.

Edytowane przez kieros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...