Skocz do zawartości
Edward Kenway

Forza Horizon 4

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie wy widzicie to bugatti Divo? :P Swojądrogą dziwna obecnie ta nowa playlista festiwalowa :/

Zbugowana jest ta nowa playlista, ale dzięki temu zrobiłem jeszcze raz wyzwania z Lambo z tamtego tygodnia oraz codzienne wyzwania i wpadły jeszcze raz FP :cool::)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez zbugowana, forzowy pierdolnik co wejscie nowej serii.

Odpalic gre, zresetowac pc i moze przy nastepnym starcie wessie update.

 

+

Jakby to było gdyby PG czegoś nie spieprzylo - weekly challenge Corvette vs Viper pokazuje ze nie mamy obu pojazdów, nawet jesli nim jedziemy.........według PG trzeba wejśc w autoshow i kupic dane auto jeszcze raz. jprd.

Na wyscigu w Edynburgu w mistrzostwach Ferrari vs Lamborghini auto przed nami zaraz po starcie wyscigu wbija wsteczny i kreci kolka na wstecznym. lol2.gif

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, ja pierwszy raz mam takie dziwne bugi, nie zdarzyło mi się to wcześniej ale już jest ok, mam całą listę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komuś się udało wyzwanie dla corvetty i vipera zrobić? Bo którekolwiek z tych aut wezmę to i tak nic nie startuje, pokazuje 0/5 rund

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komuś się udało wyzwanie dla corvetty i vipera zrobić? Bo którekolwiek z tych aut wezmę to i tak nic nie startuje, pokazuje 0/5 rund

kup któregoś z tych dwóch w salonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisalem challenge jest zabugowany, musisz kupic jedno z ww. aut w autoshow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch wleciał z poprawką do challenge'a z Viperem i Corvett

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest tu ktoś chętny i pełnoletni, żeby razem robić wyścigi sezonowe w trybie współpracy, na PC, późnymi wieczorami? Jeśli takie coś już robicie, to czy mogę dołączyć do waszej drużyny? Oczywiście zaczęlibyśmy od jesieni. Możemy też w jednej drużynie ścigać się w przygodzie online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, jakaś sensowna konfiguracja sterowania i poziomu trudności na pada od xone S?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poziom trudności - wszystko OFF z wyjątkiem ABSu, AI stopień poniżej unbeatable który zwyczajnie oszukuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgl Divo na S2 całkiem nieźle jeździ, nie jest takim klocem jak inne Bugatti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poziom trudności - wszystko OFF z wyjątkiem ABSu, AI stopień poniżej unbeatable który zwyczajnie oszukuje.

 

a ustawienia pada? Wszystkie deadzone, czułość itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgl Divo na S2 całkiem nieźle jeździ, nie jest takim klocem jak inne Bugatti

Właśnie miałem pisać że świetny jest jak na Bugatti, aż chcę się jeździć. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dość lamerskie pytanie, ale nie mogę sobie poradzić. Mam 70 level, i wyczyściłem mapę z wszystkich wyścigów i historii. Pora roku się nie zmienia. Zostały mi zawody sezonowe (czerwone), ale nie mogę wziąć udziału bo nie mam samochodu (Bone shaker) a w opcjach wyścigu nie da się go kupić. W playliste festiwalową nie mogę wejść, bo pisze że nie jest dostępna. O co chodzi? Jak pchnąć grę dalej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mam wrażenie, że gdy oglądam filmiki ma YouTube z forzy w 60fps to wydaje się to wszystko o wiele płynniej niż u mnie 144fps na 1080 ti? W ogóle w każdej grze widzę że filmy na YouTube puszczone w 60 klatkach są plynniejsze :(

Edytowane przez ThePunisher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mam wrażenie, że gdy oglądam filmiki ma YouTube z forzy w 60fps to wydaje się to wszystko o wiele płynniej niż u mnie 144fps na 1080 ti? W ogóle w każdej grze widzę że filmy na YouTube puszczone w 60 klatkach są plynniejsze :(

 

mam to samo, podobnie z jakością CSGO a filmami na YT. Przepaść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle mam nadzieję, że pojawi się kiedyś Aston Martin Valkyria i Chiron 300mph+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ustawienia pada? Wszystkie deadzone, czułość itd

to już jest zdecydowanie preferencja osobista.

 

 

Właśnie miałem pisać że świetny jest jak na Bugatti, aż chcę się jeździć. :thumbup:

jak dla mnie kloc, wolę auto mimo wszystko lżejsze. Jak przestrzelisz zakręt to w Bugatti zatrzymujesz się pół km dalej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bugatti jeździ OK ale jest wolne jak cholera. Nie ma szans z lżejszymi autami typu Radical czy 'popsutymi' jak Mosler, Shelby KC, Carrera 906 itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyclaimowałem wszystkie darmowe auta, 1,5h roboty :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pytanie mam, bo mam mieszane odczucia jeśli chodzi o poziom trudności. Nie jestem mistrzem kierownicy, ale tragedii nie ma, no a i tak niektóre zawody muszę robić we współpracy, bo choćbym 100 razy robił dany wyścig to wychodzi dupa. Dla przykładu zawody zimowe bmw vs merc, piewrszy wyścig lajtowo jestem pierwszy, drugi wyścig i ledwo co 11/12 miejsce... Była sytuacja gdzie G vagon mnie wyprzedził z palcem w dupie. Choć mam najlepsze auto i najlepszy tuning to komputer jakby grał na chitach mnie robi jak chce. Zauważyłem jeszcze coś, mianowicie z całego wyścigu najważniejszy jest start, jeśli na początku wyprzedzę wszystkich to potem nawet nie próbują mnie wyprzedzić, za to jak na początku nie pójdzie idealnie, to nie mam już żadnych szans na wygraną. Wspomagacze typu ABS mam włączone a poziom trudności max daję na wybitny (bo taki potrzebuję do niektórych zawodów).

Najbardziej mnie wkurza jak jestem pewny że mam lepszy samochód i lepszy tuning a na prostej i tak zbieram bęcki od jakiegoś złoma.

Jakieś pomysły? Czy po prostu na prawdę jestem taki beznadziejny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komputer gra na cheatach to fakt. Masz wlaczone linie pokazujace kiedy hamowac? Ja gram caly czas na unbeatable, wszystko wylaczone oprocz ABS i nie mam zadnych problemów, oprócz tego kiedy sa zawody na buggies bo ta klasa jest zepsuta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie samochody "must have" polecacie? Bo w tej grze nie zawsze najdroższy=najlepszy, np. mosler jest zajebisty a jest tani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...