Skocz do zawartości
Edward Kenway

Forza Horizon 4

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde z tymi mistrzostwami M3 vs MB 190 polecieli po bandzie. Czym to wygrać?

 

 

+

Juz wiem czym, MB 190E stockowy silnik i AWD. Szkoda ze kolejne mistrzostwa których nie idzie zrobić na RWD czyli tak jak auto wyszło z fabryki. Te o Pony Cars wygralem stockowym Camaro ZL1, Shelby GT350 i Mustangiem DD.

 

No ja też się męczyłem z tym mb vs BMW... Nie wiem za którym razem mi się udało.

W ogóle jak są wymogi typu zajmij pierwsze miejsce na poziomie trudności wybitny, to chodzi o jeden dowolny wyścig z całych zawodów (bo są 4 wyścigi), czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te o Pony Cars wygralem stockowym Camaro ZL1, Shelby GT350 i Mustangiem DD.

ja zrobiłem Viperem ACR po tunie i bodajże jakimś JDM.

No ja też się męczyłem z tym mb vs BMW... Nie wiem za którym razem mi się udało.

W ogóle jak są wymogi typu zajmij pierwsze miejsce na poziomie trudności wybitny, to chodzi o jeden dowolny wyścig z całych zawodów (bo są 4 wyścigi), czy jak?

musisz zająć 1 miejsce całym turnieju z AI na minimalnie wskazanym poziomie. Za 1 miejsce masz 20pkt, za 2 16pkt, za trzecie ileś tam itd.

 

 

W weekend nudziło mi się "trochę" i grindowałem :E Mam wszystkie auta ze sklepu poniżej 1kk, łącznie ~550 aut. W ogóle cudem udało mi się kupić Audi TT RS za 36k, gdzie normalnie po 600k chodzą :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zrobiłem Viperem ACR po tunie i bodajże jakimś JDM.

 

musisz zająć 1 miejsce całym turnieju z AI na minimalnie wskazanym poziomie. Za 1 miejsce masz 20pkt, za 2 16pkt, za trzecie ileś tam itd.

 

 

W weekend nudziło mi się "trochę" i grindowałem :E Mam wszystkie auta ze sklepu poniżej 1kk, łącznie ~550 aut. W ogóle cudem udało mi się kupić Audi TT RS za 36k, gdzie normalnie po 600k chodzą :E

 

Fajnie że w tą grę każdy może grać inaczej, Ty zbierales hajs na "tanie" auta, ja wczoraj kupiłem ferrari 599x e za ciężko zarobione pieniądze, teraz za cel postawiłem sobie kupienie tej chałupy za 15mln (resztę już mam).

A te ferrari jest genialne do fotoradarów/skoków, tam gdzie wcześniej miałem problem, tak teraz z palcem w nosie robię 3 gwiazdki.

A i zastanawia mnie, bo podczas ładowania ekranu, gdzie podają różne statystyczne rzeczy, twierdzą że ogólnie zarobiłem 300 milionów, tylko gdzie one niby poszły? XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że w tą grę każdy może grać inaczej, Ty zbierales hajs na "tanie" auta, ja wczoraj kupiłem ferrari 599x e za ciężko zarobione pieniądze, teraz za cel postawiłem sobie kupienie tej chałupy za 15mln (resztę już mam).

A te ferrari jest genialne do fotoradarów/skoków, tam gdzie wcześniej miałem problem, tak teraz z palcem w nosie robię 3 gwiazdki.

A i zastanawia mnie, bo podczas ładowania ekranu, gdzie podają różne statystyczne rzeczy, twierdzą że ogólnie zarobiłem 300 milionów, tylko gdzie one niby poszły? XD

trochę eee :E myslisz, że te auta prosto przyszły? Poza tym mam kilkanaście/dziesiąt aut powyżej tej kwoty, ale IMHO w większości przypadków nie są warte tej ceny.

 

do skoków wolę któregoś Koenigsega (Agerę?) bo ma dobre aero do nose-divingu i rekordów :E ew. Mossler/KC. Kasa poszła Ci pewno na domy, albo konkretne tuningi, na to najwięcej siana idzie. Swoją drogą jesteś pewny, że to było 300 milionów, a nie na przyklad 30? 300kk to wuchta siana.

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w trialsach grałem z gościem o nicku mozaskera chyba jakoś tak, mimo że tuning wziąłem od od tego gościa a juz scigalem co za ironia losu xd.

 

 

A co do kasy dobija powoli do 200 milionów a wydaję tylko na tuny.

 

 

A właśnie ktoś chętny pojeździć grupowo w sobotę o 21?? Bo jakoś nie było okazji.

Edytowane przez brainq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę eee :E myslisz, że te auta prosto przyszły? Poza tym mam kilkanaście/dziesiąt aut powyżej tej kwoty, ale IMHO w większości przypadków nie są warte tej ceny.

 

do skoków wolę któregoś Koenigsega (Agerę?) bo ma dobre aero do nose-divingu i rekordów :E ew. Mossler/KC. Kasa poszła Ci pewno na domy, albo konkretne tuningi, na to najwięcej siana idzie. Swoją drogą jesteś pewny, że to było 300 milionów, a nie na przyklad 30? 300kk to wuchta siana.

No właśnie jestem pewny, ale też wydaje mi się że to jakiś błąd, zresztą nie ważne.

Gra zajebista, szkoda że nie potrafię znalezc idealnego ustawienia kierownicy... Na klawiaturze jest 100x łatwiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej na pewno błąd, ja dopiero 60kk wygrałem, a mam ponad 250h w grze myślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz dawno mam ponad 650 aut i 130kk. 258h. Jedne mistrzostwa ogarnalem stockowym Hoonigan Nova :E Fajnie tym sie lata.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko ja jestem tak popiermandolony, że mam nabite 23dni (546h), garaż prawie pełen i hajsu na koncie prawie 160kk? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

546h, cos ty odjaniepawlil, goliathy stockowym Peelem? :E

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

546h, cos ty odjaniepawlil, goliathy stockowym Peelem? :E

Sam nie wiem co ja robiłem, ale nie jestem pewien czy te podliczenie czasu gry poprzez aplikacje Xbox na PC robi to poprawnie :hmm:

 

@edit

PKYOHcC.jpg

 

i0emvFX.jpg

 

 

@edit2

Jutro stream z Update 16

Edytowane przez mlynos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tu ktoś kto jeździ w Forzie na Logitech MOMO? :) Miałbym parę pytań

 

Porsche 906 66", które można wygrać teraz w Trialu jest genialne nawet na gotowym tuningu do A800. Jego wadą jest top speed ~266km/h, ale w łukach i ciasnych zakrętach świetny samochód

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

546h, cos ty odjaniepawlil, goliathy stockowym Peelem? :E

też bym tyle miał, tyle, że ja gram od maja z przerwami :E teraz, gdy odblokowałem Hoonigan Porsche trochę straciłem ochotę do gry, brak jakiegoś konkretnego wyzwania.

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram od pazdziernika zeszlego roku, jakos tak.

Teraz zeby miec jakies wyzwyanie jade stockowymi autami.

Mysle nad zakupem Motorsporta.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lambo i pista OMG i jeszcze toyota już mogę umierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzadkie auta też dają, Victoria, Golf i TypeR 04.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ghehe, ja specjalnie te auta wywalam jak mam duble, zeby nie obnizac cen ;) Lambo GTR bedzie nowym kosiarzem jak CCGT, nie ma bata.

 

Ale jak dadza toyote to bedzie prze wuj. AE86 driftowoz, MR2 do B700/A800, Supre do S1/S2. OMNOMNOMNOM

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jak dodadzą Toyote do gry to pójdą za ciosem i wrzucą Lexusa (LFA <3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta może być nawet paczka płatna byle żeby było i tak kupię a tym bardziej jest diablo i pista jak dla mnie zaskoczenie na +.

 

Mam nadzieje ze w przyszłości zainteresują z marką Seat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jak dodadzą Toyote do gry to pójdą za ciosem i wrzucą Lexusa (LFA <3)

będzie też Lexus podobno, AR12 wspominał w swoim filmiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

menu mi się wykrzaczyło i gra nagle nabrała fajnego charakteru :E

risingsunbrzmenubug21jf5.png

 

 

edit: po wejściu w photomode to samo :E

giraferx7menubug04krx.png

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch wlatuje na salony, prawie 3GB wagi ;)

 

@edit

SERIES 16 UPDATE

Update for XBOX ONE and Windows 10 PCs.

 

 

 

NEW FEATURES

 

RESTRICTED CARS IN MULTIPLAYER

Some cars will no longer be permitted in competitive multiplayer modes like Rivals and Online Adventure.

 

These restrictions are being applied to ensure that all multiplayer modes have a wide selection of competitive vehicles. For now, only two vehicles will be affected by this change: the 2011 Hot Wheels Bone Shaker and the 2018 Top Gear Track-Tor.

 

SUBTITLE IMPROVEMENTS

- To improve the experience for our players who use subtitles, the following changes have been made to the subtitling system:

- Subtitle Location – We have now moved our subtitles to the bottom center of the screen, away from their original location on the left hand side.

- Subtitle Font Size – Players can now adjust the font size of all subtitles from within the Video Settings menu

- Subtitle Background Opacity – Players can now adjust the transparency of the subtitle background from within the Video Settings menu

- Subtitle Option Preview – Players can now see an example of their subtitle settings by pressing the Options button from within the Video Settings menu

 

NEW SHOWCASE REMIX – MORNING RUSH

Crowded, noisy stations. Cold winds and bad coffee. Grumpy commuters packed into a standing-room-only metal tube for HOURS on end. With all of this, why would you take the train anywhere? Instead, give Isha’s Taxis a call. We’ll come right to your door, and we’ll get you where you need to go faster than ANY train. Don’t believe us? We’ll prove it!

 

SHOWCASE REMIX REDUX – MOTOCROSS PURPOSES

The age-old question: Dirtbike, or Buggy? Okay, maybe that’s not quite an age-old question, but it’s still a fun one to answer. Show those two-wheelers how to do things the Horizon way in this returning Showcase Remix. Just make sure your Ariel Nomad makes it back in one piece!

 

AUCTION HOUSE IMPROVEMENTS

Added the ability to quickly select Manufacturers in the Auction House Search interface.

 

CROSS-PLATFORM FIXES

Fixed an issue where players were incorrectly placed into a previously created custom route.

Various stability and performance improvements.

 

PC FIXES

No PC-specific fixes.

 

XBOX FIXES

No Xbox-specific fixes.

 

ŹRÓDŁO: https://support.forzamotorsport.net/hc/en-us/articles/360038805614-FH4-Release-Notes-November-20th-2019

Edytowane przez mlynos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..

Edytowane przez mlynos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...