Skocz do zawartości
Edward Kenway

Forza Horizon 4

Rekomendowane odpowiedzi

Mi o dziwo przez 30 lvli ani razu gra nie wywaliła. Jedyne co mi nie pasuje i denerwuje to nierówny poziom AI z wyścigu na wyścig mimo, że gram cały czas na poziomie ekspert to czasami wygrywam z przysłowiowym palcem w D, a czasami ledwo 3 pozycja, najczęściej lider odjeżdża tak daleko, że nie ma szansy go nadgonić, a jedzie jak po szynach przyklejony do drogi, którego nie obowiązują żadne prawa. :E:thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Ty też to zauważyłeś. Ja mam na to prosty sposób, wjeżdżam mu na zakręcie w tyłek i wywalam z trasy, nie ma takiego oszukiwania lol2.gif W Hypercarach często tak mam, ostatnio Centenario którego nie mogłem dokonić tuningowaną Agerą....ja gram na razie na poziomie Pro.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku napisane jest ewentualne rozwiązanie problemu więc można spróbować: klik. Jak będę miał czas to sam wypróbuję. :hmm:

Dzieki za checi, ale to raczej nie o to chodzi. Krok 1 rozwiazanie to dostanie sie do menu, a ja nawet nie moge dostac sie tam. Po prostu widze to okienko: klik i po 2 sekundach go nie ma.

Edytowane przez Rounosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A msi afterburner wyłączyłeś? Trzeba wylaczyc wszystkie programy On Screen Display.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Debil który wymyślił tą gównianą przygodę drużynową online powinien wisieć z akumulatorem na jajach.

Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że 3 jest lepsza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A msi afterburner wyłączyłeś? Trzeba wylaczyc wszystkie programy On Screen Display.

Oczywiscie. Ale to raczej nie jest zrodlo problemu, bo wczesniej forza dzialala normalnie z uruchomionym afterburnerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co pomaga na pojawiające się fioletowe tekstury na drzewach w oddali. w 4k sie tak dzieje. ? Ktoś miał ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka stabilna jak skała, a gram glownie online co jest bardzo wazne. Serio nie ma normalnych wyscigow online tylko te druzynowe? WTF jak tego nie zmienią to sie wq..ie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jeszcze nie miałem ani jednego wysypu do pulpitu, lvl 21 (wiadomo - nie fair, mam VIP bonus...).

Gra zaproponowała mi poziom Unbeatable AI, offroady wygrywam bez większych problemów ale z szybkimi trasami jest problem bo tam już AI uprawia rubberbanding.

 

U was też po zmianie jednostek miary na KM/h pokazuje moc w kW zamiast kM?

 

Aukcje to jest jednak miodzio, ustrzeliłem takiego Defendera, masakruje AI ostro. Trochę lipa że mam botowe imie w grze, kiedyś randomowo w Demie FM6 XBL mi je wybrało bo nie chciało mi się ustawić własnego...

4T4dSx7.jpg

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U was też po zmianie jednostek miary na KM/h pokazuje moc w kW zamiast kM?

 

Tak, od dawna ludzie chcą, żeby to zmienić, ale devsi są na to głusi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby jest się ciągle online, ale jak dajesz jakiś wyścig to nikt nie dołącza, jak widzę jakieś zaproszenie to też raczej 1-2 osoby.

Chyba jedyna opcja to zebrać się na discordzie itp i wtedy grać bo tak to jazda jak z botami.

Dragi to jak dla mnie nieporozumienie, ostatnio z 2min czekalem na rozpoczęcie żeby przejechać się w 10sek i tyle.

Gdyby jakieś lobby było i po wyścigu dawać następne to jeszcze ok, ale jak mam na 10sek jazdy czekac 2-4min to nawete nie dołączam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% racja, start gry z hypercarem typu Zonda R czy Koenigsegg burzy cala frajde ze zbierania nowych wozòw.

Dodatkowo dochodzą te idiotyczne wersje FE ktòre tylko jeszcze bardziej gmatwają sprawę.

 

Otworzylem kilka super wheelspinòw i w 95% ciuchy albo klaksony.....

Tylko raz wypluło mi 2400pk Volvo Iron Knight'a.

 

Imo w singlu brakuje ograniczen mocowych/wagowych czy rodzaju napędu, tak jak to było w Gran Turismo.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodali takie ograniczenia i "homologację" w Motorsport 7 to ludzie płakali, że debilna mechanika i won z tym ;) W Horizon nie ma co liczyć na ograniczenia, a szkoda...

Edytowane przez Mackay22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzylem kilka super wheelspinòw i w 95% ciuchy albo klaksony.....

Tylko raz wypluło mi 2400pk Volvo Iron Knight'a.

 

Tak jak w poprzednich Forzach losowania nie były zbyt łaskawe, tak tutaj nie narzekam. Owszem zdarzy się super wheelspin z 3 śmieciami pod rząd, ale jak miałem ich już ze 30, tak co najmniej co drugie daje mi przynajmniej jedną bryczkę, co trzecie-czwarte całkiem pokaźną kwotę. Nie mam vipa, choć tutaj pewnie nie ma to znaczenia.

 

Btw. Prawie 30h wbite, 86 lvl, ponad 110 bryczek w garażu, większość dróg odkryta i czuję, że będę się świetnie bawił przez co najmniej drugie tyle, pewnie więcej. Mowa tylko i wyłącznie i singlu, bo multi to nie moja bajka. Co prawda nie ma bucket list, ale za to są różne zadania typu kaskader, klub drifterski, klub supersamochodów, czy blogerka "odtwarzająca" klimat z różnych gierek wyścigowych.

 

Rozczarowuje brak gwiazdek w zwykłych wyścigach, wystarczy przejechać na ostatnim miejscu i widnieje jako zaliczone :hmm: Z drugiej strony wyleczyło mnie z konieczności bycia zawsze na pierwszym miejscu. Jeśli jestem top 3, macham ręką i jadę dalej.

 

Imo feeling z jazdy najlepszy z całej serii i fast travel używam jak muszę, albo naprawdę mi się nie chce. Kamera zza zegarów jest :thumbup:

 

 

Btw.

 

Jeśli chodzi o dostępność najszybszych samochodów w zasadzie od początku, cóż kwestia samodyscypliny. Ja tam się zaraz przestawiłem na klasę c,d,a i po prostu dozuję sobie dostępne bryczki. Chyba, że chodzi Wam o multi i tam już nie ma zmiłuj, każdy jeździ S i w górę, to nie wiem, pewnie jest to jakiś problem.

Edytowane przez AvengerGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do robienia wyskokow speedtrapow i innych speedsterskich challengow polecam Ultime 1020 z turbo i awd :) 3 gwiazdki robia sie same

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w Horizonie jest jakis tryb testowy gdzie moge wykrecac czasy na 400m/1000m itp?

 

Ja z losowan przwaznie kiepsko, jesli dobrze pamietam to wpadl mi SL65 Black Series i SLK55.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydajność 2080Ti w FH4 zestawiona z 1080Ti w rozdzielczości 3440x1440.

https://www.youtube.com/watch?v=KqrOFQQlOUc

 

Forza wygląda cudownie w 21:9, jeśli ktoś nie lubi kompromisów albo gra w 4K to 2080Ti jest jedyną opcją na +100 fps w max detalach. MS/Turn10/Playground nareszcie zrobiło to dobrze. W FH3 do teraz pojawiają się ścinki.

 

Pod filmem link do szerszego opisu testu, także innych gier wyścigowych, polecam. :thumbup:

Edytowane przez rauf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie najmniej widzialem 68FPS na tej rozdiałce i wszystko co sie da na max, tylko 2xMSAA, reszta extreme.

Karty nie krece bo nie ma takiej opcji (FE + ITX). Ciekawe kiedy 2080Ti bedzie w sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wynik, 1080Ti jeszcze długo będą mocne, żeby więcej gier tak korzystało z zasobów sprzętowych jak FH4 to źle nie powiem. Zresztą poniżej 100fps na tym monitorze jest zupełnie akceptowalne z zastosowaniem G-sync, pięknie spina i może sobie pływać nawet 60-80, to nie sieciowa strzelanka przecież.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem zamek :E Generalnie jak można się domyślać to nie warto. Liczyłem, że to mi da coś dodatkowego poza alfą z lat 30 (rzekomo warta 10 mln) i 10 losowaniami. Chociaż ja z tych 10 super losowań miałem całkiem farta i wpadło na przykład Lambo Veneno warte 4,5 mln :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupie, do kolekcji. Zresztą z VIPa i tak dostałem już za darmo chałupę za 5 milionów i podwójne punkty w FORZATHON, nawet nie wiem co to jest :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza Horizon 4 najszybciej sprzedającą się grą w serii, produkcja była w minionym tygodniu trzecim najpopularniejszym tytułem :D:thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to na prawdę zastanawiające, że niektórzy sobie beztorsko grają bez żadnego crasha a innym wywala notorycznie średnio co 20 minut. Identycznie jak z Forzą Horizon 3. :E:kwasny: Jak dla mnie nie ma na to sposobu jedynie uninstall :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój sposób > patrz w podpisie >

Głupszego nic nie mogłeś wymyślić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...