Skocz do zawartości
Edward Kenway

Forza Horizon 4

Rekomendowane odpowiedzi

B700 - Top Gear Track-Tor, nie ma sobie równych A800 - Bone Shaker, Alfa TZ2. Bone shaker nie ma sobie równych.

S1 900 - Alfa 33 Stradale (koniecznie z V8, nie swapem na 1.6L rally), Koenigsegg CC8S, Zonda, ostatnio jechalem starym Astonem DBR1, mega szybki ale nieprzewidywalny w zakrętach.

 

S2 - wszystko z wyscigowych. Mosler, TVR Speed 12, Skyline LM FE, Maserati MC12 Corsa, Ferrari F40C. Ogolnie w tej klasie wybor jest spory.

 

Ogolnie META to jak najlzejsze, AWD i jak najwiecej mocy.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bawi się ktoś we wrapy tutaj?

 

i który type-r jest mega drogi?

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Takie pytanko do was. Jak zdobyć bony shekera?

Mam tylko podstawową wersję gry a to chyba wychodziło z dodatkiem hot wheels

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo dodatku hot wheels w FH4. Mozesz go kupic w domu aukcyjnym i co troche pojawia sie jako nagroda w zawodach sezonowych.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakaś podpowiedź jak szukać go w domu aukcyjnym? pod jaką marka on się znajduje? szukam i nic nie mogę znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakaś podpowiedź jak szukać go w domu aukcyjnym? pod jaką marka on się znajduje? szukam i nic nie mogę znaleźć.

 

Marka hot wheels > bone shaker, jakoś 3-4kk kosztuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko, jak mogę dowiedzieć się o prawdziwej wartosci auta? Prosty przykład: BMW M3 według "sortowania po wartości" twierdzi że ten wóz jest warty 32k, a cena rynkowa to ~5kk. Pytam bo sporo niepotrzebnych samochodów mi się nazbierało i chciałbym trochę grosza zarobić.

W chwili obecnej musiałbym próbować wystawiać każdy samochód jaki mam żeby się dowiedzieć ile jest on warty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. Syn ma i5 4670, 4gb ram. Jeśli kupi Asusa rx 560 2gb to czy da radę pograć w Forze? Monitor 1440x900. Ta karta aktualnie jest w media expercie za 320zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze byc OK przy tej rozdzialce ale u mnie na GTX1050 2GB caly czas plakala o braku pamieci na karcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym to płakanie się objawiało?

W jakiej rozdzielczości grasz?

Edytowane przez krzyss_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1080p low wtedy caly czas na gorze ekranu mialem "Warning, low video memory". To byl laptop Asusa z 7700HQ.

 

 

Na powaznie gram 3440x1440 120hz na maksimum :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1080p low wtedy caly czas na gorze ekranu mialem "Warning, low video memory". To byl laptop Asusa z 7700HQ.

 

 

Na powaznie gram 3440x1440 120hz na maksimum :E

Kurcze, nie pomogłeś mi :D

Nie wiem jak mam odebrać posta :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nie pomogłeś mi :D

Nie wiem jak mam odebrać posta :P

 

Po prostu 2gb to za mała ilość pamięci na te grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chciałem się pana zapytać czy rozwiązał pan problem z tą klawiaturą ponieważ mam podobny i nie wiem co z tym zrobić

 

Witam

 

 

Mam identyczny problem i chciałem się spytać czy pan go rozwiązał jeśli tak to jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś na kierownicy, najlepiej logitecha? Pytam bo mam problem z ustawieniami... Na domyślnych się grać nie da, wygląda to tak że lekki zakręt i łapie poslizg z którego nie da się wyjść, na klawiaturze jest zupełnie inaczej, z każdego poslizgu można wyjść bez problemu. Nawet jak uda mi się odbić, to wpadam w tak zwany "fishtailing" czyli wpadam w poślizg tylko w drugą stronę...

Myślałem że po jakimś czasie ogarnę to, albo że ogarnę ustawienia, ale kombinuje i nic.

Doszło do tego że na kierownicy jeżdżę tylko w trybie dowolnym, a każde zawody robie na klawiaturze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko o tuningi: nie radzę sobie z tym, dołożę kilka części i autem nie da się jeździć, ratunkiem są gotowe setupy od graczy i z tymi mi się dobrze jeździ. Problem zimą - większość tych setupów nie uwzględnia opon zimowych nawet jak mam w garażu. Da się jakoś to pogodzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, Właśnie odebrałem za playliste CCGT i to auto jest przekozackie :o Wchodzi w zakręty jak w masło i do tego zamyka licznik momentalnie. Zrobiłem testy na kilku swoich ulubiony7ch zaklrętach i każde auto którym jeździłem nawet te najlepsze musiały zwalniać przed nimi a CCGT gaz do oporu i wbija sięw nie bezproblemowo :o

Edytowane przez ThePunisher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CCGT jest zepsuty xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gram krotko w forze i niezbyt sie znam ,mam ok.4kk jakie auto/auta sa tzw "musthave" ,zeby fajnie i szybko polatac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CCGT jest jeszcze bardziej zepsuty jak mu się da napęd na 4 koła :D

Ogolnie to widac ze PG/T10 ida w lolcary jak w Hot Wheels - Stosunek mocy do masy 1.2:1 :E Jak nie ID-R to Mosler czy porsche 906, Shelby KC to wariackie auta.

 

 

Elstyko: Mosler MT900S, Bone Shaker, Alfa 33 Stradale, GTR LM FE, Top Gear Track-Tor to tylko kilka typow.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo CCGT jest lepszy ze swoim silnikiem i sprężarką odśrodkową niż wyścigowym V12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde z tymi mistrzostwami M3 vs MB 190 polecieli po bandzie. Czym to wygrać?

 

 

+

Juz wiem czym, MB 190E stockowy silnik i AWD. Szkoda ze kolejne mistrzostwa których nie idzie zrobić na RWD czyli tak jak auto wyszło z fabryki. Te o Pony Cars wygralem stockowym Camaro ZL1, Shelby GT350 i Mustangiem DD.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...