Skocz do zawartości
Edward Kenway

Forza Horizon 4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też mam ten setup od DJ'a na 599XX EVO, hmm. Teraz najwięcej pojechałem 489.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam ten setup od DJ'a na 599XX EVO, hmm. Teraz najwięcej pojechałem 489.

zmień setup, bo to nie jest na vmax, a do speedtrapów.

https://www.youtube.com/watch?v=rpobHC2_sR0

 

wybaczcie spadki fps, ale nie chciało mi się szukać ładowarki do laptopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko, mam FH4 na XONE w wersji pudełkowej. Mam też kod na gamepassa i chce sobie pograć w horizona na pc. Pytanie jest takie, czy jak odpalę FH4 na pc to będę miał swojego save z xone? Oczywiście windows jak i xbox jest podpięty pod ten sam adres email :) Bo na xboxie mam prawie 200 lvl i mega dużo fur i nie chce mi się zaczynać wszystkiego od początku ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz wez dojedź z taką prędkością do tego radaru co jest dalej xd

 

Mnie chyba 503 się udało ale to na kierownicy, na padzie nie dałem rady XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie chyba 503 się udało ale to na kierownicy, na padzie nie dałem rady XD

 

Ale jechałeś prawym pasem i potem na lewy się przerzuciłeś, nie ? bo lewym sie chyba nie da tak tego zrobić XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko, mam FH4 na XONE w wersji pudełkowej. Mam też kod na gamepassa i chce sobie pograć w horizona na pc. Pytanie jest takie, czy jak odpalę FH4 na pc to będę miał swojego save z xone? Oczywiście windows jak i xbox jest podpięty pod ten sam adres email :) Bo na xboxie mam prawie 200 lvl i mega dużo fur i nie chce mi się zaczynać wszystkiego od początku ;d

Save jest utrzymany w chmurze, więc powinieneś mieć wszystko przeniesione na PC jeśli tam gre odpalisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz wez dojedź z taką prędkością do tego radaru co jest dalej xd

Wjeżdżam w pułapkę z prędkością ponad 488, ale to i tak max jak mi rejestruje gra w tym aucie. Wszystko co powyzej 472km/h bodajże, jest już bugiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wjeżdżam w pułapkę z prędkością ponad 488, ale to i tak max jak mi rejestruje gra w tym aucie. Wszystko co powyzej 472km/h bodajże, jest już bugiem.

Mi przed utratą save najwyższym wynikiem na fotoradarach to 491km/h, a Vmax zarejestrowany przez gre to 483km/h. Jak uda mi się odpalić gre to pojeżdże chwile :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jechałeś prawym pasem i potem na lewy się przerzuciłeś, nie ? bo lewym sie chyba nie da tak tego zrobić XD

 

nie pamiętam, chwilę grałem a passa juz nie mam zeby znowu odpalic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmień setup, bo to nie jest na vmax, a do speedtrapów.

https://www.youtube.com/watch?v=rpobHC2_sR0

 

wybaczcie spadki fps, ale nie chciało mi się szukać ładowarki do laptopa.

https://www.youtube.com/watch?v=O7gIeNYdNgE

 

Kod tuningu DJ Lime: 364 787 438

 

@Edit

Pagani Huayra za darmow w wiadomości z malowaniem... Tylko nie moge tego odebrać, bo jakiś plików tego typu mam za dużo ale nie wiem jakich :hmm:

Edytowane przez mlynos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pagani Huayra za darmow w wiadomości z malowaniem... Tylko nie moge tego odebrać, bo jakiś plików tego typu mam za dużo ale nie wiem jakich :hmm:

Może po prostu masz za dużo samochodów w garażu, spróbuj wystawić coś na aukcje lub usuń, jeśli nie pomoże to szukaj dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu masz za dużo samochodów w garażu, spróbuj wystawić coś na aukcje lub usuń, jeśli nie pomoże to szukaj dalej.

Wystawiając auto na sprzedaż mam to samo XD Usuwałem malowania i nic nie dało... A aut w garażu mam 650 a limit to 750

Edytowane przez mlynos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oni odstawili xDD Odpalam gre i mam pol starego sezonu, pol nowego. Jesien cofnelo mi na 88%, wsio expired, zime zresetowalo i mam te nowe Toyoty do wygrania. Ale dzbany :E Teraz dostalem 15G za pierwsze 15 zdejci z Horizon Promo. Ale ta gra to jest programistyczny dramat XD

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oni odstawili xDD Odpalam gre i mam pol starego sezonu, pol nowego. Jesien cofnelo mi na 88%, wsio expired, zime zresetowalo i mam te nowe Toyoty do wygrania. Ale dzbany :E Teraz dostalem 15G za pierwsze 15 zdejci z Horizon Promo. Ale ta gra to jest programistyczny dramat XD

Czasami mam wrażenie, że oni sami nie wiedzą co się dzieje z tą grą :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre eventy przytrafiły się kilka razy w FH3, kiedy odblokowywało do zdobycia wyzwania z przyszłych Forzathonów z kilku miesięcy do przodu. Co kilkadziesiąt sekund wpadały nowe samochody, losowania, itp. W godzinę można się było obłowić jak po miesiącu grania bigsmile.gif

Edytowane przez wahoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe na ile dostane bana na ich forum jak napiszę że na 100% zrobili outsourcing kodu Forzy w Indiach albo w Chinach bo sami nie umieją zaprogramować nawet aktualizacji :D

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe na ile dostane bana na ich forum jak napiszę że na 100% zrobili outsourcing kodu Forzy w Indiach albo w Chinach bo sami nie umieją zaprogramować nawet aktualizacji :D

 

 

25lat więzienia lub 100zł grzywny :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem przed chwilą na aukcji Lexusa LFA i chcąc odebrać pokazało mi informacje, że plików tego typu mam za dużo itp. i myslałem że zaraz coś rozniose... Ale po czym już pojawił się w garażu. Wrzuciłem swój setup do LFA i pokazało mi ten sam komunikat, że plików tego typu za dużo, ale się wrzucił do samochodu :E Tylko dlaczego nie moge swojego auta sprzedać, tego dalej nie wiem :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A takie pytania jeszcze bo zostało mi do zaliczenia zimy przygoda pvp i forzathon.

Czy zaliczenie pvp jest trudne?

Czy z tych samochodów co wymieniliście wyżej ferrari fxx i evo oraz shelby i hoonigan dostaje się podczas przejścia gry za darmo?

Moslera kupiłem za 30k, 599XX EVO nie ma w ogóle na aukcjach albo mam jakiegoś buga i nie widzę. Reszta samochodów jest droga.

 

Mam jakiegoś pecha bo nic nie wygrywam z superlosowań. Same klaksony i szmaty.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FH4 - symulator Allegro Moto :E

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie pytania jeszcze bo zostało mi do zaliczenia zimy przygoda pvp i forzathon.

Czy zaliczenie pvp jest trudne?

Czy z tych samochodów co wymieniliście wyżej ferrari fxx i evo oraz shelby i hoonigan dostaje się podczas przejścia gry za darmo?

Moslera kupiłem za 30k, 599XX EVO nie ma w ogóle na aukcjach albo mam jakiegoś buga i nie widzę. Reszta samochodów jest droga.

 

Mam jakiegoś pecha bo nic nie wygrywam z superlosowań. Same klaksony i szmaty.

1. PVP jak PVP, zależy z kim i na kogo grasz.

2. Tych aut które wymieniłeś nie dostaje sięza darmo (no chyba, że są do kupiena za FP w sklepie sezonowym). Tutaj masz link do całej listy aut z informacją w jaki sposób je zdobyć -> https://forza.fandom.com/wiki/Forza_Horizon_4/Cars

Edytowane przez mlynos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

dzięki.

Lexus LFA jest jeden 12mln a mam 2mln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób na Astona Martina DB11 PO, Chevroleta Camaro ZL1 PO i Mclarena 720s PO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Proszę o Waszą pomoc przy złożeniu jakiegoś rozsądnego komputera do gier, bo obecnie mam komputer bez dedykowanej karty graficznej. Mam monitor GIGABYTE G24F 2 23.8" 1920x1080px, którego nie planuję wymieniać. W związku z tym zestaw ma mi zapewnić komfortową rozgrywkę w FHD na wysokich/najwyższych ustawianiach - tylko tyle potrzebuję Tytuły, które chcę ograć to w większości produkcje już kilkuletnie: RDR 2, GTA V, Elden Ring, Baldur's Gate 3, Sekiro, Kingdom Come: Deliverance, M&B II: Bannerlord, gry z serii Total War. A tak naprawdę to zdecydowanie częściej będę grał w różne tytuły indie lub mniej wymagające produkcje, dlatego to naprawdę nie musi być jakaś szalona maszyna, bo zwyczajnie takiej nie potrzebuję. Bardziej zależy mi na sprawdzonych komponentach, które mają dobry stosunek cena/jakość. Ważnym elementem jest obudowa, bo komputer będzie stal na blacie i z prawej strony będzie miał ścianę, dlatego obudowa nie może być szersza niż 200-210 mm i głębsza/dłuższa niż 400-430 mm. Jednocześnie ma być bez podświetlania i o możliwe prostym kształcie, ale przy tym zależy mi, żeby spełniała swoją rolę. Na szybko znalazłem coś takiego https://proline.pl/obudowa-do-komputera-endorfy-signum-300-solid-ey2a003-p8115594, ale jestem otwarty na inne, lepsze, sprawdzone propozycje i nawet na nie liczę. Co budżetu, to nie tak, że mam w głowie jakąś kwotę, którą mogę lub chcę przeznaczyć, a tak jak napisałem wyżej, ma mi zapewnić komfortową rozgrywkę w FHD i mieć dobry stosunek cena/jakość. Ale żeby jakieś ramy wyznaczyć, to powiedzmy 3000-6000 zł i w tym musi zmieścić się też Win11 i pewnie też złożenie, bo nie wiem czy sobie z tym poradzę, bo kilka lat już minęło od kiedy prostowałem piny w procesorze i dłubałem w bebechach:) Wiem, że jest tutaj dużo osób, które zna się na rzeczy i służy radą i pomocą, więc liczę na Was i z góry dziękuję
    • Podepne sie do tematu, czekam na kolejna wymiane monitora, co prawda nie wyslali trzeciego bo drugi musi do nich wrocic co powinno nastapic dzisiaj wiec zobaczymy jak to bedzie wygladac nadal, chcialbym wymiany na nowy ale bedzie ciezko  
    • Nie wątpię, ja piszę po prostu o swojej obecnej płycie  
    • @Send1N przywracałem profil na innej wersji biosu i wszystko było w porządku.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...