Skocz do zawartości
Edward Kenway

Forza Horizon 4

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałby się ktoś ze mną pościgać ? Mam przegrane 400 godzin, prawie 4* i nie ma dla mnie przeciwników w tej grze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, ketiw555 napisał:

Chciałby się ktoś ze mną pościgać ? Mam przegrane 400 godzin, prawie 4* i nie ma dla mnie przeciwników w tej grze :D

Eliminator.

Tam znajdziesz przeciwników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza Horizon 4 to zdecydowanie najlepsza "samochodówka" z otwartym światem, w jaką miałem okazję pograć (a nie było ich dużo, stąd taka opinia) Do tego model jazdy jest świetny, zarówno na padzie jak i na kierownicy. Nie jestem zapalonym fanatykiem samochodów, ale uprzednio bawiłem się około 200h, potem już zaczęło nudzić, ale myślę że dla zapalonego kierowcy to jest 500+ godzin grania minimum. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, ArieI napisał:

Eliminator.

Tam znajdziesz przeciwników.

Nie gram w to. Interesują mnie tylko prawdziwe wyścigi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem bo pewnego  dnia  chciałem  se  odpalić forze  i  nie  wczytuje mi  mojego save tzw.  samochody i tp tylko mam grać od  nowa, a zdobyłem w  tej  gierce  pare  mln  sporo aut   a teraz mam  grać od  początku  ?   reinstall  nic  nie pomógł,  zainstalowałem aplikacje xbox na  kompa  z ms  store bo nie miałem jej miałem tylko xbox game bar,    resetowałem ją w aplikacjach i nic nie dało może zna ktoś temat?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, FreAzYy napisał:

mam problem bo pewnego  dnia  chciałem  se  odpalić forze  i  nie  wczytuje mi  mojego save tzw.  samochody i tp tylko mam grać od  nowa, a zdobyłem w  tej  gierce  pare  mln  sporo aut   a teraz mam  grać od  początku  ?   reinstall  nic  nie pomógł,  zainstalowałem aplikacje xbox na  kompa  z ms  store bo nie miałem jej miałem tylko xbox game bar,    resetowałem ją w aplikacjach i nic nie dało może zna ktoś temat?  

Znany problem, trzeba chyba napisać do supportu Microsoftu ale jeśli się mylę proszę mnie poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, ketiw555 napisał:

Znany problem, trzeba chyba napisać do supportu Microsoftu ale jeśli się mylę proszę mnie poprawić.

no dobra  tylko gdzie pisać  dokładniej ?

 

tylko jak zaloguje sie na appke xbox to normalnie  widać moje statystyki ile  kasy  aut  itp  .

Edytowane przez FreAzYy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, vizee napisał:

Forza Horizon 4 to zdecydowanie najlepsza "samochodówka" z otwartym światem, w jaką miałem okazję pograć (a nie było ich dużo, stąd taka opinia) Do tego model jazdy jest świetny, zarówno na padzie jak i na kierownicy. Nie jestem zapalonym fanatykiem samochodów, ale uprzednio bawiłem się około 200h, potem już zaczęło nudzić, ale myślę że dla zapalonego kierowcy to jest 500+ godzin grania minimum. Polecam!

Potwierdzam, 500+ godzin, 100% samochodów, 500mln na koncie i wciąż mnóstwo frajdy ?

W dniu 13.03.2021 o 11:43, napisał:

Czyli nie tylko u mnie.

Powiem Ci ze od kiedy padł mi pierwszy pad od Xboxa, Elite V1 to jakoś nie potrafię jeździć w tej grze...próbowałem zwyłego pada Xbone, teraz mam Elite V2 i wszystko idzie jakoś mozolnie, tak jakby auto przestało skręcać, szczególnie przy niższych prędkościach i miało mocny 'deadzone'.

+++
Wygrałem właśnie trial, faktycznie Elan Sprint A800 AWD demoluje reszte. Typowa META w Forzie - malutkie pudełka, jak najlżejsze i dużo mocy.

Ja polecam tego lotusa, który jest wygraną - czyli Eleven. Trochę trudniejszy w prowadzeniu, ale zwłaszcza w Goliacie wymiata absolutnie. Wygrałem z ponad 20-sekundową przewagą mimo długiej wycieczki poza trasę i ominięcia checkpointu (niestety nie wszyscy czują team spirit ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eleven tez przejdzie - lekkie pudelko i duza moc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, mam taki problem z forzą gra się odpala normalnie do momentu potwierdzenia "ENTEREM", i własnie w tym momencie Enter nie działa, nie ma tej melodyjki enter nie reaguje w ogole.

a czy włączony mikrofon i kamera mogą to powodować ??

Edytowane przez daff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygoda rankingowa!! Moze mi ktos wytlumaczyc jak sa przydzielane punkty do rankingu?? Raz mam za pierwsze 10 pkt a kiedys za piate dostalem 23pkt. Nie kapuje tego... Tak samo za wyjscie w trakcie wyscigu masz kary nawet minus 20 pkt. O co tu chodzi????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, CZK1502 napisał:

Przygoda rankingowa!! Moze mi ktos wytlumaczyc jak sa przydzielane punkty do rankingu?? Raz mam za pierwsze 10 pkt a kiedys za piate dostalem 23pkt. Nie kapuje tego... Tak samo za wyjscie w trakcie wyscigu masz kary nawet minus 20 pkt. O co tu chodzi????

To jest zepsute w tej grze. Ja za wygraną ostatnio dostałem 233 punkty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego gra wylacza mi sie po 30 min? Gram na koncie wspoldzielonym ale to chyba nic nie robi bo wczesniej nie mialem takiego problemu

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem ostatnio do gry,a że miałem wersję Standard i prawie wszystko tam ograne,to kupiłem zestaw dodatków Ultimate. Wie ktoś dlaczego nie mogę wejść do Fortune Island ? Do Lego tak,do Fortune nie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio źle się dzieje z forzą, granie na serwerach to loteria, czasami załaduje wyścig a czasami zlaguje i nic nie można zrobić tylko wyłączyć grę i załączyć na nowo. Bardzo często 'utracono połączenie z serwerem' i gra wychodzi do swobodnej jazdy. 

Wczoraj grałem wyścig online przelaje A800 a kumpel jechał Ferrari 599X na poziomie X999, takich bugów jest coraz wiecej, rok temu tego w ogóle nie było. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, maras2574 napisał:

Wróciłem ostatnio do gry,a że miałem wersję Standard i prawie wszystko tam ograne,to kupiłem zestaw dodatków Ultimate. Wie ktoś dlaczego nie mogę wejść do Fortune Island ? Do Lego tak,do Fortune nie :(

Na mapie jest punkt podróży.

1 minutę temu, ketiw555 napisał:

Ostatnio źle się dzieje z forzą, granie na serwerach to loteria, czasami załaduje wyścig a czasami zlaguje i nic nie można zrobić tylko wyłączyć grę i załączyć na nowo. Bardzo często 'utracono połączenie z serwerem' i gra wychodzi do swobodnej jazdy. 

Wczoraj grałem wyścig online przelaje A800 a kumpel jechał Ferrari 599X na poziomie X999, takich bugów jest coraz wiecej, rok temu tego w ogóle nie było. 

Ja czekam na FH5. W FH4 znam już chyba wszystko na pamięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Saren7 napisał:

Na mapie jest punkt podróży.

Znalazłem,dzięki :) :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z matchmakingiem
często po wyborze samochodu jest długo "oczekiwanie na rozpoczęcie zawodów" i rozpoczyna się beze mnie

lub wchodzę do matchmakingu, wybieram samochód i komunikat "stracono połączenie"
w "sieć xbox" mam otwarty nat, dobre połaczenie z serwerem i 0 utraty pakietów

ta gra jest już tak skopana czy da się to naprawić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

mam problem z matchmakingiem
często po wyborze samochodu jest długo "oczekiwanie na rozpoczęcie zawodów" i rozpoczyna się beze mnie

lub wchodzę do matchmakingu, wybieram samochód i komunikat "stracono połączenie"
w "sieć xbox" mam otwarty nat, dobre połaczenie z serwerem i 0 utraty pakietów

ta gra jest już tak skopana czy da się to naprawić? 

U mnie losowo podobnie, gra się skopała a szkoda... No nic czekamy na 5 część. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chwile grałem w GP było to samo. Żenada. Ale całą gra to symulator Mirka z Moto Allegro, multi i tak nie trawię, więc specjalnie mi to nie przeszkadzało, ze nie działa :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

U mnie losowo podobnie, gra się skopała a szkoda... No nic czekamy na 5 część. 

to nawet nie chce mi się jej włączać kolejny raz. Czekam również na kolejną część. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.04.2021 o 08:00, Saren7 napisał:

 W FH4 znam już chyba wszystko na pamięć.

Mozesz zapodac test 1080p / preset detali Ultra i wrzucic screen ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

Mozesz zapodac test 1080p / preset detali Ultra i wrzucic screen ;)

Niestety nie mam już na dysku :(

Pobrałbym dla testu, ale mój net to zawrotne 20mb/s.

  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślałem, że nic mnie nie zaskoczy w tej grze
a tu nagle chłop ze speedhackiem na rankedowym wyścigu
na początku udawał, że wszystko ok
na freerunie skończył wyścig 20sekund szybciej od wszystkich
Na kolejnym wyścigu wystartował jak z procy

a na kolejnym freerunie odpalił speedhacka jak wyskoczył do góry i przeleciał pół mapy XD poczułem się jak za czasów gta SA widząc takie coś :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam kilka pytań, bo trochę zbyt "perfekcyjny" świat forzy na youtubie mi się wydaje. 
Gram dość długo w wyścigi i uważam się za dość dobrego gracza, który zawsze się w ścigankach odnajdywał, ale forza dla mnie jest dziwna. 

śledzę kilka kanałów pokroju IsuckAtdriving, który gra na klawiaturze, The racing Monkey, Don Joewon Song czy innych co grają na padzie

Każdy z nich ma perfekcyjnie opanowaną zmianę biegów. Zawsze czerwona kreska,  jedna ocina i dopiero zmiana biegów. Odkąd ich oglądam to analizuje ich jazdę i NIGDY im się nie zdarzyło pomylić
Druga sprawa to perfekcyjne opanowanie hamowania oraz skręcania, wręcz dla mnie nie do wyobrażenia jakimi samochodami i prędkością oni mają kąt skrętu bez jakiegokolwiek pisku opon. 
Trzecia sprawa to w większości kompletny brak nadsterowności. 

Używam bardzo często ich konfiguracji do samochodów i nie potrafię zrobić nawet połowy tego co oni. 
Czy ja mam coś źle ustawione czy po prostu nie rozumiem jakiejś mechaniki w tej grze? W ustawieniach mam włączony tryb symulacji i ABS - reszta off. Gram na klawiaturze 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...