Skocz do zawartości
Edward Kenway

Forza Horizon 4

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, dudek970 napisał:

Dzieje się coś jeszcze nowego w Forzie czy nadal zmiana sezonów i dodawanie czasem jakiegoś auta? :)

Bez zmian, wszyscy czekają na 5 cześć, zaraz pekna 3 latka ileż można w to grać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.05.2021 o 10:21, ketiw555 napisał:

Bez zmian, wszyscy czekają na 5 cześć, zaraz pekna 3 latka ileż można w to grać ?

Okej :)

Planujecie zakup FH5 w wersji Ultimate jeśli takowa będzie? Bo nie ukrywam, posiadając 4 Ultimate dostęp do DLC i innych bajerów był bardzo miły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, dudek970 napisał:

Okej :)

Planujecie zakup FH5 w wersji Ultimate jeśli takowa będzie? Bo nie ukrywam, posiadając 4 Ultimate dostęp do DLC i innych bajerów był bardzo miły

Jeszcze jak

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i ja się skuszę na wymaksowaną opcję nowej części. FH4 już mnie znudziła ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, rymek1987 napisał:

Pewnie i ja się skuszę na wymaksowaną opcję nowej części. FH4 już mnie znudziła ... ;)

ja to się dziwię ludziom, którzy w to jeszcze grają... bugi, wieczne bugi, niedziałające serwery, zepsute auta, rankingówki bez sensu.

Zrobiłem 100% w singlu, pojeździłem po multi i po 300h odbijam się jak od ściany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 300h tez już bym miał dosyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, kadajo napisał:

Po 300h tez już bym miał dosyć.

Ja mam ponad 600 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, kadajo napisał:

Po 300h tez już bym miał dosyć.

Ja jakieś 500h + jedna strata save'a :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, ketiw555 napisał:

Ja mam ponad 600 :E

2 godziny temu, mlynos napisał:

Ja jakieś 500h + jedna strata save'a :E 

 

Simpsons GIFs - Get the best GIF on GIPHY

 

Edytowane przez kadajo
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kadajo napisał:

 

Simpsons GIFs - Get the best GIF on GIPHY

 

626h i nadal lubię ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto widział już zajawki z horizon 5? Czyżby była szansa na lepszy dźwięk aut? 

Edytowane przez ThePunisher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, ThePunisher napisał:

Kto widział już zajawki z horizon 5? Czyżby była szansa na lepszy dźwięk aut? 

Na pierwszy rzut ucha po prezentacji na E3 imo gorzej jest z dźwiękiem aut :/ Ale mam nadzieje, że to poprawią. Ofc pełna edycja leci jak hajs będzie się zgadzał :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mlynos napisał:

Na pierwszy rzut ucha po prezentacji na E3 imo gorzej jest z dźwiękiem aut :/ Ale mam nadzieje, że to poprawią. Ofc pełna edycja leci jak hajs będzie się zgadzał :E 

nie ma tak, że lepiej czy gorzej... w dalszym ciągu są do luftu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po paru miesiącach przerwy odpaliłem ponownie Forze 4 żeby sprawdzić czy coś się pozmieniało, no i po pierwszych pięciu minutach gry znowu zaatakował mnie bug ze śniegiem/deszczem pozostającym na szybie jeśli podczas opadów zmienisz kamerę.

Ja pier**lę. Jak przez tyle lat pozornie aktywnego wsparcia nie można usunąć tak oczywistego, banalnego i wkurzającego błędu? :brow:

Powiedzieć że wsparcie techniczne dla tych gier jest tragiczne to nic nie powiedzieć. Żeby tak chociaż 5% wysiłku wkładanego w dodawanie n-tego nowego samochodu i wymyślanie durnowatych wyzwań włożyli w patchowanie gry... A tymczasem w jakim stanie Forza trafi na premierę - w takim samym będzie kończyć swój żywot parę lat później.

A najgorsze jest to, że przy wywalającej do pulpitu FH3 już sobie obiecałem - nigdy więcej nie kupować kolejnej fuszerki od Turn 10 Studios bo szkoda nerwów. No i kupiłem FH4 - oczywiście też wywala co jakiś czas do pulpitu i jeszcze wkurza tą zapaćkaną szybą jeśli nieopatrznie włączę zewnętrzną kamerę podczas deszczu. Kolejne postanowienie - oczywiście złamane bo kupiłem FM7 i teraz pewnie jak ostatni idiota znowu się nabiorę i kupię Forze Horizon 5 :heu:

Edytowane przez wahoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja takich problemów z 4 nie miałem, trochę będzie mi tęskno do pór roku polubiłem je. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.06.2021 o 17:44, ketiw555 napisał:

Kurde ja takich problemów z 4 nie miałem, trochę będzie mi tęskno do pór roku polubiłem je. 

Podobno mają być fajnie rozegrane różnice pogodowe w różnych częściach mapy i pory roku też mają się jednak różnić - w sensie pora deszczowa latem i sucha zimą. Ja też polubiłem pory roku, zwłaszcza zimę - na szczęście śnieg ma być wysoko w górach  :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, JKKKK napisał:

Podobno mają być fajnie rozegrane różnice pogodowe w różnych częściach mapy i pory roku też mają się jednak różnić - w sensie pora deszczowa latem i sucha zimą. Ja też polubiłem pory roku, zwłaszcza zimę - na szczęście śnieg ma być wysoko w górach  :szczerbaty:

Czyli dostaniemy wszystko na jednaj mapie tak jak w RDR2, mnie to pasuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim stanie jest aktualnie wersja Steam?

Czy wersja Steam obsługuje wszystkie kontrolery, czy też tylko pada od XBoxa jak wersja MS? Pytam, bo nie cierpię pada od Xboxa (pomijając fakt, że go nie mam), a najbardziej jestem przyzwyczajony do swojego Logitecha. W FH3 z MS Store grałem przez XOutput, ale ztcw w FH4 MS Store ten hack nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pioy napisał:

W jakim stanie jest aktualnie wersja Steam?

Czy wersja Steam obsługuje wszystkie kontrolery, czy też tylko pada od XBoxa jak wersja MS? Pytam, bo nie cierpię pada od Xboxa (pomijając fakt, że go nie mam), a najbardziej jestem przyzwyczajony do swojego Logitecha. W FH3 z MS Store grałem przez XOutput, ale ztcw w FH4 MS Store ten hack nie działa.

Jakiego masz tego Logitecha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eliminator. Błąd gry czy cheat?

Skraj okręgu. Ja jadę w dobrym kierunku i trafiam na gościa pędzącego na zewnątrz.

Do mety 700 metrów, wygrana w kieszeni. Po 3 sekundach koniec wyścigu (ja nie dojechałem do mety a gość penie nawet nie zdążył zawrócić).

Plansza końcowa, zostałeś wyeliminowany.

Co to było?  

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzilem na xsx, rozegralem pelen sezon wiec moze niezbyt duzo ale gra jest dosc nudna dla mnie, ma bardzo dobra grafike (chyba najlepsza jesli chodzi o scigalki), odpowiednia arkedjowa fizyke jazdy ktora mi odpowiada i duzo contentu ale nie czuc specjalnie progresu, stare need for speed undergorund i nawet nfs 2015 ten aspekt realizowaly lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po paru miesiącach przerwy pomyślałem sobie, ze wrócę do FH4, no i wrócić nie mogę bo po kilku minutach jazdy włącza się ulubiony ficzer wszystkich fanów Forzy - "crash to desktop". Tym razem regularnie - dosłownie kilka minut po rozpoczęciu jazdy.

Przetestowane wszystkie możliwe rozwiązania - resetowanie aplikacji i ponowna synchronizacja profilu, wyłączanie firewalla, antywirusa, resetowanie teredo, NAT w połączeniach xbox na 'otwarty', itp. itd.

Oczywiście wszystkie inne gry działają stabilnie jak skała (jak na ironię, nawet nieszczęsna Forza Horizon 3 działa normalnie).

Ktoś jeszcze próbował ostatnio pograć w czwórkę i działa normalnie?

Co jest kur*a z tymi tytułami, że wszystkie inne gry po prostu działają, a przy Forzach ciągle trzeba odprawiać jakieś szamańskie rytuały żeby zagrać?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 3 grałem, bez problemów kilkanaście godzin, w 4 to samo, w 5 może kilka godzin, i zero problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką masz wersję gry? U mnie 1.474.687.2.

Miałem nadzieję na jakieś przejściowe problemy z serwerami, ale tym razem nawet odłączanie od sieci nie pomaga, a skoro u innych działa to już chyba tym bardziej d*** zbita i najwyraźniej na moim komputerze grze nie odpowiada układ frontów atmosferycznych, żyły wodne, albo co tam jeszcze czarodzieje z Playground Games spieprzyli :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...