Skocz do zawartości
Edward Kenway

Forza Horizon 4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja grałem od premiery przez kilka miesięcy, już dawno FH4 nie mam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że w ostatnich dniach grałeś. Wcześniej to i u mnie działało, a od wczoraj klops...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w ostatnich dniach i zero problemów, tyle że ja nigdy nie miałem problemów z crashami w Forzach.

Strzelam że to problem z antywirusem(którego nie wystarczy wyłączyć tylko trzeba odinstalować), albo z podkręconym sprzętem, afterburnerem no jest kilka opcji, zobacz też co ci tam wisi w procesach i spróbuj powyłączać co sie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antywirusa odinstalowywałem  - bez efektu. Teraz odinstalowałem zupełnie Rivatunera, po restarcie zdążyłem nawet odnaleźć kolejny wrak w stodole, a kiedy wydawało mi się że będzie już ok - zobaczyłem pulpit :E

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zorientowałem się, że gra crashuje nie po kilku minutach i nie w losowych momentach, ale po wjechaniu na nieodkrytą drogę. Znalazłem też coś w rodzaju rozwiązania problemu...

Po założeniu nowego użytkownika Windows, przelogowaniu i uruchomieniu Forzy na drugim profilu - wszystko działa idealnie. Oczywiście po powrocie do podstawowego profilu dalej wypier&^%* się do pulpitu. :cassetete:

Gdyby ktoś miał sposób na bardziej eleganckie obejście problemu niż zakładanie nowego profilu Windows dla jednej gry - chętnie posłucham...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

piszę do was z takim problemem z grą forza horizon 4 (wersja xbox). Mianowicie mam kierownicę i gdy nacisnę na ręczny gra próbuje mi wyrwać kierownice z rąk i sama kontrować kierownicą. Tego efektu nie ma na padzie. Czy ktoś wie w jaki sposób można to wyłączyć?
Próbowałem różnych ustawień, ale ze średnim skutkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...