Skocz do zawartości
Edward Kenway

Forza Horizon 4

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Kryroj napisał:

Hejka, nie grałem w FH4 z 4 miesiące, więc jestem trochę do tyłu z kilkoma samochodami ( Przed przerwą miałem jakieś 99% samochodów, brakowało mi tylko PO ). Dzisiaj zrobiłem tak jak zawsze czyli wszedłem do sklepu zaznaczyłem nieposiadane, dodałem auta z PP i lipa pokazuje, że mam wszystkie, a wiem, że to nie jest prawda. Da się jakoś sprawdzić w tej grze których aut brakuje czy to też już usunęli ?

Jasne, że można. Zresztą w sklepie - jak wiadomo - nigdy nie było wszystkich samochodów.

W menu głównym : zakładka "samochody" -> Horizon Promo -> wyskakują wszystkie, więc filtrujesz przez "nieposiadane" i ju. Jeśli dziś ściągniesz aktualizację, to pojawią Ci się nawet świeżutkie 3 auta, które wejdą w serii 29 za ponad dwa tygodnie ?:

- 1985 BMW 850

- 1987 Mercedes AMG Coupe

- 1990 Porsche 911 Singer

Fajny update się szykuje, swoją drogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo super tylko szkoda ze tak mało dodają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, JKKKK napisał:

Jasne, że można. Zresztą w sklepie - jak wiadomo - nigdy nie było wszystkich samochodów.

W menu głównym : zakładka "samochody" -> Horizon Promo -> wyskakują wszystkie, więc filtrujesz przez "nieposiadane" i ju. Jeśli dziś ściągniesz aktualizację, to pojawią Ci się nawet świeżutkie 3 auta, które wejdą w serii 29 za ponad dwa tygodnie ?:

- 1985 BMW 850

- 1987 Mercedes AMG Coupe

- 1990 Porsche 911 Singer

Fajny update się szykuje, swoją drogą.

Dzięki

Edytowane przez Kryroj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, krzyss_ napisał:

Ktoś bardziej doświadczony musi Ci odpowiedzieć w tej kwesti.

Natomiast zapytanie mam. Wczoraj syn nie mógł uruchomić ani FH4, ani FH3. Tzn gra się uruchamia ale zatrzymuje się na ekranie synchronizacji i nic się nie dzieje. Żadne procenty nie idą do przodu. 
Gra przed wczoraj działała normalnie.
Macie podobnie czy jest wszystko OK?

Mogę zrobić reset ustawień ale czy pomoże...

Dobra, działa. Windows jakąś aktualizację zainstalował i gry ruszyły...
Ku124!@#%@#%^@#^, czy ta gra nie może zakomunikować, że coś jest nieaktualne, albo jakiś błąd wyrzucić? Trzeba się wszystkiego domyślać, pytać czy czekać aż łaskawie ruszy.
Jeszcze z żadną grą nie było tyle kłopotów co z Forzą. Łącznie z przeinstalowaniami systemu (support nawet zdalnie nie wiedział co ma zrobić) bo się jej coś nie podobało... No naprawdę nie znam drugiego takiego produktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi jest w stanie wyjaśnić, jakim cudem nie mogę się połączyć online ? Dzisiaj pobrałem jakąś aktualizację forzy ze sklepu i lipa Teredo zablokowane... wczoraj wszystko działało normalnie. Sprawdzałem w gpedit i wszystkie usługi Teredo są włączone. Się zastanawiam czy ta gra nie chce mnie doprowadzić do szału.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w Forzę od lat ale tak po trochu, rozumiem, że mamy obecnie 27 sezon chyba więc to co było przez 26 wcześniejszych już nic nie da się zdobyć z aut??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, avn napisał:

Gram w Forzę od lat ale tak po trochu, rozumiem, że mamy obecnie 27 sezon chyba więc to co było przez 26 wcześniejszych już nic nie da się zdobyć z aut??

możesz próbować przez auction house, niektóre mogą pojawić się w przyszłości, ale są auta, których nie masz szans juz zdobyć.

Edytowane przez huudy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do supportu w sprawie błedu z połączeniem i otrzymałem odpowiedź : " This is an issue that is currently being investigated. I’ve added your information to our current bug report so the developers are aware. This ticket will be marked as “Solved” as we do not require any further information from you at this time. Please, keep an eye on the support site known issues list for updates." Więc nie pozostaje mi nic innego jak czekać, mam nadzieje, tylko, że nie ominą mnie sezonówki online w zimie....

 

 

 

 

 
 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sobie poczekasz , ludzie kilka miesięcy czekają i proszą o inne rzeczy by naprawili ☠️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ominą mnie sezonówki zimowe to się będę kłócił o rekompensatę... Ja nie wiem jak 1 updatem pozbawili mnie dostępu do trybu online...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.11.2020 o 09:26, Kryroj napisał:

Jak ominą mnie sezonówki zimowe to się będę kłócił o rekompensatę... Ja nie wiem jak 1 updatem pozbawili mnie dostępu do trybu online...

dadzą ci 50 wheelspinów i tyle :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, huudy napisał:

dadzą ci 50 wheelspinów i tyle :E

Dlatego postanowiłem się zabawić od nowa. Profil sobie zachowałem, ale skoro i tak mam nie mieć obecnie dostępu do trybu online przez ich wymysły to pogram sobie solo od początku :) Przypominam sobie co i jak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LMAO, masz granie po nocach :E Same statpady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się coś zrobić/kupić, aby mieć darmową szybką podróż?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dudzio napisał:

Czy da się coś zrobić/kupić, aby mieć darmową szybką podróż?

dom niedaleko autostrady, ale kosztuje sporo siana :E

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Dudzio napisał:

Czy da się coś zrobić/kupić, aby mieć darmową szybką podróż?

Dom daje możliwość podróżowania gdziekolwiek, ale nie za free. Żeby mieć darmową podróż, trzeba rozbić 50 tablic - w necie łatwo znaleźć mapkę, tylko z niektórymi trzeba się trochę pogimnastykować (tablica na dachu domu etc.)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, trzeba rozbić tablice, na YT wszystko jest podane co i jak i jakimi autami to najlepiej robić.

Edytowane przez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

LMAO, masz granie po nocach :E Same statpady.

to jedno, ale system dobierania graczy to drugie :E'

Serio, czy u wydawców gier siedzą sami debile jeśli chodzi o balans i dobieranie drużyn?


Już po raz enty wchodzę do lobby gdzie ja mam w drużynie jakieś pokraki bez rangi lub poniżej 2000, którzy dodatkowo wychodzą po jednym wyścigu a przeciwnicy 4000+ i statpadderzy. 
Gry rankingowe to już w ogóle, cały czas gram na atomic punki i mercedesy X które nieważne jak dobrze pojedziesz to i tak Cię zrobią bo mają 100km/h więcej vmaxa i gripu 
Chce zagrać normalną rozrywkę to wybieram auto i muszę się bujać 5-10minut po pustej mapie bo "rozgrywka jest w toku" - co z tego, jak dołączyłem i wybrałem auto jak jeszcze się nie zaczęła. Jak się kończy rozgrywka to wchodzę do lobby z kilkoma graczami... 


W jaką grę bym nie zagrał (mówię o innych grach online) wszędzie systemy rankingowe jakiś kompletny debil robił. Czy to jest serio tak trudne do zrobienia czy to jakaś ukryta zagrywka psychologiczna dla graczy, której nie rozumiem? 

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alfa Romeo 155 i ten body kit ❤️ 

Jesko tez super.

fiat x1

i hooligan Blanco

 

 

o nowy dodatek bedzie 8 grudnia O super7.

 

Kolejne samochody

Austin Seven

i

Triumph TR7

Edytowane przez brainq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale śmietnik ten super7 :E Wszystko jest "freeroam rush" czyli można od razu zrobić cheese i pojechać prosto z punktu A do B, poza tym bezsensowne challenge jak 9km Bugatti Divo w.....30 minut. W dodatku miał tablice rejestracyjne "GAYFURRY", jprdl kto tam robi QC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za odklepywanie tych kiepskich czelendży mozna odblokować unikatowego Austina.

Edytowane przez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, napisał:

Za odklepywanie tych kiepskich czelendży mozna odblokować unikatowego Austina.

czyli te mało popularne czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obojętnie, za expa wbijasz levele i na niektórych są auta do zgarnięcia, Austin 7 i Triumph TR7. 

Kiepskie w sensie - wszystkie są zrobione przez społeczność i większość jest po prostu...głupia. Np. challenge z timerem 10 minut które objeżdża się w 30s. Trzeba tylko sprawdzić na końcu ile dają expa, niektóre raptem 200 a niektóre dawały mi 2000-2100. Nie wiem jak to jest liczone.

Edytowane przez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...