Skocz do zawartości
Edward Kenway

Dying Light 2

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, JeRRy_F3D napisał:

Za dokładną odwrotność takiego zachowania dziś skacze się po CDPR i ich CP. ;)
Zdecydujmy, czego bardziej chcemy - terminów, gonitwy i crapa w tym wymuszonym terminie.
Czy ciszy, pracy i nieoczekiwanego cukierka z partyzanta na finiszu?

 

Jeśli o mnie chodzi to wolę poczekać niż psuć sobie pierwsze wrażenie z niedopracowanym tytułem. Co za różnica czy wyjdzie w tym roku czy w przyszłym jak będziemy musieli i tak czekać X czasu na poprawki (jak z CP2077)? Sprawa jest prosta - niech wydają wtedy kiedy będzie gotowa. Jeśli PS4 i XO nie ogarnia to rezygnujemy z nich tak jak przy pierwszej części i wydajemy tylko na PC + Next-Geny. Techland to nie jest jakaś gigantyczna firma 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale ja nie mówię, że mają wydawać grę już teraz, tylko sobie gdybam że minęło tyle czasu i gry nie ma ani nawet daty premiery. To potencjalnie tylko świadczy, że produkcja nie idzie tak jak powinna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przy Cyberpunku co miałeś?? Z trzy terminy, rozbuchany marketing, rozbuchane oczekiwania graczy, poje*ne serwisy/blogi/dziennikarzy, gdzie na pewnym etapie nie było dnia bez jakiegoś newsa. I co wyszło?? Wstyd na cały świat.

Może lepiej niech siedzą cicho, robią Swoje i tyle. A gra w końcu wyjdzie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę się drugi raz - mi nie zależy na podaniu terminu produkcji, ani jej rychłej premierze i zgadzam się, że lepiej żeby grzebali w spokoju i wydali kiedy skończą. Tylko mnie trochę martwi fakt, że tyle czasu minęło i gry nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko loko, w razie czego będzie nowe DLC do Dying Light.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, ODIN85 napisał:

Dokładnie,lepiej tak niż 5 razy przekładać.

I cofać status GOLD jak już gra trafiła do tłoczni 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie są notowani na giełdzie, więc nie mają takiej presji co do terminu wydania gry przez wzgląd na inwestorów jak choćby CDPR, gdzie bańka oczekiwań była pompowana niesamowicie. Moim zdaniem to też zgubiło RED-ów. Tutaj tego nie ma. Techland nie robi niepotrzebnie szumu wokół gry, bo robić tego nie musi. Ta cisza w eterze może oznaczać problemy, jasne. Ale wolę to, niż podejście jakie zaoferował CDPR. Gdzie wszyscy ładnie uśmiechali się w kolejnych odcinkach Night City Wire, można było sobie kupić fajną koszulkę z logo Cyberpunka albo ugasić pragnienie puszką limitowanego Sprite'a, a sam tytuł w tym czasie był w bólach łatany do ostatniej chwili i "za kulisami" panował jeden wielki chaos. Klasyczne robienie dobrej miny do złej (nomen omen) gry.

PS

10 lat temu nawet bym nie przypuszczał, że "Świntuch" czy redaktor naczelny mojego niegdysiejszego ulubionego miesięcznika o grach "Click!" będzie Lead Designerem w Techlandzie :E

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, bardak napisał:

A przy Cyberpunku co miałeś?? Z trzy terminy, rozbuchany marketing, rozbuchane oczekiwania graczy, poje*ne serwisy/blogi/dziennikarzy, gdzie na pewnym etapie nie było dnia bez jakiegoś newsa. I co wyszło?? Wstyd na cały świat.

Może lepiej niech siedzą cicho, robią Swoje i tyle. A gra w końcu wyjdzie.

Ale tu też i to dość dawno temu ruszyli z marketingiem i dalej by z nim jechali gdyby im się grubo nie rypło tam w studio. Więc musieli siedzieć cicho. Gdy się już trochę pozbierają to i zacznie się dalszy etap reklamy i marketingu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ODIN85 napisał:

Po premierze na giełdę mają wejść?

Rozważają wejście na giełdę, a nie "mają wejść".

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lukadd napisał:

Ale tu też i to dość dawno temu ruszyli z marketingiem i dalej by z nim jechali gdyby im się grubo nie rypło tam w studio. Więc musieli siedzieć cicho. Gdy się już trochę pozbierają to i zacznie się dalszy etap reklamy i marketingu. 

Ale raczej wątpię aby było takie pompowanie wszystkiego jak przy Cyberpunku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lukadd napisał:

Ale tu też i to dość dawno temu ruszyli z marketingiem i dalej by z nim jechali gdyby im się grubo nie rypło tam w studio. Więc musieli siedzieć cicho. Gdy się już trochę pozbierają to i zacznie się dalszy etap reklamy i marketingu. 

To co mówisz że Dying Light 2 też będzie wyskakiwać z lodówki i kupimy firmowane nim skarpetki? 

Nie chcę mi się sprawdzać 13 stron więc daję trochę w ciemno i nie wiem czy było 

Oby nie odlecieli jak CDPR z CP2077 i wydali to normalnie już tylko na Next-Geny i PC 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś chyba mówili o PS 4 więc będzie to samo marudzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, bardak napisał:

Ale raczej wątpię aby było takie pompowanie wszystkiego jak przy Cyberpunku. 

Takiej pompy to na pewno nie, chociażby ze względu na możliwości ich budżetu. A sama gra to wielka niewiadoma, pożyjemy zobaczymy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno Dying Light 2 straciło dyrektora artystycznego i scenarzystę. Wieloletni pracownik odszedł z Techlandu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu... Cyberpunkowi szykuje się konkurencja? I to Polska! Ale mnie dupa duma rozpiera. :cool: 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

Podobno Dying Light 2 straciło dyrektora artystycznego i scenarzystę. Wieloletni pracownik odszedł z Techlandu

Po 22 latach spędzonych w Techlandzie ! grubo ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ODIN85 napisał:

Czyli jest źle?

Pytanie czy jest gorzej niż Cyberpunkiem.

Jak ostatnio przypomniałem sobie że mówili o głównym wątku to zabrzmiało jak Cyber, bo raptem na 20h ! tylko cały wątek.

Chociaż jest jedna rzecz co może ratować tak krótki watek, przy jednorazowym przejściu niby nie ma szans poznać całej mapy, bo niektóre obszary będą dostępne tylko w wyniku pewnych decyzji podjętych przez nas.

Jak bardzo to wpłynie na gameplay, oby bardzo... bo te 20h to widać i po CP2077 że to zdecydowanie za krótko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po CP77 nie uwierzę w żadne zapewnienia, ani w recenzje branżowe przed premierą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, bleidd napisał:

Po CP77 nie uwierzę w żadne zapewnienia, ani w recenzje branżowe przed premierą.

Ja też zwłaszcza te z GOL'a ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ci NEWS (!)
z czapy i bez orientu ;) 

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ODIN85 napisał:

No to powtórka z Cp będzie.

Może tak, może nie. Wokół nich nie było robione tyle szumu przez pismaków. No i gracze Nie oczekują po tej grze kolejnego mesjasza. No i techland ma ciut większe doświadczenie w robieniu gier. Ciekawe jak będzie z wymaganiami na PC. Czy ogram to w sensownej jakości czy czekać na edycję PS5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa 25.. masz premiere:   

 

 

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtórka z CDP się zapowiada? Oby nie. Zarówno Techland jak i Redzi zapracowali sobie na dobrą opinię zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Niestety CDP już ma ją nadszarpniętą i szkoda by było aby to samo spotkało nasze kolejne studio.

Edytowane przez lamparcicho
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...