Skocz do zawartości
Edward Kenway

Dying Light 2

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu? Ja tak robiłem w W3, aby sprawdzić co by było gdyby.

No mi też się to nie podoba, również lubię sprawdzić co by było gdyby :E

 

A tak pozostanie tylko youtube, ale to jak lizanie loda przez szybę :lol2: A gra jak dla mnie raczej na 99% będzie na jedno przejście.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, ale jak załadujesz sava powiedzmy 30 min wcześniej to też nie będzie można podjąć ponownie decyzji?

 

Z Wiedzminem było spoko, bo i tak grałem/gram już 4x. :D W DL1 także 3x, ale tam nie było wyborów.

 

To że w zombi będziemy mogli się zmienić i game over też Wam nie gra?

Takie strasznie pewnie jak w Hellblade, aby bardziej uważać. :P Tam też był taki motyw, że jak zginiesz to te czarne coś zacznie ją pochłaniać, a mi się jeszcze nie udało dojść wyżej niż do jednego ramienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, ale jak załadujesz sava powiedzmy 30 min wcześniej to też nie będzie można podjąć ponownie decyzji?

Pewnie będzie jeden sejw, nadpisywany co chwila. Jak w Soulsach czy grach od Telltale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

To nei będzie problem. Wystarczy w trakcie gry skopiować sejw i robić backup pliku ale to będzie męczące..Na konsoli to raczej będzie niewykonalne.. Chyba ze będzie sie kopiowało sejw na USB i odwrotnie.. ale to bezsens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę bez sensu w takiej grze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie durny. Jak ktoś chce grać jedną drogą bez zmieniania decyzji, to zagra, a nie na chama się wymusza, bo tak. Jestem zwolennikiem wolności w grach - zapis w miejscu i czasie, w którym będzie chciał gracz, a nie łaskawy dev. Mogli to dodać jako opcje - wtedy nie ma problemu, jeśli ktoś by się świadomie na to zdecydował, ale nie, że wymuszają :kwasny:. Tłumaczcie sobie to jak chcecie - mi takie coś odbiera chęci do grania.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przeczytałem oryginalny wywiad i tłumaczenie Techlandu mnie przekonuje - byle by im to porządne wyszło, to nawet nie zwrócę na to uwagi.

https://www.dualshockers.com/dying-light-2-interview-techland-e3-2019/

Jest w tym trochę sensu (tak jak w życiu, nie możesz cofnąć podjętych decyzji), ale z drugiej strony jest to tylko gra. :P

 

Aby zobaczyć alternatywne wydarzenie, można będzie albo powtórzyć grę, albo dołaczyć do gracza, który jeszcze nie podjął się wyboru...

 

there will be world changing consequences?

 

KJ: Not at all. We want to keep it like it is in real life. You don’t always know what the outcome of your decisions will be and you have to live with them. There’s going to be some decisions that you can manipulate the outcome of, so it may not end up being that hard for you. In general though, no. There’s no saving on demand, there’s autosave after the decisions so you’ll have to live with it. But then you can replay the game and change [your decisions], or you can join other players’ games to see if the results of someone who made a different decision.

 

 

Może gra będzie skandalicznie krótka i dobra to się będzie chciało przechodzić parę razy.

Open world, piaskownica, kilkukrotnie większy świat, taaaa krótka. :E

 

A zresztą Wam się chciało w takim np W3 ciągle save wczytywać?

A co to za problem? Kilkanaście sekund i gra wczytana. Zresztą nie ciągle.

 

Pierwsza decyzja zawsze najlepsza jest.

Kłócił bym się!

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Eh dzisiejsi gracze lubią iśc na łatwizne ;/ Jeśli jest coś skomplikowanego to zaraz się grze obrywa ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko gra, nie życie! ;)

 

Eh dzisiejsi gracze lubią iśc na łatwizne ;/ Jeśli jest coś skomplikowanego to zaraz się grze obrywa ;/

A co w tym skomplikowanego? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko o decyzje idzie, ale i o ogarniecie niektórych aczików, albo o to, ze ktoś dla funu jeszcze raz będzie chciał sobie przejść wybrane misje, bez startu od nowa. Bo może. Nie musi, ale może - wczyta save i tyle. A tu nie będzie mógł. Jak dla was brak wyboru, to lepsza droga, to nie mam pytań.

 

off, bo gorąco :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już wolę zagrać od nowa niż oglądać jakieś zakończenie jakiegoś paciaciaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nawet nie chodzi o cofanie decyzji. To jest gra w otwartym świecie, czasami lubię sobie wczytać sava i wykonać ponownie jakąś misję na inny sposób bo np. mi się spodobała i chciałbym sprawdzić inne opcje i ścieżki. To nie jest tunelówka, a duża gra z otwartym światem.

 

Na innych forach też czytam, że ludzie są raczej nie zadowoleni z auto zapisów w tego typu grze :E.

 

Trzeba liczyć na moderów, bo ręczne robienie kopii save jak w metro mimo, że to dość krótka gra było dość męczące.

 

Nie tylko o decyzje idzie, ale i o ogarniecie niektórych aczików, albo o to, ze ktoś dla funu jeszcze raz będzie chciał sobie przejść wybrane misje, bez startu od nowa. Bo może. Nie musi, ale może - wczyta save i tyle. A tu nie będzie mógł. Jak dla was brak wyboru, to lepsza droga, to nie mam pytań.

 

off, bo gorąco :E

Dokładnie tak.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tobie to się absolutnie nie dziwię, tobie nie przeszkadza nawet przejść grę na youtube, a jak już grasz to i tak na sztukę aby szybciej zaliczyć napisy końcowe pomijając co się da z aktywności pobocznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gier i tak nigdy więcej jak raz nie przechodzę, nie rozgrywam ponownie misji dla funu, o platynę się nie zabijam, a tak nie będę musiał walczyć z chęcią wczytania sejwa po kiepskim wyborze. Dla mnie bomba.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :thumbup:

 

Zobaczymy jak będziesz gadał jak po 20h gra ci się zbuguje i będziesz musiał zaczynać od początku :E. W metro chociaż dali szybkie zapisy i możliwość rozpoczęcia rozdziału od początku.

 

Jak dla mnie to jest durny pomysł bo jak i w metro będzie zmuszało graczy do ręcznego kopiowania save, dosłownie średniowiecze :E

 

No, ale liczę na mody. Na premierę na pewno nie kupię

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne nawet w RDR 2 gdzie rockstar pracował nad tą grą 7 czy więcej lat i dopieszczał grę pod każdym względem nie uniknęli mega buga wymagającego wczytania poprzedniego save lub zaczynania gry od nowa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty nie, ja też nie, ale wielu miało wystarczyło zginąć w jednej misji, lub oddalić się zbyt daleko od celu i pozamiatane :E gra i save skopane

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zagram w dwójkę to tak jak w przypadku jedynki będzie to w coopie, więc brak savów mi jest obojętny. A jak wybory rzeczywiście będą miały znaczenie i konsekwencje to tym lepiej, bo będzie zachęta do przejścia ponownie, nawet solo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do premiery jeszcze sporo się może zmienić, coraz więcej ludzi narzeka na ten aspekt więc może zmienią zdanie.

 

Na wiosnę 2020 i tak zapowiada się masa bardziej interesujących gier do ogrania, więc jednego tytuł mniej nawet się nie odczuje :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież jakbys dostał od razu broń palną to byłoby za łatwo.. Później będziesz miał masę broni palnej.. Mimo to twórcy specjalnie tak zaprojektowali grę by więcej korzystano z broni białej ..

 

Już powoli dorabiam się broni, na razie pistolet, strzelba i karabin, ale za to fajnie walczy się łukiem, padają jak muchy i wybór strzał też jest fajny. Z broni białej nie rezygnuję, zawsze pod ręką mam jakiś wypasiony tasak z jakąś modyfikacją na wszelki wypadek szczerbaty.gifTylko nadal nie ogarniam jak otwiera sie zamknięte drzwi, nie ma opcji wytrychu, obejście budynku nie wskazuje na jakieś inne wejście scratchhead.gif

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od wielu dekad i w żadnej grze save mi się nie popsuł.

 

Od wielu powiadasz... :hmm:

Ja zaczynałem od "tajmeksa" i "zetiks" pomijając "gry telewizyjne". Rok 1990 wydawał się wówczas dość odległy. To wiele lat, lecz nie dekad.

Wychodzi na to, że jak zaczynałem to Ty jakieś dwie dekady grania miałeś za sobą. I używania save game :hmm:

Wydaje mi się, że powinieneś to o sejwach do podpisu sobie dodać. Z tymi dekadami -będzie naprawdę dekoracyjnie.

Swoją drogą znam ludzi, którym się renówki i alfy nie psują, V8 palą maks do dychy, ople nie gniją, na 1050ti grają w 4k na ultra, a pompek to 80 robią bez zadyszki... ale to wszystko jak rozmawiamy przez telefon czy net, bo twarzą w twarz to "akurat dzisiaj coś się..." :lol2:

 

To co uprawiasz na forum nie jest dyskusją, to ping-pong.

"Nie oglądam, nie dotykam i nie analizuję piłeczki -ja ją tylko odbijam".

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gier i tak nigdy więcej jak raz nie przechodzę, nie rozgrywam ponownie misji dla funu, o platynę się nie zabijam, a tak nie będę musiał walczyć z chęcią wczytania sejwa po kiepskim wyborze. Dla mnie bomba.

To był trolling, prawda? Zapomniałeś o emotce na końcu, jeszcze ktoś pomyśli że na poważnie pisałeś takie głupoty :lol2:

 

Akurat DL to mi w sumie zwisa, bo już od jedynki się odbiłem, ale nie chwalmy głupich rozwiązań bo jeszcze krawaciarze w studiach developerskich uwierzą, że to ma sens :E

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był trolling, prawda?

Nie. Rozwiązanie stosowane od lat w tych wszystkich filmowych przygodówkach, teraz przeniesione do sandboxa. Fajne to - zjebałeś to sorry, life goes on. W grze ponoć tak mocno stawiającej na konsekwencje wyborów i zmieniający się od nich świat, jest to ciekawe rozwiązanie.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...