Skocz do zawartości
Edward Kenway

Dying Light 2

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Jakieś wymagania sprzętowe podali czy jeszcze?? Bo nie wiem gdzie brać preorder. Na PC czy PS5.

Miałem nadzieję na kolekcjonerkę ale tysiąc to sporo. Przy jedynce za w zasadzie to samo wołali 359.

Edytowane przez bardak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Spokojnie masz czas do grudnia, gra nie ucieknie. No chyba, że EK to inna sprawa

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ma być pełna polska lokalizacja.. wczesniej było tylko info o napisach :D a tu prosze dubbing

Edytowane przez dawidoxx
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Reddzik napisał:

Spokojnie masz czas do grudnia, gra nie ucieknie. No chyba, że EK to inna sprawa

Jakby ta kolekcjonerka była ciut tańsza to bym w ciemno na PS5 brał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupię grę ale i tak zaczekam na recenzje bo wole wiedzieć co kupuję. Mam nadziej że klimat będzie zachowany z Dying Light który był mroczny i dawał   poczucie że przetrwanie będzie wymagało od nas wysiłku czyli przeszukiwanie każdego miejsca gdzie się da by znaleźć przydatną rzecz?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, bardak napisał:

Bo nie wiem gdzie brać preorder. Na PC czy PS5.

Raczej na PC. Ostatnie gry robione jeszcze na starą generację działają we wstecznej kompatybilności na next genach, a jak się okazuje na PS5 bardzo kiepsko to działa - mniejsza rozdzielczość, dłuższe czasy ładowania itd. Twórcy tylko obiecują nowe aktualizacje pod te nextgeny, a nie wiadomo jak dług będzie to trwać. 
Takie moje przepuszczenia, kto wie, może z tą gra będzie inaczej. Lepiej śledzić.;) 
Nie zamrażał bym floty na tak długi okres czasu. Celują dopiero w grudzień to bardzo możliwe, że nie wyrobią się do tego czasu i jeszcze raz obsuną premierę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ograłem jedynki bo nie mam, więc do dwójki nie mam "ciągu". Kiedyś się zagra, na premierę nie kupię, bo wiem co spotkało w grudniu po południu pewną grę, do dziś nie wróciła do łask Sony, no tak grałbym na moim PC, zawsze to lepsze niż PS4, no ale jednak pozostał niesmak.

Gameplay taki ok, to raczej wyreżyserowane, wolałbym zobaczyć prawdziwy gameplay, tzn normalny. Zresztą nie jestem fanem parkour'a, po miesiącu będą zniżki, czy nawet w ciągu kilku, więc poczekam tak jak z Cyberpunkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo wcześniej będziesz "testował" przez 15h grę.  :E 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ten gameplay wyglada jak z ps4 pokazany, troche drewnem zalatuje. Silnik to drewno, wygląda w miarę tylko na teaserach, ingame jest jeszcze gorzej.

obraz.png.199aab9e7552edcb64803ae0e79b73a7.png

:lol2:

zHYynkK.png

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Jaycob napisał:

No tak, bo wcześniej będziesz "testował" przez 15h grę.  :E 

 

Dying light 1 grałem trochu w demo na steamie, i raz na darmowym weekendzie, nie ciągnie mnie do tej gry, więc z tymi 15h nie trafiłeś :P Bo nie zamierzam grać w 2 jak nie ograłem jedynki.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
23 minuty temu, Phoenixsuple napisał:

Ten gameplay wyglada jak z ps4 pokazany, troche drewnem zalatuje. Silnik to drewno, wygląda w miarę tylko na teaserach, ingame jest jeszcze gorzej.

:lol2:

Też mam nadzieję, że to było nagrywane na ps4...Bo było kilka takich scen z samego gameplay'u, że nie wiedziałem czy to pierwsza czy druga część (jeśli chodzi o poziom grafiki)

Edytowane przez Pavel87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Reddzik napisał:

Bo nie zamierzam grać w 2 jak nie ograłem jedynki.

2 zdaje się to odrębna historia. Akcja dzieje się 15 lat po wydarzeniach z 1. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
12 minut temu, Reddzik napisał:

Bo nie zamierzam grać w 2 jak nie ograłem jedynki.?

Ależ można, czemu nie. Historia wydaje się być bardzo luźno powiązana. Ani bohater ten sam, ani czas. 

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do historii to się zobaczy, nie znam tej gry, to co grałem to było za mało, ale chciałbym zagrać w jedynkę i tak poczekam z zakupem. Do tego znajomi mi polecali ograć a ja się wstrzymuję z zakupem bo ogrywam co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jaycob napisał:

Raczej na PC. Ostatnie gry robione jeszcze na starą generację działają we wstecznej kompatybilności na next genach, a jak się okazuje na PS5 bardzo kiepsko to działa - mniejsza rozdzielczość, dłuższe czasy ładowania itd. Twórcy tylko obiecują nowe aktualizacje pod te nextgeny, a nie wiadomo jak dług będzie to trwać. 
Takie moje przepuszczenia, kto wie, może z tą gra będzie inaczej. Lepiej śledzić.;) 
Nie zamrażał bym floty na tak długi okres czasu. Celują dopiero w grudzień to bardzo możliwe, że nie wyrobią się do tego czasu i jeszcze raz obsuną premierę. 

Przecież nikt nie mówi, że będę teraz płacił, zaklepię jakiś egzemplarz w sklepie z płatnością przy odbiorze i tyle.

Nie wiem czy było pisane ale w takim Euro na stronie wiszą dwie wersje - PS4/PS5 i tylko PS5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to na PS5 będzie się ładować dłużej o 10 sekund, dzięki szybkiemu dyskowi. ?

Wait...

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

W dniu 28.05.2021 o 11:47, Vulc napisał:

Za to na PS5 będzie się ładować dłużej o 10 sekund, dzięki szybkiemu dyskowi. ?

Wait...

 

33135453.jpg

Edytowane przez azgan
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Reddzik napisał:

Co do historii to się zobaczy, nie znam tej gry, to co grałem to było za mało, ale chciałbym zagrać w jedynkę i tak poczekam z zakupem. Do tego znajomi mi polecali ograć a ja się wstrzymuję z zakupem bo ogrywam co innego.

A ja jestem na początku jedynki. Niedawno na cd-keys była wersja z dlc Following za 34.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Saren7 napisał:

A ja jestem na początku jedynki. Niedawno na cd-keys była wersja z dlc Following za 34.

A przypadkiem nie jest to wersja bez polskiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Reddzik napisał:

A przypadkiem nie jest to wersja bez polskiego?

Z napisami PL, dubbing PL też do wyboru dla odważnych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, dawidoxx napisał:

Nie będzie żadnego 4K to marketingowy bełkot gdzie to konsolowe 4K wygląda gorzej niż 1080p na PC co widać po innych grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Saren7 napisał:

Z napisami PL, dubbing PL też do wyboru dla odważnych ?

Wziąłem z Kinguina, bo teraz można zakupić za 33zł. W końcu będzie okazja zagrać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...