Skocz do zawartości
Edward Kenway

Dying Light 2

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz raczej każdy ma na uwadze wpadkę z CP, więc lepiej przesunąć i zgarnąć delikatny hejt, niż wydać zbugowaną, zgltchowaną i obciętą do granic możliwość grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest mi na rękę że posunęli premierę DL2  bo ją dopracują. a po drugie będę mógł  w grudniu zagrać w Halo Infnite:)

Edytowane przez KurczakPolski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesięcy temu DL2 miał ustaloną premierę w podobnym okresie co Stalker 2, Horizon 2, GT7. Więc jakoś wtedy nie widzieli problemu odnośnie konkurencji. Oczywiście też kwestia, że inne gry też dostają obsuwy, więc bardziej wydaje mi się, że to kwestia dopracowania gry, bo premiery obecnie bardzo często są przesuwane, bo zazwyczaj wyznaczają sobie ostry termin realizacji nie wliczając dużo czasu na ewenentualne problemy, które mogą wystąpić.

Edytowane przez aka_rock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Dying Light mi się dość podobał, szczególnie misja z wysadzeniem kuchenek gazowych. Warto przejść dodatek The Following przed dwójką?

Edytowane przez wamak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, wamak napisał:

Pierwszy Dying Light mi się dość podobał, szczególnie misja z wysadzeniem kuchenek gazowych. Warto przejść dodatek The Following przed dwójką?

Historia dying light 2 nie ma nic wspólnego z jedynką, więc przejście dodatku przed dwójką nie jest konieczne. Jednak nie zaszkodzi, szczególnie, że ze względu na mapę, w której niewiele jest do robienie parkouru, więc Following raczej mniej będzie przypominać DL2, więc mniejsza szansa, że "przejesz" się mechaniką gry, która w dwójce będzie podobna (parkour i melee - oczywiście ulepszone/rozbudowane ).

Edytowane przez aka_rock
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Tony nowych gameplayi dziś. Wygląda bardzo dobrze! 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eurogamer Polska o DL2

 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Prawie dying light"

Pozwolę sobie pomarudzić. Nieładnie jest narzekać na grę, w którą się jeszcze nie grało, ale jedynka DL to najlepsza gra w jaką grałem i do dzisiaj pogrywam.

Przede wszystkim nie czuję klimatu. Siła jedynki polegała na prostocie, zagrożenie było wyczuwalne, bo akcja działa się tu i teraz, obok nas w zwykłym mieście.
W dwójce mamy przyszłość, samo miasto jest przekombinowane, obce. Tym samym problemy mieszkańców są jakieś takie oddalone i nierealne.
Wszystko jest takie "niezwykłe": niezwykłe zawisanie w powietrzu (pan na filmie to mówi), niezwykłe bieganie bokiem po pionowych ścianach, niezwykłe latanie.
Niezwykłe są paski życia nad głowami (tam są numerki levelu przeciwnika?). 

Pomysł, aby w ciemnościach stopniowo umierać, psuje radość powolnej i nienachalnej eksploracji. Teraz wszystko trzeba będzie robić w biegu. 

NOC JEST JASNA! Czaicie??? Kto tak zepsuł klimat. Tytuł gry traci sens. Może "Prawie dying light"?

Jak już wspomniałem, parafrazując cytat z Kabaretu Moralnego Niepokoju: "nie poznasz miasta Hans". I ja właśnie nie rozpoznaję swojego miasta, swojej gry. 

Oczywiście grę kupię w dniu premiery i mam nadzieję, że odszczekam później to co napisałem.  

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22GB? Coś podejrzanie mało, wręcz chyba pomyłka jakaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.11.2021 o 19:06, caleb59 napisał:

22GB? Coś podejrzanie mało, wręcz chyba pomyłka jakaś.

Czy ja wiem :D guardians galaxy na ps5 tez mało ważyło względem wersji na PC 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dawidoxx napisał:

Czy ja wiem :D guardians galaxy na ps5 tez mało ważyło względem wersji na PC 

Coraz wiecej devow wykorzystuje magiczna kompresje sony. Juz ktoras gra z kolei gdzie roznice sa dosc spore.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.11.2021 o 10:26, kptEnter napisał:

Oczywiście grę kupię w dniu premiery i mam nadzieję, że odszczekam później to co napisałem.  

A musisz to robić w dniu premiery? Zabraknie jej potem? A jak będzie crap ale totalnie niegrywalna? Czy nie lepiej poczekać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to premiera pewna.. już nawet zapomniałem że mam zamówienie na ten tytuł :E 

S7bVNw2.jpg

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.12.2021 o 07:45, bleidd napisał:

A musisz to robić w dniu premiery? Zabraknie jej potem? A jak będzie crap ale totalnie niegrywalna? Czy nie lepiej poczekać?

Bajty się skiszą nie wiedziałeś :E

A tak na poważnie sam po CP - chyba już nic nie kupię w ciemno - przecież nie ucieknie, nie zabraknie, to nie karty graficzne.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.11.2021 o 22:23, azgan napisał:

Eurogamer Polska o DL2 - jest dobrze.

Również Eurogamer Polska: Graliśmy w Cyberpunk 2077 - CD Projekt Red znów czaruje.

Dobre jest tylko to, że grę przenieśli, a i tak można mieć obawy co do jej stanu na premierę. Tak czy inaczej trzymam kciuku, jedynka była w porządku.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

TV gry tak samo było ohy i ahy,jaka ta gra będzie niezwykła. Kasa misiu ,kasa się musi zgadzać.Zapraszają redakcje, w zamian za klika ciepłych słów o nadchodzącej produkcji w prasie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza czesc byla fajna gra z ciekawa mechanika i ficzerami. Pamietam jakie bylo zdziwko kolegi jak go uswiadomilem, ze to giera z Polskiego studia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem... ale i tak nie kupię w ciemno.

W najlepszym wypadku zaczekam na premierę i zobaczę jak z optymalizacją czy nie ma bug-festu, jeżeli będzie ok to wtedy oczywiście, ale dopiero po takim zbadaniu sytuacji.

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, dawidoxx napisał:

No to premiera pewna.. już nawet zapomniałem że mam zamówienie na ten tytuł :E 

S7bVNw2.jpg

gb2h7tge0j561.png

  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Media M. Można nabyć preorder, który uprawnia do odbioru komina(ciuch), obniża cenę premierową o te 30zł i daje drobne dodatki do gry. Widziałem też wersję na konsole. Opcja chyba dostępna tylko w MM ?

XRRaSj2.jpg

Edytowane przez .PaVLo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, DyndaS napisał:

 

"No preorders" Taaaaa bla bla bla...  dziwne ze zwykle 5 min po premierze większość z tego forum juz gra - ba nawet jest tutaj paru hipokrytow ktorzy rowniez wklejali takie obrazki na pare miesiecy wstecz przed, a pozniej o tym zapominali pytając  gdzie najlepiej kupić klucz do gry w preorderze..   :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...