Skocz do zawartości
Edward Kenway

Dying Light 2

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, dawidoxx napisał:

"No preorders" Taaaaa bla bla bla...  dziwne ze zwykle 5 min po premierze większość z tego forum juz gra - ba nawet jest tutaj paru hipokrytow ktorzy rowniez wklejali takie obrazki na pare miesiecy wstecz przed, a pozniej o tym zapominali pytając  gdzie najlepiej kupić klucz do gry w preorderze..   :E

A może:

021-5de3ffadc44f9f7fc423b4063056.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Jaycob napisał:

A może:

021-5de3ffadc44f9f7fc423b4063056.jpg

W większości przypadków tyczyło się to gier które nie pękają w pierwszych minutach od premiery :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, dawidoxx napisał:

"No preorders" Taaaaa bla bla bla...  dziwne ze zwykle 5 min po premierze większość z tego forum juz gra - ba nawet jest tutaj paru hipokrytow ktorzy rowniez wklejali takie obrazki na pare miesiecy wstecz przed, a pozniej o tym zapominali pytając  gdzie najlepiej kupić klucz do gry w preorderze..   :E

No na pewno nie ja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, samsung70 napisał:

bardzo cienko to wygląda, jakieś takie dziwne "slow motion" sie pojawia i przed samym atakiem i po jakby celowo było robione aby tylko ubić npc...

a wasze zdanie jak?

jedyne pewne, tym razem nie biore pre order jak przy cb 77, mimo ze historia i swiat tam byly okej 

W jedyneczke bardzo fajnie sie gralo, mysle ze bedzie warto ale mega hitu nie oczekuje. Oby fabula byla na dobrym poziomie.

Zastanawia mnie na jak dlugo gra starczy i czy brac pc czy ps5 ? Z tego co pamietam to pierwsza czesc na pc znacznie odstawala jakosciowo. A tutaj jakos po tych testach nie spotkalem sie z wypowiedzia czy jest znaczna roznica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Sheeneek napisał:

Zastanawia mnie na jak dlugo gra starczy i czy brac pc czy ps5 ?

Chodzą słuchy i to nie raz już slyszałem że główny wątek jest dość krótki, zauważalnie krótszy niż jedynka i  jak dla mnie wygląda to bardzo podobnie do CP2077 gdzie jak dla mnie główny wątek jest zdecydowanie za krótki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ODIN85-265 napisał:

Bardzo dobra cena. Brać póki jest?

Juz zakupione.  No preorders my arse...?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja spokojnie czekam, będzie taniej, nawet jedynki nie ruszyłem. Ja nie składam preorderów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie nudzi ?, ostatnio odkopuje kupki wstydu ale jakos nic mnie nie wciaga. A pierwszemu DL nawet sie to udalo kiedys, moze z 2 tez tak bedzie.

Taniej napewno bedzie za jakis czas, wiadomo. Dla mnie ta cena jest juz wystarczajaco dobra na start, i tez wespre rodakow.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem. Wszelkie cinematiki, to teraz perełki.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

631952328.jpg

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na te wymagania, to chyba za optymalizacje się jeszcze nie wzięli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pójdzie na Ultra w FHD, to nawet dobrze. Wymagania RT nie dziwią bo graficznie to tutaj mamy wszystko co można wycisnąć z RT, bibliotek DX12, jest bodajże więcej elementów z RT niż posiada Cyberpunk. 

3090 do 1440p :E Jak dobrze że w sumie pod koniec roku kiedy wyjdzie DL2 to będzie kolejny gen więc taki 4070 wsunie grę aż miło. 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, TheMr. napisał:

Pójdzie na Ultra w FHD, to nawet dobrze. Wymagania RT nie dziwią bo graficznie to tutaj mamy wszystko co można wycisnąć z RT, bibliotek DX12, jest bodajże więcej elementów z RT niż posiada Cyberpunk. 

3090 do 1440p :E Jak dobrze że w sumie pod koniec roku kiedy wyjdzie DL2 to będzie kolejny gen więc taki 4070 wsunie grę aż miło. 

Gdzie tam jest RTX 3090 i jaki koniec roku? Gra na pewno wyjdzie w lutym, była już o tym mowa.

Ciekawe, dlaczego podali wymagania tylko do 1080p?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był sarkazm, skoro do 1080p RT ON i 60 FPS w wymaganiach wisi RTX 3080, to jak myślisz co będzie w 1440p, RTX 3090 :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lis22 napisał:

Gdzie tam jest RTX 3090 i jaki koniec roku? Gra na pewno wyjdzie w lutym, była już o tym mowa.

Ciekawe, dlaczego podali wymagania tylko do 1080p?

Nie gram w gry na premierę, rzadko mi się zdarza więc dla mnie to będzie koniec roku. A z drugiej strony, są ludzie którzy przechodzą drugi raz grę na wyższych detalach tylko później o to bardziej mi chodziło. 

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest znowu ten śmierdzący staroć Chrome Engine to wcale nie zdziwi mnie, że gra może działać jak kibel - już w Dying Light 1 miałem problem z fps na maksymalnych ustawieniach grafiki i to jeszcze w 1680x1050.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah teraz to nie wiem czy będzie opłacało brać na premierę jak ostatni czasy dzieją takie cyrki z optymalizacja ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, caleb59 napisał:

Jeśli to jest znowu ten śmierdzący staroć Chrome Engine to wcale nie zdziwi mnie, że gra może działać jak kibel - już w Dying Light 1 miałem problem z fps na maksymalnych ustawieniach grafiki i to jeszcze w 1680x1050.

Wiki coś mówi o C-Engine, ale pewnie zmienili tylko nazwę i tyle :E Musieli mocno zmodyfikować pewnie CE 6.0, tak jak CDP zrobił mocną przeróbkę RedEngine. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, brainq napisał:

Hah teraz to nie wiem czy będzie opłacało brać na premierę jak ostatni czasy dzieją takie cyrki z optymalizacja ?.

Tylko sadomaso biorą teraz gry w preorderach :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez jest nowa generacja której tak wszyscy wyczekiwali no to macie nowy poziom ale.. wymagań sprzętowych. Jeśli do 60 fps w 1080p z RT potrzeba RTX 3080 to.. nie jest dobrze. Gdzie 1440p, 2160p i np wyższe odświeżanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Eltik napisał:

Przeciez jest nowa generacja której tak wszyscy wyczekiwali no to macie nowy poziom ale.. wymagań sprzętowych. Jeśli do 60 fps w 1080p z RT potrzeba RTX 3080 to.. nie jest dobrze. Gdzie 1440p, 2160p i np wyższe odświeżanie

Przeciez te wymagania do RT nie sa niczym nowym, a  w grze masz kilka efektow. Odpal sobie Cyberpunka bez DLSS w 1080p z calym RT i zoabczysz co sie dzieje z RTX 3080. Gra ma tez DLSS wiec tragedi nie bedzie, a bez RT wymagania dupy nie urywaja zeby sie martwic. Wiec nie wiem skad to zdziwienie co do wymagan z RT.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, MrKetiw napisał:

Tylko sadomaso biorą teraz gry w preorderach :E

SM jeszcze nie probowalem, preordera mam. Mowisz ze powinienem sprobowac :D ?

DLSS poleci i nie powinno byc problemow, plan to 4k@60 na TV, zawsze mozna cos tam przyciac z detali.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, wymagania jakieś specjalnie wielkie nie są, ale małe też nie. Nawet bez rt kupić teraz byle wypierdka 2060, to już 3k. A to tylko 60 fps na 1080p. Do 1440p pewnie 2070s/1080ti, a do 4k 2080ti/3070. Bez rt ofc. Czyli drogo tak czy inaczej. Cała masa ludzi z kartami typu 1060, 1660 czy innymi starociami jak gtx970 i słabszymi raczej sobie w godnych warunkach nie pogra w DL2.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...