Skocz do zawartości
Edward Kenway

Dying Light 2

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Szambo napisał:

Ja nawet tej miksturki nigdy nie zażyłem.

Ogrywam to DLC, ale już po przejściu głównego wątki i mam wszystkie Zombiaki na 8 poziomie... i jest wnerwiająco trudno.

Dla mnie DL2 to porażka i żaluje wydanych pieniędzy nawet na przecenie tam tyle rzeczy jest źle zrobionych, zaprojektowanych że głowa mała, mam wrażenie że nikt tego nie tetsuje i sporo decyzji projektowych rujnuje gameplay w DL2 .

Coś co działało w jedynce tutaj popsute, zupełnie jakby nikt nie myślał nad wprowadzonymi zmianami, i najważniejsze rogrywka zamiast dawać radość i satysfakcje to frustruje i wk****a niemiłosiernie, o dziurach fabularnych nawet nie będę wspominać bo po co skoro rozgrywka w grze leży, system lootu też beznadziejny.

Jeżeli mamy postać powyżej 6 poziomu no to pieniądze praktycznie tracą jakikolwiek sens, bo u sprzedawców trafi nam się maksymalnie broń pancerz (artefaktyczny) raz kiedyś na max 6 poziomie i z lootu w kuferkach też na 6 poziomie! 

Jak ktoś che wyższy poziom mieć szmaty na sobie i bronie no to tylko przez agenta, a za te chwytanie zombie i bez przerwy szarpanie się z nimi to tego co to wprowadził do gry (i nijak się nie wyrwiesz instant, choćby jak w DL1) to bym wysłał na bezterminowy.

Nic dziwnego że liczba graczy DL2 jest dużo mniejsza niż DL1 bo to zwyczajnie dużo gorsza gra i zepsuta gdzie tylko się da, przez durne decyzje które nijak nie wpływają na jakość gameplayu.

Wstyd Techland wprowadza event świąteczny, społeczność nie wykonuje  go (liczba graczy biedna i pewno tu problem) a Techland świeci oczami "bo za trudny event zrobiliśmy" 

Edytowane przez frog67
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam problem z szybką podróżą, a mianowicie mam kilka stacji odblokowanych i mam taki komunikat...

325768846_2326564850851362_6274816567955

I nie wiem jak to naprawić, czy może jestem przed wykonaniem jakiegoś głównego zadania, które dopiero mi to odblokuję, czy to jakiś błąd gry? Jeśli chodzi o główną fabułę, to jestem na etapie wejścia do Katedry w której ponoć straszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Szymon89 napisał:

Siemka, mam problem z szybką podróżą, a mianowicie mam kilka stacji odblokowanych i mam taki komunikat...

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

325768846_2326564850851362_6274816567955

 

I nie wiem jak to naprawić, czy może jestem przed wykonaniem jakiegoś głównego zadania, które dopiero mi to odblokuję, czy to jakiś błąd gry? Jeśli chodzi o główną fabułę, to jestem na etapie wejścia do Katedry w której ponoć straszy...

 

Może musisz przejść te zadanie i w trakcie tego questa szybka podróż jest niedostępna bo i tak też może być, gorzej jak skończysz te misje... a szybka podróż dalej będzie zablokowana, no ale jakoś mnie to specjalnie nie dziwi bo bugów to tu sporo i przeróżnej maści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, frog67 napisał:

Może musisz przejść te zadanie i w trakcie tego questa szybka podróż jest niedostępna bo i tak też może być, gorzej jak skończysz te misje... a szybka podróż dalej będzie zablokowana, no ale jakoś mnie to specjalnie nie dziwi bo bugów to tu sporo i przeróżnej maści

No ukończenie zadania nic nie dało, przeglądam poradniki i oglądam na YT filmiki o tym, ale jakoś nikt, nigdzie nie informuje po jakim zadaniu aktywują się te szybkie podróże. Gdybym wiedział jakie to zadanie, lub na jakim poziomie ukończenia gry, albo poziom postaci, to bym mógł sprawdzić, czy mam za wczesny stan gry, czy to zwykły bubel w grze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli po zakończeniu zadania dalej nie możesz skorzystać z szybkiej podróży to  widać mamy doczynienia z bugiem, cóż nie mam pojęcia co ci doradzić, napisz na forum steam może ktoś już miał podobny problem i się rozwiązał, a może odpisze ci Techland.

 

A tu pokazany bezsens ostatnich zmian w DL2 czyli zombie z animacją chwytu która zabiera jakikolwiek fun z rozgrywki i po takiej już którejś z kolei próbie wyrwania się masz tego serdecznie dosyć, bo jak to Techland napisał "ludzie się tego domagali'

Edytowane przez frog67
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pozdro od Nvidii. :E

Cytat

[Dying Light 2] Occasional stutter is observed when Reflex is enabled [3949473]

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

Działa Wam FG?

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak już mam DL2  w nosie to oni rzekomo ponaprawiali błedy, czytając patch notes to u mnie było tylko 

miałem .. miałem ... miałem.. miałem... miałem .... itd.

Spóźnili się o kilka miesięcy za późno.

Część z bugów była totalnie zniechęcająca do rozgrywki, zresztą wystarczy sobie poczytać co zostało naprawione, aby uświadomić sobie w jakim stanie jest Dying Light2.

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, lukadd napisał:

Tak.

Przedziwne.
CP2077, W3 NG, Plague... wszędzie malina.
W DL2 - zero (0!) zmian FG on / off. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa. Najpierw odpaliłem na starszych sterach, wyskoczył komunikat, że są nie zalecane czy coś i działało, później jeszcze na najnowszych sprawdzałem i też działało.

Jak coś to nie wiem czy coś to zmienia, ale moja wersja gry z Epica.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten patch. Przedtem stabline jak skała 60 fps bez DLSS z LODem 150%, teraz spadki do 30 fps z domyślnym LOD i masywny stuttering. Nvidia reflex wyłączone. Zostało mi do ukończenia gry może z 4 godziny grania. Fajnie. Coś skopali

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie czekałem na ten patch żeby ostatnie 3 finałowe misje zrobić i przejść na 55 oled ng+ na ultra, a tutaj wyszło że stuttering przez ten patch jest, to sobie jeszcze poczekam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, bo właśnie odkryłem, że problemem po nowym patchu był u mnie fps cap w panelu Nvidii. Zdjąłem, mam teraz ~75-90 fps bez DLSS (gram bez RT). Czyli fps cap przez sterowniki nie działa teraz jak trzeba i w moim przypadku robił lagi, stuttering i duży spadek wydajności.

Edytowane przez GS01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby coś z reflex jest i on powoduje stutter, a bez reflex FG nie działa także mi pozostaje jedynie czekanie aż to naprawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, GS01 napisał:

Dziwna sprawa, bo właśnie odkryłem, że problemem po nowym patchu był u mnie fps cap w panelu Nvidii. Zdjąłem, mam teraz ~75-90 fps bez DLSS (gram bez RT). Czyli fps cap przez sterowniki nie działa teraz jak trzeba i w moim przypadku robił lagi, stuttering i duży spadek wydajności.

Jak się nie chce mieć problemów to się w ogóle nie używa limitera ze sterownika ;) Z limiterem z poziomu sterownika od zawsze są jakieś problemy mniejsze lub większe on działa na innej zasadzie niż limiter z RTSS, który nie sprawia problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, sideband napisał:

Jak się nie chce mieć problemów to się w ogóle nie używa limitera ze sterownika ;) Z limiterem z poziomu sterownika od zawsze są jakieś problemy mniejsze lub większe on działa na innej zasadzie niż limiter z RTSS, który nie sprawia problemów.

To ja już głupi jestem. Raz czytam, że Riva krzaczy, raz, że systemowy, to problemy.
To jak to w końcu z tym limiterem?  :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

To ja już głupi jestem. Raz czytam, że Riva krzaczy, raz, że systemowy, to problemy.
To jak to w końcu z tym limiterem?  :hmm:

Tylko riva ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

To ja już głupi jestem. Raz czytam, że Riva krzaczy, raz, że systemowy, to problemy.
To jak to w końcu z tym limiterem?  :hmm:

Używaj czego chcesz widoczna wersja w CP sterownika to wersja V3, która ma nadal problemy. Limiter ze sterownika jest dostępny od n-lat tylko nie był dostępny w CP ;) Nikt Ci z kijem nad głową nie będzie stał i kazał czego masz używać :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, żeby sobie ograć DL2 po połataniu, ale w sumie to nie zachęcacie :E

Jeszcze jak zobaczyłem jak to chodzi na 4070 Ti na ultra to też trochę zwątpiłem :lol2:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez chwilę pomyślałem, czy wziąć DL2 na PC, bo mam na Ps5, ale z drugiej strony zapewne to nie ma sensu jak czytam o tych wszelkich problemach itp. Pomyślałem, że może mając teraz nową kartę, będę mieć "lepszą wersję" niż na konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Reddzik napisał:

Przez chwilę pomyślałem, czy wziąć DL2 na PC, bo mam na Ps5, ale z drugiej strony zapewne to nie ma sensu jak czytam o tych wszelkich problemach itp. Pomyślałem, że może mając teraz nową kartę, będę mieć "lepszą wersję" niż na konsoli

Bedziesz miec bo na konsoli to przeciez jest i byla porazka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest załatana i chodzi stabilnie. Wygląda też jakoś lepiej niż przed patchem (tekstury, efekty). Naprawili w końcu to, że zombiaki łapały mnie z 3 metrów. Też zauważyłem, że po użyciu latarki LED jakoś ładniej się jarają. Jak ktoś chce grać bez RT to jest wg mnie jak najbardziej ok. Tylko trzeba uważać z ustawieniami w sterownikach, bo to był mój błąd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Trudne się wylosowało... Monitorów z tunerem jest jak na lekartwo a szybszych niz 60hz tym bardziej. Nie ma mowy też o oledzie ani miniledzie z tunerem chyba że chodzi o telewizor to już prędzej coś znajdziesz.  Nie podałeś specyfikacji swojego komputera to też niezbyt można powiedzieć czy poradzi sobie z monitorem 4k np. (Samsung monitor m7 i m8) mają smart tv ale tunera już nie mają... Dodatkowo są na matrycy VA co nie każdemu może przypaść do gustu. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno możliwie najlepszego monitora na miniledzie/oled (jeżeli nadal mówimy o budżecie 4000zł) i jakiegoś smartboxa (googletv) z tunerem i podłączenie go do monitora poprzez HDMI.
    • Witam Proszę o ocenę zestawu do grania w 1440p i ewentualne propozycje zmian, chciałabym żeby wszystko zamknęło się w 7tys. Preferuję połączenie Intel/Nvidia, najlepiej jak najmniej RGB, dyski już posiadam (2 SSD Sata). Procesor i5 14600KF Karta Gigabyte GeForce RTX 4070 Super Windforce OC 12GB Płyta główna MSI B760 Gaming Plus WIFI lub MSI MAG B760 Tomahawk WIFI (wcześniej rozważałam również Gigabyte B760 Gaming X AX) Zasilacz Seasonic Focus GX - 750W Lexar Ares RGB 32GB 6400MHz CL32 Obudowa Genesis Irid 505F Z chłodzeniem mam problem, ponieważ chciałam zakupić Deepcool'a AK620, jednak nie jest dostępny w sklepie komputronika (sklep wybrałam ze względu możliwości odbioru komputera w moim mieście). Niestety ten ma dość ograniczony wybór chłodzeń. Tak samo jak widać mocno zastanawiam się nad płytą główną, jestem otwarta na propozycje.
    • https://www.rtings.com/monitor/learn/research/vrr-flicker  
    • Ja czego nie rozumiem? No ja rozumiem jaka jest różnica pomiędzy odbiornikiem prądu a generatorem. Z tego co widzę hybrydy się zgłasza. Czy Ci się to podoba czy nie. To nie jest offgrid.  Tak samo jak magazyn energii. Mimo iż ludzie używają je wewnątrz domu, to muszą być zgłaszane.  To że chińczyk mówi, że falownik nie wysyła nadmiaru energii poza sieć nie ma żadnego znaczenia jeśli podepniesz to do sieci.  Czy na rondo nie ma liczników? Na enmasz umowy tam z energetyka? Nie da się zamontować normalnej instalacji? Co powiedział Ci dostawca prądu? Jeśli sąsiada z działki wywali choćby radio na drugi tydzień po montażu Twojego lewego PV, to spodziewaj się problemów.  Jak udowodnił aż że Twój chiński szajs jest przekozak wówczas? Będziesz miał na to jakieś papiery?  Ze specyfiki pracy jaką oczekujesz. Ta sama zasada działania Cię interesuje. Będziesz szukał paneli gruntowych? A czym różnią się takie od paneli dachowych albo balkonowych? Zestaw balkonowy to jest to co szukać powinieneś. Bo zestawów RODo nie robi a raczej?  Zacznijmy od tego, że zacząłeś od złej strony, bo zamiast falownika i budowania hybrydy, podpina się takie rzeczy prosto w panele. Pompa na prąd stały o szerokim napięciu działania pyrka sobie jak ma napięcie i tyle. 
    • 40 powinno na górkę styknąć. I to na luzie jako dodatkowe.  Ewentualnie powinieneś pomyśleć nad jakimiś listwami przypodlogowymi z systemem dowolnego dodawania gniazdek.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...