Skocz do zawartości
Edward Kenway

Dying Light 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę o RT, bo bez RT to mam na konsoli, mogę dać dlss 2.5.1 balans i jakoś dostosować detale by mieć te ponad 50fps+, wiem, że Ryzen może być bootleneckiem dla karty, ale na razie nie wymienię, dopiero za jakiś czas.

 

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, GS01 napisał:

Tylko trzeba uważać z ustawieniami w sterownikach, bo to był mój błąd. 

Coś więcej...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Reddzik napisał:

Ja myślę o RT, bo bez RT to mam na konsoli, mogę dać dlss 2.5.1 balans i jakoś dostosować detale by mieć te ponad 50fps+, wiem, że Ryzen może być bootleneckiem dla karty, ale na razie nie wymienię, dopiero za jakiś czas.

 

To Ci powiem, że jak jakiś czas temu sprawdzałem grę z okazji RTX 3070 to ze wszystkim na ultra oraz włączonym RT w 1080p miałem kisiel, dopiero DLSS jakość pozwolił mi na płynną i normalną rozgrywkę. U Ciebie w grę wchodzi ciężkie jak młot kowalski 1440p przed czym tak na marginesie ostrzegałem ale to już musztarda po obiedzie. Będziesz musiał pościnać niektóre detale lub DLSS balans by odrobić różnicę jaką robi 1440p i powinno być git.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawałem w Wieśku 3 Balans czy w Cyberpunk i nie odczuwam wielkiego ubytku, pewnie szukanie z lupą by wyprowadziło mnie na prostą, ale ogólnie nie jest tragicznie, wydajność zapewne może nie być przyjemne, choć wersja DLSS 2.5.1 poprawiła solidnie jakość, ale czy jest sens:P
Nie wrócę do 1080p, mogę grać z 50fps+ byle nie było jak to nazywasz kisielu, do tego pad i dało by radę grać, widziałem na necie jak to mniej więcej działa, nie ma szału.
Aktualnie DL2 to koszt 90zł bo cena jest obniżona o 10zł za pakiet/bundel z Rust, a jako, że mam Rusta to końcowa cena jest niższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 90zł zdecydowanie warto. Gra ostatecznie nie jest taka zła jak ją malują w tej cenie.

  • Like 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

Coś więcej...?

strona wcześniej. Miałem ustawiony w sterach limit fps na 60. I po patchu 1.9 wszystko się porypało z wydajnością. Zdjąłem limit, problem zniknął. Miejscami mam ponad 100 fps, minimalnie  ok 75, ale nie włączam RT, bo szkoda wydajności.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w grze są bronie palne czy większość czasu gramy ręcznymi siekierami? Jest w grze HDR? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi sie wydaje czy DL2 ma wyzsze wymagania niz w dniu premiery oraz lepiej wygląda?

Co wlacze steam to aktualizacje na DL2.No i oczywiście sejvy też przeminęły z wiatrem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, jurekk napisał:

Czy mi sie wydaje czy DL2 ma wyzsze wymagania niz w dniu premiery oraz lepiej wygląda?

Co wlacze steam to aktualizacje na DL2.No i oczywiście sejvy też przeminęły z wiatrem

Poprawili ten brak cieni bez RT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale sejvy mi poznikały.W Plague tale też.Fajny ten steam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, jurekk napisał:

Nie wiem ale sejvy mi poznikały.W Plague tale też.Fajny ten steam

W ogóle gry które nie startują samodzielnie, tylko są uzależnione od połączenia z nadzorcą (np. Steam), to są właśnie podatne na różnego rodzaju "wyłączenia".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, gret napisał:

Czy w grze są bronie palne czy większość czasu gramy ręcznymi siekierami? Jest w grze HDR? 

99% broni to broń biała, podobnie jak w jedynce. Są łuki, które pomagają, jest możliwość zdobycia kuszy, za aktywność na mapie, jest też strzelba do wytworzenia, której nigdy nie użyłem, bo słaba bez ulepszeń schematu. HDRu nie ma, chyba, że przez Win 11 (ponoć jakoś to wygląda).

Edytowane przez GS01
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

error

Edytowane przez .PaVLo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak warto bylo czekac i nie grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli interesuje mnie tylko przejście gry lecąc główną fabułę i jakieś zadania poboczne solo to wystarczy kupić podstawkę, czy może wyszły jakieś fabularne DLC, które są warte zagrania? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, MuziPL napisał:

Jeśli interesuje mnie tylko przejście gry lecąc główną fabułę i jakieś zadania poboczne solo to wystarczy kupić podstawkę, czy może wyszły jakieś fabularne DLC, które są warte zagrania? 

Nie ma dlc fabularnych, to jedno dlc co jest to jakaś arena a nie fabuła. Nie wiem jak z kolejnym dlc które ma się pojawić, ale pewnie do tego czasu ograsz, więc nie zawracałbym sobie głowy, dokupisz przy okazji na jakiejś promocji

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wam tez gra crashuje czasem pop 20 minutach a czasem po 2h ? lub nawet w menu postaci. te gowno dlss (2.5.1) jak zmienili sa crashe jak kij, czasem i w cyberpunku i wiesku tak jest :E

Edytowane przez z1k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 4k rt max z ustawieniami max dlls jakosci ostrosc 100 LOD 300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem crasha jak miałem widocznie niestabilne uv, ale po korekcie wszystko ok, do tego dlss 3.1.1 quality, bo wrzuciłem plik dll. Gra działa elegancko.
Sama gra jest w końcu grywalna po najnowszych patchach i można ze spokojem ją przejść, zapominając co było na premierę. Polecam xD

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

mkaSM0M.jpg

 

B9Uq6vc.jpg

 

nie no teraz gra zaczyna wygladac kozak :E LOD robi swoje

Edytowane przez z1k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po skończeniu fabuły, nie mam ochoty już tam wracać, aby nawet zmierzyć się z nowościami w kolejnych poprawkach. Do jedynki za to chętnie wracałem. Nie czuć w dwójce już takiego klimatu ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...