Skocz do zawartości
Edward Kenway

Dying Light 2

Rekomendowane odpowiedzi

DYING LIGHT 2

Oficjalnie zapowiedziany na E3 2018

 

https://www.youtube.com/watch?v=KRScQU_bS1s

https://www.youtube.com/watch?v=98oJYDRblLI

 

Teraz możemy potwierdzić, że Dying Light 2 powstaje na zupełnie nowym silniku C-Engine – jest to nowa generacja technologii Techlandu, która została przygotowana specjalnie dla produkcji action-RPG i action-adventure, które pozwolą nam zatopić się w wielkich, otwartych światach.

 

Dying Light 2 przedstawia unikatową wizję postapokalipsy, nazwaną Współczesnym Średniowieczem. Gracze mogą szykować się na bezlitosną i brutalną rzeczywistość, w której naszym problemem nie będą wyłącznie zombie, ale przede wszystkim inni ludzie. Gra stawia oczywiście na walkę, parkour, ale również moralne i skomplikowane decyzje, które wpłyną na transformację chylącego się ku upadkowi miasta.

 

Obecnie brak daty premiery.

Edytowane przez Edward Kenway

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywal capsa w tytule, bo temat poleci :E

NA FILMIKU TEŻ WSZYSTKO JEST Z DUŻEJ LITERY.

 

PROPONUJĘ PO PROSTU TAK TU PISAĆ CAŁY CZAS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

zobaczymy czy pulpit umie robić gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On nie robi czasem w jakimś QC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy czy pulpit umie robić gry.

Sam całą grę zrobiłem :cool: #PotwierdzoneInfo

 

On nie robi czasem w jakimś QC?

QA, nie QC :E

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*usuwa z listy zainteresowania*

 

QA, nie QC :E

Jeden pies. Przepuszczasz dziury dla speedruner'ów. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*usuwa z listy zainteresowania*

 

Jeden pies. Przepuszczasz dziury dla speedruner'ów. :E

Reakcja kierosa to idealny przyklad dlaczego nie pisałem gdzie pracuje. W jego oczach i zapewne jeszzcze kilku innych, jedna osoba robi całą grę. No nic ja idę spać, bo jutro trzeba iść do pracy :E

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reakcja kierosa to idealny przyklad dlaczego nie pisałem gdzie pracuje. W jego oczach i zapewne jeszzcze kilku innych, jedna osoba robi całą grę. No nic ja idę spać, bo jutro trzeba iść do pracy :E

Stardew Valley mój drogi. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko fabuła nie była tak drętwa jak w pierwszej części. Tylko bardziej drętwe było od niej strzelanie z broni.

 

Gra widać będzie rozbudowana i sporo różnych "ścieżek", więc pewnie będzie dużo bugów na start.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Oh nie mogę się doczekać. To będzie cudo gierka :). Jedynkę ogrywam teraz ponownie z dodatkami.. wciąga niesamowicie. Dodali dużo fajnych misji pobocznych do podstawki.

 

Czy fabuła kiepska? Jak na sandbox jest spoko. Są emocje to najważniejsze. Dla mnie to chyba najlepsza produkcja o zombie :) a nawet rzekłbym jedna z najlepszych gier sandboxowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to rewelacyjnie. Pewnie niewiele z tego zostanie w realnej grze i nie będzie to takie piękne, ale to co zobaczyłem na tralerze kupiło mnie zupełnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, gdyby tak gra z taką mapą jak w DL1 tylko bez zombie.. A tu znowu zombie...

Dziękuję, ale raczej zdecydowanie nie, chociaż DL1 spróbuję jeszcze kiedyś ograć i się przekonać, z gier o zombie i tak chyba najlepsza. Jakaś tam wersja próbna czy demo mnie jednak nie porwały... no, poza ogólnie wielką, fajną mapą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega sie jaram, jedynka byla kapitalna, szczegolnie w coopie, mam nadzieje, ze dwojke tez bedzie mozna przechodzic wspolnie ze znajomymi :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była nudna jak cholera.. nudna walka, psucie się przedmiotów takich jak kawałek metalowej rurki :hmm::E Podchodziłem kilka razy do jedynki, ale nie mogłem przejść więcej jak 2-3 misji za jednym podejściem..

 

Myślę ze tutaj będzie to samo, więc sobie odpuszczę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega sie jaram, jedynka byla kapitalna, szczegolnie w coopie, mam nadzieje, ze dwojke tez bedzie mozna przechodzic wspolnie ze znajomymi :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko fabuła nie była tak drętwa jak w pierwszej części.

Za fabularną narrację odpowiada sam Chris Avellone, więc jest szansa, że będzie duuuużo lepiej.

Miłe zaskoczenie, że zatrudnili do projektu kogoś jego pokroju, dobrze rokuje. :thumbup:

Bo o ile poziom samej fabuły dało się zdzierżyć, tak dialogi to czasem była masakra jakaś... chciało się je tylko przeklikać. Zdecydowanie był to najsłabszy punkt pierwszego Dying Light, więc jeśli się poprawią, to powinno być dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była nudna jak cholera.. nudna walka, psucie się przedmiotów takich jak kawałek metalowej rurki :hmm::E Podchodziłem kilka razy do jedynki, ale nie mogłem przejść więcej jak 2-3 misji za jednym podejściem..

 

Myślę ze tutaj będzie to samo, więc sobie odpuszczę..

Niestety tak gra dla samotnika jest nudna ale w coop naprawdę jest to świetna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak gra dla samotnika jest nudna ale w coop naprawdę jest to świetna gra.

chyba nie ja sam grałem i mega mi się podobało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcieli powiedzieć że gra powstaje a tu proszę piękny zwiastun i ciekawie co się będzie działo w fabule bo widziałem że będzie można wybierać różne opcje dialogowe i czyżby gra będzie miał wile zakończeń bo na to wskazuje. Czekam na więcej informacji i jakś filmik z rozgrywki. :cool:

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gadka o tym jeszcze była,gdy na rynku było tylko zwykłe PS4 i XOne a ploty o Pro i X były nie brane na poważnie. Poza tym termin premiery nie został podany. Więc wszystko możliwe. Ja bym się nie obraził jakby to wydali w bliższej niż dalszej przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za fabularną narrację odpowiada sam Chris Avellone, więc jest szansa, że będzie duuuużo lepiej.

Miłe zaskoczenie, że zatrudnili do projektu kogoś jego pokroju, dobrze rokuje. :thumbup:

Bo o ile poziom samej fabuły dało się zdzierżyć, tak dialogi to czasem była masakra jakaś... chciało się je tylko przeklikać. Zdecydowanie był to najsłabszy punkt pierwszego Dying Light, więc jeśli się poprawią, to powinno być dobrze.

I tylko dzięki niemu nie przekreślam tej gry.

Jedynka to była maksymalnie nijaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się miodnie, chociaż nie pokazali nic z zombie. W jedynkę zacząłem grac sam i mi się bardzo podobało (klimat i strach przed nocą :D), jednak to doświadczenie w coopie rozwaliło na łopatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

I tylko dzięki niemu nie przekreślam tej gry.

Jedynka to była maksymalnie nijaka.

 

Dla mnie pierwsza część i dodatek miały w sobie to coś.

Ciągnęło żeby grać.

W tej części klimat falloutowy post apo średnio mi pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...