Skocz do zawartości
Edward Kenway

Dying Light 2

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.02.2024 o 14:07, Reddzik napisał:

Tak to powinno wyglądać w dniu premiery i nie byłoby całego rabanu. Teraz można w to zagrać. Szkoda tylko że tak późno.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od wielu lat żadna gra nie wychodzi kompletna, przykład wyżej pokazuje ile potrzeba czasu żeby wypuścić kompletna grę i nie bez powodu wychodzą w becie na premierę bo bysmy musieli czekać sporo dłużej, a i tak czas tworzenia gry jest absurdalnie długi.

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

"Tak to powinno wyglądać w dniu premiery i nie byłoby całego rabanu. Teraz można w to zagrać. Szkoda tylko że tak późno."

Sory, ale co tam takiego zmienili, że gra ma być nagle dobra?

Kolorowy trailer nic nie zmienia, dalej ten sam przekombinowany świat.

Jak ktoś lubi to ok, ja się odbiłem po 60 h.

A jedynka to arcydzieło.

Edytowane przez kptEnter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, kptEnter napisał:

ja się odbiłem po 60 h.

No nic dziwnego. Ile można użerać się z trupami za pomocą siekiery i skakać po dachach.

Gra jest bdb do przejścia fabuły i porobienia trochę aktywności pobocznej, ale grać w 100H to trzeba się zakochać w grze bez granic.

Też mam okolice 60H i styka. Nie widzę sensu grać w to dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Po tych wszystkich aktualizacjach, jest bardzo dobra gra.

Edytowane przez Slipknot1986
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nie zgodzę się - jako single player experience ta gra jest przeciętna praktycznie w każdym aspekcie. Jedynka jest lepsza. Studio zaliczyło regres i już teraz wiem dlaczego ta gra przeszła przez 'piekło' deweloperskie.

Techland jest daaaaleko za CDPR.

W dniu 23.02.2024 o 17:50, azgan napisał:

Tak to powinno wyglądać w dniu premiery i nie byłoby całego rabanu. Teraz można w to zagrać. Szkoda tylko że tak późno.

to jest wciąż przeciętna gra

zamiast równać do Cyberpunka to równają do najsłabszych gier Ubisoftu

duże rozczarowanie

Edytowane przez MuziPL
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Właśnie przechodzę i wrażenia po pierwszych 4 godzinach grania

- Nie jest źle, ale pod względem klimatu to nie ma porównania do jedynki. Harran, ta specyficzna muzyka i kolorystyka całej gry dużo bardziej mi odpowiadały. 

- Ilość zadań pobocznych mnie trochę zniechęciła. Jest tego po prostu za dużo. Można się poczuć stłamszonym, kiedy prawie na każdym kroku są znaczniki i możliwość podjęcia jakiegoś zadania pobocznego... W jedynce było to jakoś bardziej przystępne. Tzn. też były zadania poboczne ale nie było tego aż tyle. 

- Bieganie, wspinanie się i cały parkour wydaje mi się powolniejszy i mniej płynny niż w części 1. Nie wiem dlaczego.

Edytowane przez wortor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam podobne odczucia, grę mam od kilku dni, przegrane ponad 20 i jest nudno? W ogóle straciłem wątek fabuły, pogubiłem się kto z kim i co ale może mi się przypomni.

Zadań pobocznych jest aż za dużo i stwierdziłem że najpierw te poboczne zrobię a dopiero potem pchnę fabułę do przodu bo idzie zwariować. 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat w to nie grałem, ale seria AC nauczyła mnie aby znajdźki, poboczne misje, robić w trakcie fabuły jak się jest w "pobliżu" bo później w fabule dość często odwiedzało się miejscówki z ww rzeczami, i wtedy się odechciewało grać, ale mówię na przykładzie Assasina, więc tutaj może być podobnie czego nie wiem :) 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
18 godzin temu, Pressure napisał:

Mam podobne odczucia, grę mam od kilku dni, przegrane ponad 20 i jest nudno? W ogóle straciłem wątek fabuły, pogubiłem się kto z kim i co ale może mi się przypomni.

Zadań pobocznych jest aż za dużo i stwierdziłem że najpierw te poboczne zrobię a dopiero potem pchnę fabułę do przodu bo idzie zwariować. 😄

nie pogubiłeś się tylko tak ta gra ma poprowadzony wątek fabularny,  jest gorzej niż w jedynce gdzie już było i tak przeciętnie pod katem fabuły

Techland potrzebuje kopa w tyłek bo 2 to regres i rozczarowanie

Edytowane przez MuziPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No jedynka kończy się tak że dwójka powinna być kontynuacją bo wiele wątków nie zostało dokończonych. Wczoraj skończyłem fabułę w DL2 i zostały mi zadania poboczne. Nie wiem, nie mam ochoty wracać do tej gry. Do jedynki chętniej wracałem a tu. No nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 23.02.2024 o 17:50, azgan napisał:

Pytanie. Po co gracie tak wcześnie skoro praktycznie 99% gier jest niedopracowana i zawsze wymaga czasu na naprawę. 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, DjXbeat napisał:

Pytanie. Po co gracie tak wcześnie skoro praktycznie 99% gier jest niedopracowana i zawsze wymaga czasu na naprawę. 

Odp. na pytanie. Już się z tego wyleczyłem, kiedyś faktycznie wszystko co nowe było ciekawe teraz większość to przeciętność okraszona problemami. Jest tyle "starszych" tytułów już połatanych że jest w co grać i z czego wybierać. Nie ma ciśnienia żeby rzucać się na każde barachło 😉.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 25.03.2024 o 17:05, Pressure napisał:

Nie wiem, nie mam ochoty wracać do tej gry. Do jedynki chętniej wracałem a tu. No nie.

Mam to samo. Skończyłem dwójkę i wiem, że już do tej gry nie wrócę. Za to zainstalowałem ponownie jedynkę i właśnie ją przechodzę (już 3 raz). Gra mi się znacznie lepiej. Chyba sama lokacja gry (Harran) jest jakaś lepsza. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, jedynka ma to coś, przez co chętnie się wraca, dwójkę przeszedłem i zapomniałem. Nawet te nowe dodatki, które ogłaszają, nie są w stanie mnie już zachęcić 🙄. Czekam na premierę Dead Island 2 na Steam 😎

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi