Skocz do zawartości
Edward Kenway

Dying Light 2

Rekomendowane odpowiedzi

Za to na PS5 będzie się ładować dłużej o 10 sekund, dzięki szybkiemu dyskowi. 👌

Wait...

• Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

W dniu 28.05.2021 o 11:47, Vulc napisał:

Za to na PS5 będzie się ładować dłużej o 10 sekund, dzięki szybkiemu dyskowi. 👌

Wait...

33135453.jpg

Edytowane przez azgan
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Reddzik napisał:

Co do historii to się zobaczy, nie znam tej gry, to co grałem to było za mało, ale chciałbym zagrać w jedynkę i tak poczekam z zakupem. Do tego znajomi mi polecali ograć a ja się wstrzymuję z zakupem bo ogrywam co innego.

A ja jestem na początku jedynki. Niedawno na cd-keys była wersja z dlc Following za 34.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Saren7 napisał:

A ja jestem na początku jedynki. Niedawno na cd-keys była wersja z dlc Following za 34.

A przypadkiem nie jest to wersja bez polskiego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, Reddzik napisał:

A przypadkiem nie jest to wersja bez polskiego?

Z napisami PL, dubbing PL też do wyboru dla odważnych 😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, dawidoxx napisał:

Nie będzie żadnego 4K to marketingowy bełkot gdzie to konsolowe 4K wygląda gorzej niż 1080p na PC co widać po innych grach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
46 minut temu, Saren7 napisał:

Z napisami PL, dubbing PL też do wyboru dla odważnych 😂

Wziąłem z Kinguina, bo teraz można zakupić za 33zł. W końcu będzie okazja zagrać :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Chris Avellone, świetny i uznany scenarzysta, także były już scenarzysta Dying Light 2 wyrzucony po tym jak go oskarżono o moelstowanie seksualne po ponad roku milczenia zdecydował się w końcu odnieść do zarzutów:

It’s Come To This. I’m Chris Avellone. I’m a game writer… | by Chris Avellone | Jun, 2021 | Medium

Chris Avellone wypowiedział się nt. molestowania i zwolnień opierających się o zarzuty na Twitterze - PPE.pl

Przerażający materiał, bo pokazuje że w obecnych czasach przed takowymi oskarżeniami w wielu przypadkach nie idzie się nawet wybronić, bo nikt po prostu nie chce takowej obrony wysłuchać - najlepiej zwolnić, wyrzucić i zapomnieć. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Takie mamy chore czasy. Bardzo łatwo w tym swobodnym przepływie informacji napędzanym przez internet i platformy społecznościowe zrujnować komuś życie czy karierę jednym wpisem choćby na takim Twitterze. Przykre to jest strasznie. Coś takiego jak domniemanie niewinności w cyfrowym świecie nie istnieje, wyrok zapada praktycznie od razu w imię zachowania dobrego PR-u i tylko po to, by nie podpaść innym. Te wszystkie firmy zachowały się - pisząc delikatnie - niezbyt profesjonalnie.

Z drugiej strony Avellone powinien się do tego wszystkiego ustosunkować znacznie wcześniej. Zabrał głos ile, rok po całym wydarzeniu, tak? Rychło w czas.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ten głos zabrał równocześnie ze złożeniem pozwu o zniesławienie przeciwko tej Karissie i drugiej dziewczynie z Twittera, które to wszystko rozpętały ;)

Zdążyłem przeczytać już opinię, że ten rok to przypuszczalnie maksymalny czas, w jakim mógł złożyć pozew, zanim zdarzenie uległoby przedawnieniu, a dodatkowo z racji upływu roku może podobno wykazywać realne straty jakie poniósł w wyniku tych oskarżeń (właśnie choćby usunięcie go z zespołów developerskich i przypuszczalna utrata zarobków). Sam pozew (prawie 100 stron) jest dostępny na stronie sądu i jakiś dobry człowiek z forum RPGCodex wykupił dostęp i pobrał PDF-a z całym pozwem ;) Właściwy pozew liczy jakieś 19 stron, a pozostałe strony to przedruki artykułów z sieci informujących o sytuacji (oczywiście w stylu zakładającym jego winę) i screeny oskarżycielskich wypowiedzi z Twittera.

Nie wiem oczywiście, jak się to potoczy, ale Chris musi być chyba dosyć pewny wygranej, skoro faktycznie złożył pozew. W tym swoim tekście nawet napisał, że nie ma to na celu zamknięcia ust tym dziewczynom, a wręcz przeciwnie, chce je w ten sposób skłonić do jeszcze obszerniejszych wypowiedzi na ten temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, Kszyrztow napisał:

Z drugiej strony Avellone powinien się do tego wszystkiego ustosunkować znacznie wcześniej. Zabrał głos ile, rok po całym wydarzeniu, tak? Rychło w czas.

Z tego co się orientuję to on próbował załatwić to bez udziału mediów które jak wiadomo skazują na dzień dobry - miał nadzieję że studia jak to często bywa rozpoczną wewnętrzne śledztwa które ostatecznie wykażą jego niewinność.

Zamiast tego jak napisał było tak że laska w piątek wieczorem wali twitty a on w poniedziałek rano dostaje jeden mail za drugim o rozwiązaniu współpracy. Nikt nawet nie był zainteresowany udowadnianiem czegokolwiek i jego obroną, po prostu go wywalono z każdego projektu w którym uczestniczył i zapomniano że istnieje. Koleś zapewne przez długi czas przygotowywał sobie dobrą linie obrony i to taką by laska znowu byle czego nie napisała i wszystko legło w gruzach. Ja wierzę że niewinny dopóki nie udowodni się mu winy. Spacey według tego co niby zrobił już dawno powinien siedzieć, a z tego co się orientuję każdy proces przeciwko niemu został oddalony. Robert Knepper (T-Bag z Prison Break) też zostały pomówiony o molestowanie, na szczęście tam studio uruchomiło śledztwo i okazało się że laska sobie wszystko wymyśliła dzięki czemu uratował karierę. Tutaj moim zdaniem zawiodły studia które go po prostu poświęciły na dzień dobry w imię PR. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, Dermi napisał:

Ale ten głos zabrał równocześnie ze złożeniem pozwu o zniesławienie przeciwko tej Karissie i drugiej dziewczynie z Twittera, które to wszystko rozpętały ;)

Jeśli ta zwłoka ma rzeczywiście jakieś podłoże prawne i była częścią jego strategii obronnej, to OK, ma to sens.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Tego oczywiście nie wiem, padła gdzieś taka sugestia. Być może faktycznie postąpił zgodnie z radą prawników, żeby się „przyczaić”, przeczekać największy dym, po cichu zebrać dowody na kłamliwe zeznania, a potem znienacka przyp*@$ im w plecy łopatą :szczerbaty:

BTW, zdaje się, że pozew wniósł w piątek, podobnie jak laska wcześniej zaczęła wrzucać swoje twitty też w piątek, o czym wspomniał @Element Wojny.

Tak sobie czytam wątek na RPGCodex (bo samego pozwu jednak mi się nie chce) i fajne rzeczy tam wychodzą. Chris domaga się odszkodowania:

1. For actual and special damages, including emotional distress damages;
2. For general damages;
3. For costs of suit;
4. For punitive damages; and
5. For equitable relief in the form of a positive injunction.

Dodatkowo, pozew jest wniesiony przeciw 2 laskom imiennie, ale w sumie pozwanych jest 102, z tym, że reszta jest znana tylko z kont twitterowych (czyli przypuszczalnie sąd może ustalać ich tożsamość).

EDIT: Wygląda też na to, że MCA poważnie podszedł do sprawy; ta kancelaria prawna, którą zatrudnił, specjalizuje się w sprawach medialnych zniesławień, chwalą się reprezentowaniem Sylwestra Stallone'a, a jedną z ostatnich spraw prowadzili dla George'a R. R. Martina.

Edytowane przez Dermi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie ex więc lepiej na Sx bierz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CP ma Keanu Reeves, a DL David Belle. :E  Aktor z 13 dzielnicy. Świetny pomysł, biorąc po uwagę fakt czym się główna gra opiera.  Szkoda, ze last gen, ale i tak jest spoko. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widać jak bardzo ta gra tworzona była na stare konsole i lekko przypudrowana będzie na nowych. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ano gra ani trochę nie wygląda next-genowo. Animacje, modele postaci trącą lekko myszką. Ale poza tym, jestem zadowolony. Gra wydaje się stawiać nieco bardziej na klimat i jeszcze bardziej odcina się od radosnej sieczki jaką było DI.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat taką misję pokazali,nie nastawiałbym się na większość takich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakoś w ogóle nie wywołało hajpu. Nie wygląda to jakoś za specjalnie w przeciwieństwie do nowych filmików z diablo 4 które wyszły niedawno.

Nie mogę się doczekać d4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi