Skocz do zawartości
Edward Kenway

Dying Light 2

Rekomendowane odpowiedzi

TV gry tak samo było ohy i ahy,jaka ta gra będzie niezwykła. Kasa misiu ,kasa się musi zgadzać.Zapraszają redakcje, w zamian za klika ciepłych słów o nadchodzącej produkcji w prasie.

Edytowane przez Kyriakos
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsza czesc byla fajna gra z ciekawa mechanika i ficzerami. Pamietam jakie bylo zdziwko kolegi jak go uswiadomilem, ze to giera z Polskiego studia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie powiem... ale i tak nie kupię w ciemno.

W najlepszym wypadku zaczekam na premierę i zobaczę jak z optymalizacją czy nie ma bug-festu, jeżeli będzie ok to wtedy oczywiście, ale dopiero po takim zbadaniu sytuacji.

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, dawidoxx napisał:

No to premiera pewna.. już nawet zapomniałem że mam zamówienie na ten tytuł :E 

S7bVNw2.jpg

gb2h7tge0j561.png

• Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Media M. Można nabyć preorder, który uprawnia do odbioru komina(ciuch), obniża cenę premierową o te 30zł i daje drobne dodatki do gry. Widziałem też wersję na konsole. Opcja chyba dostępna tylko w MM 🤔

XRRaSj2.jpg

Edytowane przez .PaVLo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, DyndaS napisał:

"No preorders" Taaaaa bla bla bla...  dziwne ze zwykle 5 min po premierze większość z tego forum juz gra - ba nawet jest tutaj paru hipokrytow ktorzy rowniez wklejali takie obrazki na pare miesiecy wstecz przed, a pozniej o tym zapominali pytając  gdzie najlepiej kupić klucz do gry w preorderze..   :E

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, dawidoxx napisał:

"No preorders" Taaaaa bla bla bla...  dziwne ze zwykle 5 min po premierze większość z tego forum juz gra - ba nawet jest tutaj paru hipokrytow ktorzy rowniez wklejali takie obrazki na pare miesiecy wstecz przed, a pozniej o tym zapominali pytając  gdzie najlepiej kupić klucz do gry w preorderze..   :E

A może:

021-5de3ffadc44f9f7fc423b4063056.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Jaycob napisał:

A może:

021-5de3ffadc44f9f7fc423b4063056.jpg

W większości przypadków tyczyło się to gier które nie pękają w pierwszych minutach od premiery :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, dawidoxx napisał:

No na pewno nie ja ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 2.12.2021 o 22:16, Phoenixsuple napisał:

bardzo cienko to wygląda, jakieś takie dziwne "slow motion" sie pojawia i przed samym atakiem i po jakby celowo było robione aby tylko ubić npc...

a wasze zdanie jak?

jedyne pewne, tym razem nie biore pre order jak przy cb 77, mimo ze historia i swiat tam byly okej 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, samsung70 napisał:

bardzo cienko to wygląda, jakieś takie dziwne "slow motion" sie pojawia i przed samym atakiem i po jakby celowo było robione aby tylko ubić npc...

a wasze zdanie jak?

jedyne pewne, tym razem nie biore pre order jak przy cb 77, mimo ze historia i swiat tam byly okej 

W jedyneczke bardzo fajnie sie gralo, mysle ze bedzie warto ale mega hitu nie oczekuje. Oby fabula byla na dobrym poziomie.

Zastanawia mnie na jak dlugo gra starczy i czy brac pc czy ps5 😁 Z tego co pamietam to pierwsza czesc na pc znacznie odstawala jakosciowo. A tutaj jakos po tych testach nie spotkalem sie z wypowiedzia czy jest znaczna roznica.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, Sheeneek napisał:

Zastanawia mnie na jak dlugo gra starczy i czy brac pc czy ps5 😁

Chodzą słuchy i to nie raz już slyszałem że główny wątek jest dość krótki, zauważalnie krótszy niż jedynka i  jak dla mnie wygląda to bardzo podobnie do CP2077 gdzie jak dla mnie główny wątek jest zdecydowanie za krótki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, ODIN85-265 napisał:

Bardzo dobra cena. Brać póki jest👍

Juz zakupione.  No preorders my arse...🤣

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja spokojnie czekam, będzie taniej, nawet jedynki nie ruszyłem. Ja nie składam preorderów :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mi sie nudzi 😁, ostatnio odkopuje kupki wstydu ale jakos nic mnie nie wciaga. A pierwszemu DL nawet sie to udalo kiedys, moze z 2 tez tak bedzie.

Taniej napewno bedzie za jakis czas, wiadomo. Dla mnie ta cena jest juz wystarczajaco dobra na start, i tez wespre rodakow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałem. Wszelkie cinematiki, to teraz perełki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Patrząc na te wymagania, to chyba za optymalizacje się jeszcze nie wzięli 🙃

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pójdzie na Ultra w FHD, to nawet dobrze. Wymagania RT nie dziwią bo graficznie to tutaj mamy wszystko co można wycisnąć z RT, bibliotek DX12, jest bodajże więcej elementów z RT niż posiada Cyberpunk. 

3090 do 1440p :E Jak dobrze że w sumie pod koniec roku kiedy wyjdzie DL2 to będzie kolejny gen więc taki 4070 wsunie grę aż miło. 

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, TheMr. napisał:

Pójdzie na Ultra w FHD, to nawet dobrze. Wymagania RT nie dziwią bo graficznie to tutaj mamy wszystko co można wycisnąć z RT, bibliotek DX12, jest bodajże więcej elementów z RT niż posiada Cyberpunk. 

3090 do 1440p :E Jak dobrze że w sumie pod koniec roku kiedy wyjdzie DL2 to będzie kolejny gen więc taki 4070 wsunie grę aż miło. 

Gdzie tam jest RTX 3090 i jaki koniec roku? Gra na pewno wyjdzie w lutym, była już o tym mowa.

Ciekawe, dlaczego podali wymagania tylko do 1080p?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To był sarkazm, skoro do 1080p RT ON i 60 FPS w wymaganiach wisi RTX 3080, to jak myślisz co będzie w 1440p, RTX 3090 :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, lis22 napisał:

Gdzie tam jest RTX 3090 i jaki koniec roku? Gra na pewno wyjdzie w lutym, była już o tym mowa.

Ciekawe, dlaczego podali wymagania tylko do 1080p?

Nie gram w gry na premierę, rzadko mi się zdarza więc dla mnie to będzie koniec roku. A z drugiej strony, są ludzie którzy przechodzą drugi raz grę na wyższych detalach tylko później o to bardziej mi chodziło. 

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi