Skocz do zawartości
Edward Kenway

Dying Light 2

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
5 minut temu, azgan napisał:

Święte słowa 

Święte, ale żaden deweloper nie odpuści sobie 100-150 mln konsol z starej geny (Sony i MS) przy tragicznym dostępie i cenach nowej geny której na rynku jest, ile? 20-30 mln? 

Edytowane przez TheMr.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, TheMr. napisał:

Święte, ale żaden deweloper nie odpuści sobie 100-150 mln konsol z starej geny (Sony i MS) przy tragicznym dostępie i cenach nowej geny której na rynku jest, ile? 30-40 mln? 

Zgadzam się 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale cienka zagrywka z tym przesunięciem premiery, bardzo liczyłem, że do tego czasu zajmę się FC6 z Ubi passa a tu dopiero na luty :/ 

swoją drogą coś tam w grudniu większego ma jeszcze premierę i pewnie tego się obawiali, a jako powód tylko podali doszlifowanie gierki 

PS ja już nie oglądam, żadnych filmów przed premierą, zrobiłem to przy premierze CB77, oglądałem co się dało, a później w grze już niemal niczym nie byłem zaskoczony, także trzeba uważać z tego typu ichniejszymi zagrywkami 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, samsung70 napisał:

swoją drogą coś tam w grudniu większego ma jeszcze premierę i pewnie tego się obawiali, a jako powód tylko podali doszlifowanie gierki 

Myślę, że to nie chodzi o konkurencję - gry lepiej właśnie mogą się sprzedawać w okresach przedświątecznych, więc to raczej nie jest powodem przesunięcia, szczególnie, że przesunęli praktycznie o 2 miesiące premierę. Od dawna były przecieki, że praca nie idzie najlepiej, bo szefunio każe wszystko zmieniać nie licząc się ile to potrwa. Może chuchają na zimne, by nie zszargać sobie reputacji, widząc jak to wyszło cd projektowi z Cyberpunkiem, szczególnie, że w ostatnim czasie bardziej minusowali niż plusowali.

Edytowane przez aka_rock

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz raczej każdy ma na uwadze wpadkę z CP, więc lepiej przesunąć i zgarnąć delikatny hejt, niż wydać zbugowaną, zgltchowaną i obciętą do granic możliwość grę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, aka_rock napisał:

Myślę, że to nie chodzi o konkurencję - gry lepiej właśnie mogą się sprzedawać w okresach przedświątecznych, więc to raczej nie jest powodem przesunięcia, szczególnie, że przesunęli praktycznie o 2 miesiące premierę. Od dawna były przecieki, że praca nie idzie najlepiej, bo szefunio każe wszystko zmieniać nie licząc się ile to potrwa. Może chuchają na zimne, by nie zszargać sobie reputacji, widząc jak to wyszło cd projektowi z Cyberpunkiem, szczególnie, że w ostatnim czasie bardziej minusowali niż plusowali.

Chodzi tylko i wyłącznie o konkurencję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jak dla mnie jest mi na rękę że posunęli premierę DL2  bo ją dopracują. a po drugie będę mógł  w grudniu zagrać w Halo Infnite:)

Edytowane przez KurczakPolski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Kilka miesięcy temu DL2 miał ustaloną premierę w podobnym okresie co Stalker 2, Horizon 2, GT7. Więc jakoś wtedy nie widzieli problemu odnośnie konkurencji. Oczywiście też kwestia, że inne gry też dostają obsuwy, więc bardziej wydaje mi się, że to kwestia dopracowania gry, bo premiery obecnie bardzo często są przesuwane, bo zazwyczaj wyznaczają sobie ostry termin realizacji nie wliczając dużo czasu na ewenentualne problemy, które mogą wystąpić.

Edytowane przez aka_rock

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Pierwszy Dying Light mi się dość podobał, szczególnie misja z wysadzeniem kuchenek gazowych. Warto przejść dodatek The Following przed dwójką?

Edytowane przez wamak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, wamak napisał:

Pierwszy Dying Light mi się dość podobał, szczególnie misja z wysadzeniem kuchenek gazowych. Warto przejść dodatek The Following przed dwójką?

Historia dying light 2 nie ma nic wspólnego z jedynką, więc przejście dodatku przed dwójką nie jest konieczne. Jednak nie zaszkodzi, szczególnie, że ze względu na mapę, w której niewiele jest do robienie parkouru, więc Following raczej mniej będzie przypominać DL2, więc mniejsza szansa, że "przejesz" się mechaniką gry, która w dwójce będzie podobna (parkour i melee - oczywiście ulepszone/rozbudowane ).

Edytowane przez aka_rock
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi