Skocz do zawartości
Edward Kenway

Dying Light 2

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, lis22 napisał:

Chyba mamy inne poczucie estetyki, dla mnie brzydko wygląda taki Elden Ring, jakby miał z 10 lat, podobnie Elex 2 a i tak fani będą się w to zagrywać.

No wlasnie ja tez niewidze zeby DL2 byl brzydki, przynajmniejnatych fragmentach ktore ja widzialem.

Zreszta trzeba zaczekac zeby zobaczyc to na zywo na wlasnym ekranie bo czesto to szczegoly i efekty czasteczkowe robia robote ktorych na filmiku az tak nie widac. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, lis22 napisał:

Chyba mamy inne poczucie estetyki, dla mnie brzydko wygląda taki Elden Ring, jakby miał z 10 lat, podobnie Elex 2 a i tak fani będą się w to zagrywać.

Wybrałem 1440p i RTX 2080TI tylko mojego procesora do wyboru nie było. To ile fps będzie według Ciebie?

image.png.5c01332c2c2e1570ac8a18be5591fd86.png

Skoro tyle pokazuje Ci w 1080p, to w 1440p jak będziesz miał 75-80fps'ów powinieneś być zadowolony. 

Oczywiście bez RT bo wtedy spadniesz ostro poniżej 60 fps. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, lukadd napisał:

Jedynka to ma już jakoś 7 lat. Chyba można by oczekiwać, że coś usprawnią i polepszą przez te lata :E

Zresztą jak na to patrzę co się dzieje w DL2 to już mam wątpliwości czy w pierwszej części nie było lepiej :E

I żebyś się nie zdziwił bo może się okazać że masz rację ?https://www.pcgamer.com/dying-light-5k-screenshot-gallery/

Ja w Dying Light: The Following Enhanced Edition grałem w 4K na PC z GTX1080Ti a sam zobacz jak wyglądają obie te gry :szczerbaty:

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli idzie o te "słabe" oceny to jedynka ma na GOLu 7,9 a była mega popularna przez lata a dwójka ma na razie oceny pokroju 8/10, czyli bardzo podobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, lis22 napisał:

Chyba mamy inne poczucie estetyki, dla mnie brzydko wygląda taki Elden Ring, jakby miał z 10 lat, podobnie Elex 2 a i tak fani będą się w to zagrywać.

Wybrałem 1440p i RTX 2080TI tylko mojego procesora do wyboru nie było. To ile fps będzie według Ciebie?

Patrząc z najlepszym procem pokazuje tam 63-70fps z 1440p. Na high bez rt i dlss.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, lis22 napisał:

Chyba mamy inne poczucie estetyki, dla mnie brzydko wygląda taki Elden Ring, jakby miał z 10 lat, podobnie Elex 2 a i tak fani będą się w to zagrywać.

Wybrałem 1440p i RTX 2080TI tylko mojego procesora do wyboru nie było. To ile fps będzie według Ciebie?

DX12, z lekko innym prockiem
obraz.png.868f51e1e2e440e8c9e1def2e930ecdb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Reddzik napisał:

DX12, z lekko innym prockiem
obraz.png.868f51e1e2e440e8c9e1def2e930ecdb.png

Tylko 62-68fps na 2080Ti ? Coś słabo jak na taką kartę. Obstawiałem 75-80fps... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak taka jest tragedia ogólnie z wydajnością to nie chce wiedzieć jak jest na Xone z rozdzielczością czy w tych gorszych miejscach nie spada z 720p do 480p :E  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, tomekpcl napisał:

Ta gra od początku na wszystkich gameplayach wyglądała słabo, nie wiem skąd teraz te zdziwienie.

Ta, nie wyglądało to za specjalnie.

Ale dopiero teraz widać na real gameplay jakie to ma wymagania i jak wygląda na poszczególnych platformach. Nawet na najmocniejszych PC jest kupa i wizualna i wydajnościowa. A sam gameplay to dno i kilometr mułu z tego co pokazują :E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczycie, że przyjdzie taki czas, że DLSS/AMD FSR to będzie standard do włączenia na każdej konfiguracji - obecnie to wygląda tak jakby programistyczne świnie olewały optymalizację bo przecież i tak będzie DLSS czy AMD FSR więc po co się męczyć - skalowanie wyrobi normę "optymalizacji" za nich.

Edytowane przez caleb59
  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, caleb59 napisał:

caleb59 triggered. 

Ta, mówią, że w porównaniu z pierwszą częścią i jej wydaniem premierowym to jest gruba cofka przy premierowej dwójce :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lukadd napisał:

Ta, nie wyglądało to za specjalnie.

Ale dopiero teraz widać na real gameplay jakie to ma wymagania i jak wygląda na poszczególnych platformach. Nawet na najmocniejszych PC jest kupa i wizualna i wydajnościowa. A sam gameplay to dno i kilometr mułu z tego co pokazują :E

 

Ja widzę co innego:

Fajne miasto, parkur i eksploracja + walka podobna do tej z pierwszej części i tego od tej gry oczekiwałem, żadnych fabularnych wodotrysków, tylko fajną młóckę z parkurem i eksploracją.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, caleb59 napisał:

Zobaczycie, że przyjdzie taki czas, że DLSS/AMD FSR to będzie standard do włączenia na każdej konfiguracji - obecnie to wygląda tak jakby programistyczne świnie olewały optymalizację bo przecież i tak będzie DLSS czy AMD FSR więc po co się męczyć - skalowanie wyrobi normę "optymalizacji" za nich.

No, ale bez przesady taki nielubiany za specjalnie CP2077 z DLSS nawet balanced wyglądał jak złoto przy DL2 w natywie :E

1 minutę temu, lis22 napisał:

Ja widzę co innego:

Fajne miasto, parkur i eksploracja + walka podobna do tej z pierwszej części i tego od tej gry oczekiwałem, żadnych fabularnych wodotrysków, tylko fajną młóckę z parkurem i eksploracją.

Ja też to widzę, ale nie na gameplayach tylko w sponsorowanych recenzjach :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, lukadd napisał:

Ta, mówią, że w porównaniu z pierwszą częścią i jej wydaniem premierowym to jest gruba cofka przy premierowej dwójce :E

Ogrywałem jedynkę na premierę i nie miała ona żadnych grubych problemów technicznych czy wydajnościowych i to jeszcze za czasów i7-2600K i GTX 970. Tu nawet nie chodzi mi w tym momencie, że na GTX 1070 działa kiepsko bo włączam AMD FSR i cyk jest +20fps gratis ale o sam fakt, że ogólnie nawet na mocnych sprzętach według tego co pokazują tabelki wyżej jest bardzo słabo.

Wyobrażam sobie miny osób, które chciały odpalić Raytracing... :E 

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm 1080p dla 60fps i dziwota jakie to ma wymagania

jHtdQHw.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest skandal jak polecieli w ch*** z cieniami,

olcj0QK.jpg

Nic dziwnego że wygląda jak kupsko i strasznie płasko jak gra sprzed 15lat jak bez RT zabrali cienie calkowicie

to jest niezły cios poniżej pasa i grubsza afera

Dla porównania shoot z jedynki i to nawet nie na max było Vxr0Gys.jpg

 

 

Edytowane przez frog67
  • Like 2
  • Haha 2
  • Upvote 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko na chwilę włączyłem ten materiał od DF i zaraz wyłączyłem. Wypala oczy to co oni odpierdzielili. Nawet w tym trybie 1800p+ i 30fps nie da się tego oglądać bo czuję się jakbym oglądał obraz przez jakąś zmatowioną i porysowaną pleksi :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

m7F4F6Z.jpg

A to dla mnie wygląda odrażająco bez RT normalnie żal dupę ściska że takie coś odwalili, przecież to tak odrzuca że aż tragedia.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trochę lipa. Ja rozumiem, że grafa może być średnia, ale żeby to wtedy miało niskie wymagania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, frog67 napisał:

Dla porównania shoot z jedynki i to nawet nie na max było

 

 

Porownanie konsoli do pc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Phoenixsuple napisał:

Porownanie konsoli do pc??

To zdjęcie stare z jedynki to byłoz PC  bodajże 1080p medium  jeszcze ogrywane na HD7850  :E  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, caleb59 napisał:

Ogrywałem jedynkę na premierę i nie miała ona żadnych grubych problemów technicznych czy wydajnościowych i to jeszcze za czasów i7-2600K i GTX 970. Tu nawet nie chodzi mi w tym momencie, że na GTX 1070 działa kiepsko bo włączam AMD FSR i cyk jest +20fps gratis ale o sam fakt, że ogólnie nawet na mocnych sprzętach według tego co pokazują tabelki wyżej jest bardzo słabo.

Wyobrażam sobie miny osób, które chciały odpalić Raytracing... :E 

A myślałem, że na 3060 Ti pogram na high w 4K w blisko 60 fps.

14 minut temu, frog67 napisał:

Przecież to jest skandal jak polecieli w ch*** z cieniami,

 

Nic dziwnego że wygląda jak kupsko i strasznie płasko jak gra sprzed 15lat jak bez RT zabrali cienie calkowicie

to jest niezły cios poniżej pasa i grubsza afera

Dla porównania shoot z jedynki i to nawet nie na max było 

 

 

Jak wygląda cieniowania bez RT na PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...