Skocz do zawartości
Edward Kenway

Dying Light 2

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Reddzik napisał:

Okazało się bowiem, iż do jednej rozpoczętej rozgrywki przypisany jest tylko jeden stan zapisu.

lol gif GIF - Download & Share on PHONEKY

  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, lukadd napisał:

Zależy na jakim GPU :E

Wielu testów nie przeglądałem, ale np. patrząc na miejscówkę z bencha to na detalach średnich w natywnym 4k w ich miejscówce ogarnie minimum 60fps takie 3080ti. 3080 po OC też by ogarnął.

Tyle, że ta gra nawet z detalami ma maxa + RT wcale nie wygląda dobrze :E A wyłączenie RT to jest mega wypranie gry z cieniowania i AO.

RX 6500 XT :szczerbaty:

W sensie jest cukierkowa ? Bo jak jest mydło, to zawsze można sobie obraz wyostrzyć.

Tekstury 4K w tej grze są ?

Bez RT nie może być tak źle, z DLSS chyba też nie. :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, azgan napisał:

Mam flashbacki z premiery Cyberpunk 2077 chociaż nie, nie chcę obrażać CP2077 przy tym to arcydzieło :szczerbaty:

Miejmy nadzieje że to co Techland nie da rady, to być może moderzy naprawią, chociaż poprawki przez modowanie to będą ograniczone tylko do PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Doamdor napisał:

RX 6500 XT :szczerbaty:

W sensie jest cukierkowa ? Bo jak jest mydło, to zawsze można sobie obraz wyostrzyć.

Tekstury 4K w tej grze są ?

Bez RT nie może być tak źle, z DLSS chyba też nie. :szczerbaty:

Jeśli chodzi o tego radka:

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądałem gameplay Corle :E no i misja z kozą.

W sumie kij z tą misją z kozą, ale z tego co mówił w pierwszym filmiku gra z wszystkim na max i tylko RT na podstawowe ustawione(można jeszcze RT High)

I tak sobie popatrzcie na podłożę jak przeskakuję przez płotek, cieniowanie na glebie doczytuję się dosłownie ~3m przed postacią :E No i z tym podstawowym RT w ustawieniach to dalej mega bida w jakości. Od ~21:03 jakby bezpośrednio z linka nie zaskoczyło.

 

Edytowane przez lukadd
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego Dying Light 2 to powinni dodawać do kart "dla graczy" to by się posiadacze nowiutkich RTX3050 dopiero cieszyli z wydania 2-3K PLN xD

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden slot zapisu na jedną rozgrywkę to jest niezła patola, sam na własnej skórze przekonałem się o tym w Control jak trafił mi się corrupted save w taki sposób że skrypty trafiły szlag i nijak nie można było kontynuować rozgrywki. 

Niby Remedy miało to naprawić w patchu, jednak dalej jest szansa że może komuś się zdarzyć. Ile ja się nakombinowałem żeby ten save odkręcić i naprawić bo oczywiście zapis w chmurze steam też był walnięty.  Ingerencja bezpośrednio w pliki i jakoś się udało z pomocą forum steam.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzę sobie ten filmik sprzed kilku stron, który zestawia wersję obecną z materiałami z 2019. Downgrade jest bardzo duży. Najwięcej gra straciła na kolorystyce i barwach - wcześniej było to super dobrane, teraz wygląda jak jakieś gówno targetowane pod nastolatków - byle kolorowo i wesoło było. Okaleczyli grę. Nie wiem kto za to odpowiada, ale pan Braun miałby dla niego odpowiednie rozwiązanie za podjęcie takiej decyzji. 

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, zaodrze244 napisał:

 

 

TLDW? :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika nie powala, ale jakby tak dodali hdr i poprawili cienie w trybie wydajności to nie ma tragedii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, caleb59 napisał:

Nie biorę, nie ma sensu skoro z AMD FSR jest ~43-57fps i to tylko w trybie Quality zeskalowane do 720p. :E  Nie ma sensu wchodzić w to bagno i tracić i tak nadszarpnięte przez te programistyczne psy nerwy. Jak dla mnie to można co drugiego programistę gier rozstrzelać profilaktycznie i to nie byłaby żadna strata dla ludzkości. :pistols:

Nie kupię ciechana! - Alechanted

:E

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet na materiale od DF w 4k gdzie oni zawsze mają możliwie najlepszą jakość materiałów na youtube to widać jaka paćka graficzna jest w tej grze :E

No, ale trzeba przyznać RT(na full) robi robotę i znacznie zmienia wygląd tej gry.

Kiedyś, po kilku patchach i przecenach sobie zakupię tą gierkę, ale raczej nie do ogrania, bo dalej nic w tym nie widzę ciekawego pod kątem gameplayu, ale tak, aby sobie pobiegać, pooglądać implementację RT i zobaczyć(czy bardziej przeżyć na własnej skórze) co ci nasi rodacy popełnili :E 

Edytowane przez lukadd
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jaram się po tym materiale od DF. Jutro po pracy na spokojnie zasiądę i mam tylko nadzieje, że nie będzie jakiś problemów.

P.S. 

RT faktycznie różnica spora!

Edytowane przez Userkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy od 3060 Ti w górę mogą się jarać, reszta ma prze... 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu materiału z DF odechciało mi się w to grać na konsoli. A że w pc nie mam 4090Ti to nie kupuję tej gry...

Jedynie gejmpas może mnie przekona do odpalenia tego na XSX... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLSS lepszy od FSR. 

Zrzut-ekranu-108.png

 

Zrzut-ekranu-110.png

 

RT Shadows trzeba włączyć, bo inaczej gra wygląda "płasko".  Duża strata wizualna. Wg. DF 9% straty wydajności. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Userkamil napisał:

W sumie jaram się po tym materiale od DF. Jutro po pracy na spokojnie zasiądę i mam tylko nadzieje, że nie będzie jakiś problemów.

P.S. 

RT faktycznie różnica spora!

Ja dalej mocno na spokojnie. Na luzie poczekam.

Nawet jak w materiale DF wspomnieli, że np. światło z latarki nie daję cieni. No nie daję, ale bardzo fajnie było by zobaczyć w jakimś patchu taką zmianę.

Gra niestety oprócz podkręcającego klimat RT mocno kwiczy w wielu aspektach i gameplayowych i graficznych. Nie warto im dawać hajsu na premierę za tą grę.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ta gra będzie mieć tyle patchy co rejestracji odyńca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak - wygląda lepiej z rt. Ale czemu taka różnica? Bo olali dopracowanie gry pod względem cieniowania bez rt właśnie. Przecież to wygląda żenująco jak porównać do współczesnych gier bez rt, w których cieniowanie istnieje i robi robotę.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, lukadd napisał:

Gra niestety oprócz podkręcającego klimat RT mocno kwiczy w wielu aspektach i gameplayowych i graficznych. Nie warto im dawać hajsu na premierę za tą grę.

Posucha jest i wyposzczony jestem nowych tytułów. Gameplay mimo wszystko zachwalają no i graficznie też wygląda to bardzo dobrze. Pełnej kwoty bym im nie dał ale te 25 jurków za klucz z Plati przeżyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Jaycob napisał:

RT Shadows trzeba włączyć, bo inaczej gra wygląda "płasko".  Duża strata wizualna. Wg. DF 9% straty wydajności. 

 

A jak ktoś nie ma karty z RT to klops ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Phoenixsuple napisał:

A jak ktoś nie ma karty z RT to klops ?

To gra bez albo czeka na mody. :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu olewa i czeka na jaśnie pańskiego Elden Ring dla szlachty z pocałowaniem na klęczkach japońskiego, developerskiego pierścienia władzy. Elden Ring przeżuje i wyrzyga Dying Light 2 na premierę, jestem tego pewien - po cichu liczyłem, że będą dwie kosy z początku roku do ogrania a tak trzeba się skupić tylko na Elden Ring i tyle w temacie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ER nie jest dla każdego. Mnie wcale nie jara.  Gram teraz w Nioh i męczę w bólach. :E 

Edytowane przez Jaycob
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wiem co czujesz 🙂.Ja przy nim prawie pada z kompa wyrwałem.A ile było Pi.....e nie gram to nie zliczysz 😄.Ale najważniejsze że się udało.I masz satysfakcję bo to jeden z najtrudniejszych soulsowych bossow https://ebd.cda.pl/620x368/15092229f8 Patrz to
    • Więc wytłumacz mi jakim cudem bez mierzenia wystarczy odpalić gówno kalibrator HDR WINDOWS i zobaczyć w jakim trybie pokazuje detal na 1000 nit, a w jakim na 570. Potem to samo zrobić w dowolnej grze z kalibracja HDR. I w każdym innym ustawieniu niż HDR + APL HIGH, ustawienie gry na 1080 nit prześwietla obraz. Więc w swoim ustawieniu masz niby 1000 nit z uciętymi w opór detalami. Faktycznie, genialna sprawa A jak ustawisz detale na 570 to on nie ma prawa zaświecić 1000 bo właśnie to ograniczyłeś w ustawieniach.  Ale żeby nie było, zjem i odpalę grę I będę srogo zdziwiony jak nie ujrze przepalonych jasności. 
    • Przy każdej zmianie traci się na tym, że kupuje się nową kartę, a sprzedaje używaną, dlatego częste zmiany są niekorzystne finansowo, chyba że się zmienia używaną na używaną.
    • Intel kompletnie tutaj nie ma sensu raz że to do gier, a dwa że jeszcze do 1440p. Powinieneś skupić się na wydajności GPU i bić po RTX 4070 Ti Super - tutaj możesz trzymać się RTX ale CPU spokojnie brałbym 7500F bo to będzie idealne najlepsze połączenie. Za 7100 zł masz właśnie taki zestaw https://proline.pl/koszyk/2878bd11 a celując w maksa to przy dopłacie za 7500 zł z 7900 XTX https://proline.pl/koszyk/316e8335 
    • 14700F nigdy bym nie brał bo to totalny crap. Dostaniesz zawyżone napięcie, to ten CPU będzie siorbał niesamowicie dużo papu i nic z tym nie zrobisz. Do tego kompletnie nic nie wiesz jakie podzespoły otrzymasz. Druga sprawa, połączenie i7 + RTX 4070S jest dalekie od opłacalnej wydajności w zestawie do gier. Za 9200 zł na gotowo masz https://proline.pl/koszyk/35ad9d7d z Ryzen 7 7700 i RTX 4080 Super albo możesz dać i https://proline.pl/koszyk/8f26d0eb 7800X3D + RX 7900 XTX Office w jakiej wersji? 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...