Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Snicers

MOBO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam we wtorek/środę jak tylko dostane pieniążki planujesz kupić mobo najlepiej coś ok 520-540zł i ani grosza więcej, proszę nie proponować mi MSI TOMAHAWK czy SLI PLUS bo nie dołożę kolejnych 100zł. W tym miesiącu za dużo opłat takich jak OC auta oraz urodziny mojej dziewczyny, a to są wydatki :) Panowie Killer SLI to chyba najlepsza opcja w tym przedziale cenowym no chyba, że tak jak w ubiegłym tygodniu na alledrogo stała MSI TOMAHAWK po zwrocie za 490zł z x-komu czy chociaż MSI SLI PLUS za 520zł z gwarą do 2021r to chętnie bym wziął, ale na razie takich ofert nie widzę. Już mam w domciu i5 8400 i tylko MOBO mi brakuje do płenego kompletu z testu Liptona na YouTubie wywnioskowałem, że płyta nie jest najgorsza w miarę nie najgorętsza sekcja zasilania do tego obsługa SLI i możliwość OC w porównaniu do gigabyte aurous gaming k3 gdzie sekcja płonie i zaczyna się throttling.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak powiem że w przyszłości będę chciał wsadzić i7 8700k?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bierzesz Asusa:

 

https://allegro.pl/plyta-glowna-asus-prime-z370-a-s1151-8-gen-usb-3-1-i7276183238.html

 

 

Mam podobne podejście do tematu jak Ty, tylko0 ja dołożyłem od razu do lepszej płyty, a kupiłem I7 8700 bez K.

 

Zdecyduj się, bo do 540 zł nic mocnego nie kupisz.

 

A w przyszłości to będą nowe generacje procków i kupisz gen 10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że już nie na z370 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie się do tego odniosłem.

 

Jak teraz ma I5 8400, to wystarczy któraś z mobek zalinkowanych wyżej.

 

A jak ta przyszłość ma być za pół roku, to bym się zdecydował teraz na mocniejszą płytę. np. tego Asusa lub Asrocka Extreme.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie się do tego odniosłem.

 

Jak teraz ma I5 8400, to wystarczy któraś z mobek zalinkowanych wyżej.

A jak ta przyszłość ma być za pół roku, to bym się zdecydował teraz na mocniejszą płytę. np. tego Asusa lub Asrocka Extreme.

 

Co ma do tego jaką płytę weźmie skoro 8 rdzeni nie odpali na Z370? Będą potrzebne płyty oparte o ME 12.x, to czy mody przejdą w przypadku CFL nie jest z góry takie przesądzone ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tanio :hmm:

 

Ja te płytę kupowałem za 640 zeta w grudniu :P

 

Brać bez zastanawiania się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje panowie. Jeszcze jedna rzecz a propo tego ASUSA, czy jak kupię przez allegro od x-komu to będę mógł skorzystać z tego cashbacku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki cashback ?

 

Ja właśnie z tej aukcji kupiłem tego Asusa Prime A i nic o żadnym cashbacku nie wiem XD

 

Napisz do nich, jeżeli jest opcja zwrotu jakiejś gotówki.

 

Może ja też skorzystam, jeżeli nie jest za późno :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...