Skocz do zawartości
deton24

Najtańsza sensowna karta graficzna GPU do grania [119 modeli] (80-130-350/500/∞ zł) - marzec 2024

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B07QFZ24VW/ref=ox_sc_saved_title_1?smid=A3P5ROKL5A1OLE&th=1

EVGA GeForce GTX 1650 XC, Overclocked, 2.75 Slot Extreme Cool, 65C Gaming, 4GB GDDR5

 EUR 238.60  GBP 199.41

Niedostepne, ale jest dostępna możliwość zamówienia. Może z czasem zrealizują (a może nie)

Edytowane przez addept
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ASUS PHOENIX GeForce GTX 1650 OC Edition - Karta graficzna (4 GB GDDR5,

https://www.amazon.fr/gp/product/B08FSQHKTL/ref=ox_sc_saved_title_1?smid=A1X6FK5RDHNB96&psc=1

231,25 €

I tak najlepsza opcja to ten GTX 1650 Super powyżej. Karta niewiele gorsza od GTX 1660, wyraźnie lepsza od zwykłego GTX 1650

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, addept napisał:

I tak najlepsza opcja to ten GTX 1650 Super powyżej. Karta niewiele gorsza od GTX 1660, wyraźnie lepsza od zwykłego GTX 1650

Jak wygląda wysyłka do Polski z Amazon UK ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie.

Jeśli łaskawie kartę wyślą po 5 miesiącach oczekiwania ...

Jeśli paczka nie zaginie po drodze w Anglii lub w Niemczech ...

Jeśli nie ukradną jej w Polsce ...

... to po tygodniu trafia w ręce odbiorcy. 

Przykład idącej aktualnie przesyłki. Następny etap Niemcy, potem Polska i tam kartę jak zwykle ukradną, bo im się należy. 

Data    Lokalizacja    Opis
2021-12-06 16:15:06    GB    Nadawca utworzył etykietę, firma UPS jeszcze nie odebrała paczki.
2021-12-06 18:04:20    Gateshead GB    Skan nadania
2021-12-06 19:15:00    Gateshead GB    Wyjechało z obiektu
2021-12-06 23:15:00    Tamworth GB    Dotarło do obiektu
2021-12-07 02:44:00    Tamworth GB    Wyjechało z obiektu
2021-12-07 06:03:00    Stanford Le Hope GB    Dotarło do obiektu
2021-12-07 06:32:52    Stanford Le Hope GB    Skan eksportowy
2021-12-07 10:00:00        Z powodu uwarunkowań operacyjnych dostawa paczki może zostać opóźniona.
2021-12-08 08:22:00    Stanford Le Hope GB    W drodze

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, addept napisał:

potem Polska i tam kartę jak zwykle ukradną, bo im się należy. 

Nie wyczuwam ironii czy faktycznie giną paczki? :)
Jestem totalnie zielony jeśli chodzi o amazon. Dopiero przed chwilą się na amazon zarejestrowałem ;) Karta mi w sumie nie potrzebna ale 1650 super za tysiaka to całkiem spoko opcja i wygląda jakby nadal była dostępna.

P.S.
Przy okazji, kiedyś kilka moich bitew na kanale pokazałeś ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pablonas napisał:

Nie wyczuwam ironii czy faktycznie giną paczki? :)
Jestem totalnie zielony jeśli chodzi o amazon. Dopiero przed chwilą się na amazon zarejestrowałem ;) Karta mi w sumie nie potrzebna ale 1650 super za tysiaka to całkiem spoko opcja i wygląda jakby nadal była dostępna.

P.S.
Przy okazji, kiedyś kilka moich bitew na kanale pokazałeś ;) 

Mojemu bratu zaginęła jak na razie jedna. Ukradziona w Polsce, jak wynika z trackingu. Co do innych zaginionych paczek, to musiałbyś się dopytać @xtn który podobno miał podobne doświadczenia w tym względzie, ale jego przesyłki nawet do Polski nie docierały. 

Ogólnie w przypadku gdy sprzedaje sam Amazon (a nie firma zewnętrzna) to z reguły nie ma większego problemu z odzyskaniem kasy, ale też potrafią się zdarzyć wyjątki od tej reguły. 

Co do realizacji zamówienia to się jakoś szczególnie nie nastawiaj, w obecnej sytuacji na rynku kart jak Amazon zrealizuje co piąte zamówienie, to i tak będzie dobrze. Plusem jest jedynie to, że z reguły (oczywiście wyjątki się zdarzają) blokują kasę na karcie (dlatego najlepiej płacić kartą) dopiero w momencie gdy zbliża się termin wysyłki, a jeśli terminu nie ma, to nie masz środków na karcie zablokowanych i możesz sobie dowolnie nimi rozporządzać, zamawiając np. kolejną kartę, zwiększając tym samym swoje szanse na otrzymanie choćby jednej. 

Pamiętaj:  jako początkujący zamawiaj karty tylko od Amazona (sprzedawca Amazon, realizacja Amazon). To zapewni tobie bezpieczeństwo. Scamu na Amazonie nie brakuje, łatwo się naciąć, co już paru głupich forumowiczów udowodniło, nie potrafiąc rozpoznać oczywistego scamu i reklamując "tanie karty" poprzez wklejanie scamowych linków do tematów z kartami. 

PS. Miło spotkać swojego widza. Kanał zawieszony, być może na stałe, ale to nie miejsce i czas na rozwijanie tego wątku. Tyle na dziś, dziękuję za uwagę, do usłyszenia ;)

Edytowane przez addept
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako wywołany do tablicy, to do tej pory zamówiłem 5 kart z amazon uk, 3 zaginione/ukradzione poza Polska. Doszedł mi gtx1650 i gtx1650super. Zaginęły gtx1660, 1660S i rx570 8gb. Innych nie zamawiałem, bo nigdy dobrej ceny nie trafiłem w uk. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xtn napisał:

Zaginęły gtx1660, 1660S i rx570 8gb. Innych nie zamawiałem, bo nigdy dobrej ceny nie trafiłem w uk. 

Ze zwrotem pieniędzy nie było problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, pablonas napisał:

Ze zwrotem pieniędzy nie było problemu?

Nie było ale dlugo trwało. Chyba ok. 3 tygodnie od braku aktualizacji ich trakingu. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autor tematu musi zmienić walutę na EURO w tytule bo PLNy już nie pasują do niczego ;)  

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, pablonas napisał:

Nie wyczuwam ironii czy faktycznie giną paczki? :)

W ostatnim miesiącu 3 razy doręczała mi paczki z Amazonu Poczta-Polska. Co prawda nie karty graficzne, ale nadal. Doliczając Allegro, to tych przesyłek w ostatnim roku nazbierałoby się kilkadziesiąt. Nigdy żadnych problemów nie miałem - raz się jedynie wkurzyłem, jak dron DJI mi pod drzwiami kurier PP zostawił.
Nie oznacza to oczywiście, że paczki nie giną, ale nie ma co się obawiać.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<wzrusza ramionami>

<screeny mam robić bo nie wierzą? Jeszcze czego>

< przylezie taki 30 minut po wstawce i płacze, że karty już w niższej cenie nie ma, w jakim świecie on żyje? Myślał, że karta będzie na niego cały dzień czekała?>

< a jak karty z innych linków wisiały całe dnie w podobnych cenach to nikt nie kupował, bo za drogo, bo nie ma terminu dostawy, bo nie z polskiego sklepu, bo taniej kupił w 2015 roku>

<a co ja, biuro zażaleń, płaczów i lamentów>

<zrób wstawkę na forum, a i tak się ktoś przyczepi, że nie zdążył i najlepiej jakbym mu jeszcze kupił i do domu za darmo dostarczył>

<a tak poza tym, to co mnie to obchodzi?>

 

Edytowane przez addept
  • Like 2
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, jeśli źle zabrzmiał mój post, nie takie miałem intencje. Raczej do siebie mam pretensje że przegapiam okazje. Pech i tyle, jak mam wolny dzień i siedzę długo przy kompie to nic nie trafiam. Potem mam dzień zawalony robotą i nie siedzę w internecie, no i  po takim dniu wchodzę np. tutaj na forum i widzę że dużo ciekawych ofert przegapiłem.  Nie chciałem Cię urazić i nie mam pretensji, bo przecież to co robisz to Twój poświęcony czas. Nie musisz robić zrzutów ekranów, wiadomo jak szybko ceny się zmieniają. 

Jeszcze raz przepraszam i jeszcze raz dziękuję za dobrą robotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzaj stronę między godziną 5:50 a 7:00 rano. Tego typu drobiazgi najczęściej o tej porze wrzucam. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, xm700 napisał:

Przepraszam, jeśli źle zabrzmiał mój post, nie takie miałem intencje. Raczej do siebie mam pretensje że przegapiam okazje. Pech i tyle, jak mam wolny dzień i siedzę długo przy kompie to nic nie trafiam. Potem mam dzień zawalony robotą i nie siedzę w internecie, no i  po takim dniu wchodzę np. tutaj na forum i widzę że dużo ciekawych ofert przegapiłem.  Nie chciałem Cię urazić i nie mam pretensji, bo przecież to co robisz to Twój poświęcony czas. Nie musisz robić zrzutów ekranów, wiadomo jak szybko ceny się zmieniają. 

Jeszcze raz przepraszam i jeszcze raz dziękuję za dobrą robotę.

EUR 230,89

Masz screena, niedowiarku ;)

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B07QPVNL74/ref=ox_sc_saved_title_1?smid=A3P5ROKL5A1OLE&th=1

 

1wzkXzY.png

Edytowane przez addept
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, BoloX napisał:

A buty ucałowałeś ? 

Kilka napisanych zdań w ramach przeprosin to dla Ciebie już całowanie butów ? Ty zapewne z tych, co nie nadużywa magicznych słów "przepraszam i dziękuję" bo się boisz że Ci korona z głowy spadnie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, xm700 napisał:

Kilka napisanych zdań w ramach przeprosin to dla Ciebie już całowanie butów ?

Za nic nie musiałeś przepraszać. Napisałeś normalny post o tym, że dobre oferty szybko znikają. Takich było na tym forum już setki i nikt za nic nie przepraszał. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...