Skocz do zawartości
deton24

Najtańsza sensowna karta graficzna GPU do grania [119 modeli] (80-130-350/500/∞ zł) - marzec 2024

Rekomendowane odpowiedzi

 

22 godziny temu, AndrzejTrg napisał:

4.? Człowieku polecam korzystać z tego co masz w czasce ... Czekalbym na powrót cen cierpliwie, jak wędkarz na branie. Sam chciałem gonić 970 strixa za 450zl, przed całym bumem z crypto. A teraz 800 zł za bieda wersję, gdzie mogę krzyknąć teraz 1000 zł i się znajdzie jeleń co kupi...

Chcesz przepłacać za 6 letnią kartę, to Twoja sprawa. Kup co uważasz za słuszne. Ale zadaj sobie pytanie czy warto... Masz ciśnienie na granie to kupisz, jak nie to poczekasz.

masz może informacje ze złotej kuli ile ma czekać? Ludzie już ponad rok czasu są bez GPU

 

W dniu 23.09.2021 o 16:39, opalanik napisał:

...

z tych wszystkich to tylko gtx970  g1 gaming 
gtx780 to już staroć, 970 jest wydajniejsza o 10-20%, bierze połowe mniej prądu i jest mega chłodna

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, fliperpl napisał:

 

masz może informacje ze złotej kuli ile ma czekać? Ludzie już ponad rok czasu są bez GPU

 

z tych wszystkich to tylko gtx970  g1 gaming 
gtx780 to już staroć, 970 jest wydajniejsza o 10-20%, bierze połowe mniej prądu i jest mega chłodna

Po co wróżenie... Napisałem aby "czekał cierpliwie"... Czekać rok... To na rtxy czekają... A stare używki poszły o 100% wyżej... Więc się wyrównuje. Teraz kupować używkę, jest najgorszym pomysłem. 970 za 800 zł to desperat weźmie, za bieda wersję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, organiser napisał:

witam, o ile % gtx 970 4gb jest wydajniejszy od radeona hd 7850 2gb?

Bardzo dużo dzieli te karty  7850 to mnw poziom z tego co pamietam gtx 660 2gb 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, organiser napisał:

zamontowałem gtx 970 windforce 3 wentylatory i kręcą się nawet na pulpicie, rozumiem że ta karta nie ma trybu półpasywnego? ;)

Jakie temperatury ma na pulpicie? Daj scr z gpuz zaraz po włączeniu komputera.

Mam stixa i wentle włączają się po przekroczeniu 50 stopni bodajże, komp stoi wsumie koło TV, więc sam niewiem jak wentylatory chodzą.

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.09.2021 o 00:26, poszukiwaczGPU napisał:

GPU to najczęściej psujący się element komputera.

Im bardziej skomplikowane urządzenie, tym większa "szansa", że coś się posypie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 godzin temu, organiser napisał:

zamontowałem gtx 970 windforce 3 wentylatory i kręcą się nawet na pulpicie, rozumiem że ta karta nie ma trybu półpasywnego? ;)

Dokładnie, nie wszystkie maxwelle mają chłodzenie półpasywne.  Tak samo jest z GTX 960 np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, toska78 napisał:

Dokładnie, nie wszystkie maxwelle mają chłodzenie półpasywne.  Tak samo jest z GTX 960 np.

960-tka posiada tryb półpasywny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy zamiennik wentylatora do karty graficznej model T129215SU

wyjmij swój i sprawdź jakie masz oznaczenia

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ofertę na hd7950 za 150zł, która przestała działać po próbie zmiany BIOS. Jest sens się pakować i naprawiać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google Chrome, ale może też być jakakolwiek przeglądarka  :yltype:

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzisz non stop na kompie (lub jak masz czas) i otwierasz po kolei przygotowane grupy kart ze wszystkich Amazanów, z zakresami cenowymi i dodatkowo realizowane tylko i wyłącznie przez Amazon. Od najtańszych do najdroższych. Otwierasz, zamykasz po kolei, otwierasz kolejne.

Bot made in addept :D

Ewentualnie można wspomagać się Part Alertem, ale tutaj trudno liczyć na sukces, bo boty szybciej wykupują niż otwierasz. No, chyba, że rzucą większą ilość kart, wtedy można zdążyć jakimś cudem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów/Panie nie wiem czy dobrze trafiłem ale chcialbym prosić o pomoc mianowicie to pomoc w wycenie karty graficznej GTX 1080 MSI gaming X ponieważ przerzuciłem się na RTX380TI i chciałbym sprzedać kartę karta ta została zakupiona w połowie roku 2018 i nie była bardzo dużo używana zawiera plomby nigdy nie była rozbierana ani używana w kopaniu. Ostanie ceny jakie mogłem dostrzec wachały się od 2200 do nawet 2500zł dlatego też proszę o szczerą i sensowną radę. Jeżeli trafiłem na zły dział to proszę o przekierowanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o napisanie, czy i ile max dopłacać do karty GTX 1060 z 6GB VRAMu w stosunku do wersji z 3 GB VRAM?  

Załózmy, że 3 GB są od ok 1000zł...

Gram w ustawieniach (najlepiej) high oraz w 1440p (wyścigi i strzelanki, rpg...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, forumowicz-a55 napisał:

Proszę o napisanie, czy i ile max dopłacać do karty GTX 1060 z 6GB VRAMu w stosunku do wersji z 3 GB VRAM?  

Załózmy, że 3 GB są od ok 1000zł...

Gram w ustawieniach (najlepiej) high oraz w 1440p (wyścigi i strzelanki, rpg...)

artworks-4myzW5CN7xtYCB0Y-XCWvEg-t500x50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...