Skocz do zawartości
deton24

Najtańsza sensowna karta graficzna GPU do grania [119 modeli] (80-130-350/500/∞ zł) - marzec 2024

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.10.2021 o 16:07, forumowicz-a55 napisał:

(...)

3 GB są w okolicach 800-900 zł, pewnie jak dobrze poszukasz, to i za 700 zł się trafi.

6 GB to już dopłata do 1200-1300 zł, mocno szukając zapewne też taniej.

Czy warto? Nie napisałeś jakie konkretnie gry (rocznikowo), ale zakładam, że dosyć nowe/najnowsze. Tak, warto. Przy ustawieniach na High, zapotrzebowanie na Vram będzie duże. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto późno przychodzi, ten sam sobie szkodzi ...

... ewentualnie nie dowierza, że można złapać w tej cenie

Było, miałem już w płatnościach, ale nie brałem, bo po co, skoro złapałem rano GTX 1650 w cenie 760 złotych na Amazon.de?

Edytowane przez addept

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może daruj sobie wrzucanie ofert za 1000 zł. 

Nikt nie odpisuje, ludzie są świadomi, chyba że ameba... Jesteś poszukiwaczem okazji, ale w tym temacie to jest bez sensu.

 

Temat już nie aktualizowany, a jak sytuacja wygląda tak wygląd.

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma innego, podobnego tematu, gdzie mógłbym wrzucać takie oferty. Nie będę zakładał innego, tym bardziej, że temat pochodzi z 2018 roku, gdzie była inna sytuacja rynkowa i gdyby był teraz zakładany na pewno byłaby kategoria do 1000 złotych, bo wiadomo, ceny kart w górę, do tego wysoka inflacja ogólna od tamtego czasu. 

W tym momencie do 500 zł dostaniesz albo słabą używkę, często pokoparkową albo też nówkę na poziomie zintegrowanej karty graficznej. Ja wstawiam modele co prawda droższe, ale nowe, z pewnego źródła, a to zasadnicza różnica. Czasami są to też GTX 1650, które ujdą jeszcze jakoś. 

Uwierz mi, że są jeszcze chętni na takie karty. Może niekoniecznie na tym forum (tutaj ludzie są bardziej świadomi), ale jakbym wrzucił na Peppera to pewnie znalazłoby się trochę nabywców. Ja jednak jestem na Peppera trochę obrażony, więc wstawiam tutaj. Zresztą często są to niewielkie partie kart, które po wrzutce na Peppera kończą się po paru minutach, bo ... ludzie wykupują je. Nie każdy potrzebuje karty do grania w najnowsze tytuły. Ludzie latami grają w stare gry w rozdzielczości FHD. 

Tak więc uważam, że mimo wszystko jest sens wrzucania linków do tego tematu. Jeśli tobie to przeszkadza i karty "na przetrwanie" w cenach do tysiąca złotych ciebie nie interesują, to po prostu nie wchodź do niego. Wbrew pozorom również na naszym forum można znaleźć desperatów. 

PS> A dobra, wrzucę na Peppera jeszcze, co mi tam. 

EDIT: Wrzucone. Ciekawy jestem komentarzy https://www.pepper.pl/promocje/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-1050-ti-aero-itx-4g-ocv1-16527-eur-amazones-17411-eur-amazonit-461919

Edytowane przez addept
  • Like 3
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, addept napisał:

EDIT: Wrzucone. Ciekawy jestem komentarzy 

Olali Cię totalnie, tylko jeden komentarz informujący o zakończeniu możliwości składania zamówień. 

Edytowane przez Radio_Tirana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.11.2021 o 08:01, addept napisał:

Nie ma innego, podobnego tematu, gdzie mógłbym wrzucać takie oferty. Nie będę zakładał innego, tym bardziej, że temat pochodzi z 2018 roku, gdzie była inna sytuacja rynkowa i gdyby był teraz zakładany na pewno byłaby kategoria do 1000 złotych, bo wiadomo, ceny kart w górę, do tego wysoka inflacja ogólna od tamtego czasu. 

W tym momencie do 500 zł dostaniesz albo słabą używkę, często pokoparkową albo też nówkę na poziomie zintegrowanej karty graficznej. Ja wstawiam modele co prawda droższe, ale nowe, z pewnego źródła, a to zasadnicza różnica. Czasami są to też GTX 1650, które ujdą jeszcze jakoś. 

Uwierz mi, że są jeszcze chętni na takie karty. Może niekoniecznie na tym forum (tutaj ludzie są bardziej świadomi), ale jakbym wrzucił na Peppera to pewnie znalazłoby się trochę nabywców. Ja jednak jestem na Peppera trochę obrażony, więc wstawiam tutaj. Zresztą często są to niewielkie partie kart, które po wrzutce na Peppera kończą się po paru minutach, bo ... ludzie wykupują je. Nie każdy potrzebuje karty do grania w najnowsze tytuły. Ludzie latami grają w stare gry w rozdzielczości FHD. 

Tak więc uważam, że mimo wszystko jest sens wrzucania linków do tego tematu. Jeśli tobie to przeszkadza i karty "na przetrwanie" w cenach do tysiąca złotych ciebie nie interesują, to po prostu nie wchodź do niego. Wbrew pozorom również na naszym forum można znaleźć desperatów. 

PS> A dobra, wrzucę na Peppera jeszcze, co mi tam. 

EDIT: Wrzucone. Ciekawy jestem komentarzy https://www.pepper.pl/promocje/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-1050-ti-aero-itx-4g-ocv1-16527-eur-amazones-17411-eur-amazonit-461919

Śmiało wrzucaj, ciągle śledzę ten temat i twoje wrzuty, na pepperku przeważnie bakteria dobre dropy publikował, ale ostatnio coś słabo z kartami

ps. sprzedałem w piątek tygodniowego tufa 1650 ddr6 za 1550zł z odbiorem osobistym, wydawało mi się że spoko cena ? Patrzyłem że na olx wiszą za tyle używki, ale nikt raczej tego nie bierze, w sklepach już 1,7k ale też chyba marne szanse że ktoś to kupuje..

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam sensownej grafiki max do 2,2k możecie coś w tym przedziale cenowym polecić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Radio_Tirana napisał:

Włoski Amazon chce mi za to kasę pociągnąć. 206€. Zamówienie z 26 września. 

Czyli szykują powoli kartę do wysyłki. Sam nie zamawiałem, więc nie rozwieję twoich wątpliwości. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

226,37€

https://www.amazon.it/gp/product/B07QTM25P5/ref=ox_sc_saved_title_1?smid=A11IL2PNWYJU7H&psc=1

EVGA GeForce GTX 1650 XC ULTRA BLACK GAMING, 4GB GDDR5

 

 

473,51 €

https://www.amazon.fr/gp/product/B07N2HGMF2/ref=ox_sc_saved_title_1?smid=A1X6FK5RDHNB96&psc=1

GAINWARD RTX2060 Phoenix OC 6G ITX

Edytowane przez addept
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.11.2021 o 07:58, oh,shut up napisał:

addept robi bardzo dobrą robotę, zawsze lepszy 1050ti nowy za 800zł niż 1050ti z olx za 800zł.

Proszę kontynuować.

Ja też tu zaglądam, więc chętnie zobaczę kolejne oferty. Na razie jeszcze nic nie kupiłem, jak ciekawa oferta to znika szybko, może się kiedyś uda :) Dziękuję za poświęcony czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Chłop robi dobrą robotę, ludzie korzystają i finansowo i oszczędzają czas ale zawsze jest ktoś komu to przeszkadza.  

Edytowane przez toolpusher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.10.2021 o 11:51, forumowicz-a55 napisał:

Proszę o napisanie, czy i ile max dopłacać do karty GTX 1060 z 6GB VRAMu w stosunku do wersji z 3 GB VRAM?  

Załózmy, że 3 GB są od ok 1000zł...

 

ani wersja 3 ani 6 GB nie jest warta wydania 1000zl jesli nie dostaniesz na to dlugiej gwar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...