Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

overcloked

Moderacja wyrzuca normalny temat

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś moderator wyjaśni powód wyrzucenia tego wątku?

http://forum.pclab.pl/topic/1251749-Bracia-bli%C5%BAniacy-morduj%C4%85-siostr%C4%99-dla-pensjonatu-i-dopinaj%C4%85-swego/

 

Tutaj regulamin którego moderacja chyba nie zna: http://forum.pclab.pl/9-Dyskusje-na-tematy-r%C3%B3%C5%BCne?app=forums&module=extras&section=boardrules

 

Miło że moderacja tak sprawnie działa wyrzucając normalne tematy, a offtopic toczący się w innych tematach pomija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chciałbym wiedzieć za co temat poleciał :hmm:

 

Z modów niedawno był aktywny kain w tym dziale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba za posty (żartowanie ze śmierci i tragedii). To znaczy moderator wykasował, bo ich brakuje. Ale pewnie byłyby kolejne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się przyzna to może i wyjaśni...rożnie to już bywało na labie że nikt się nie chciał przyznać do takich akcji :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba za posty (żartowanie ze śmierci i tragedii).

ktoś tam żartuje z tego? Nie wydaje mi się były tylko posty podważające że coś takiego się wydarzyło co zostało szybko udowodnione linkami do prasy, a jeżeli chodziło o posty to moderator mógł wyrzucić same posty które uznał za niestosowne a nie cały wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś tam żartuje z tego? Nie wydaje mi się były tylko posty podważające że coś takiego się wydarzyło co zostało szybko udowodnione linkami do prasy, a jeżeli chodziło o posty to moderator mógł wyrzucić same posty które uznał za niestosowne a nie cały wątek.

Za dużo roboty a im za to nie płacą :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chciałbym wiedzieć za co temat poleciał :hmm:

 

Z modów niedawno był aktywny kain w tym dziale...

 

Hey! It wasn't me. Nie mam niestety mozliwosci sprawdzic kto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey! It wasn't me. Nie mam niestety mozliwosci sprawdzic kto.

Standard...temat sam się wywalił :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey! It wasn't me. Nie mam niestety mozliwosci sprawdzic kto.

Skoro to nie ty i temat jest w zgodzie z regulaminem to jako moderator możesz go przywrócić ze śmietniska prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro to nie ty i temat jest w zgodzie z regulaminem to jako moderator możesz go przywrócić ze śmietniska prawda?

 

Nie. Nie moge podwazac decyzji innego, rownorzednego moderatora niezaleznie od tego czy sie z nia zgadzam czy nie. Inaczej robi sie syf i anarchia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że poleciał za to że był napisany jak jakiś Tweet, ani me, ani be od siebie. Ja bym co najwyżej poprosił autora by napisał po co ten wątek, co miał na myśli, czy na wątrobie leżało, czy ma bliźniaków w rodzinie i się lęka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Nie moge podwazac decyzji innego, rownorzednego moderatora niezaleznie od tego czy sie z nia zgadzam czy nie. Inaczej robi sie syf i anarchia.

To chyba syf i anarchia się robi gdy moderator wyrzuca wątek od tak, a inni nie mogą "naprawić" jego błędnej decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Temat poleciał do śmietnika ponieważ brak 18+ (jak wspomniano), do tego już pojawił się pierwszy raport z postem w stylu ("Nie takie rzeczy się robiło żeby zostać królem lol2.gifszczerbaty.gif )".

Proszę autora o kontakt jeżeli ma wątpliwości co do Mojej decyzji.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego już pojawił się pierwszy raport z postem w stylu ("Nie takie rzeczy się robiło żeby zostać królem lol2.gifszczerbaty.gif )".

To jeżeli w wątku Off Polityczny pojawi się niestosowny komentarz nadający się do wyrzucenia to poleci cały temat? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Temat poleciał do śmietnika ponieważ brak 18+ (jak wspomniano), do tego już pojawił się pierwszy raport z postem w stylu ("Nie takie rzeczy się robiło żeby zostać królem lol2.gifszczerbaty.gif )".

Proszę autora o kontakt jeżeli ma wątpliwości co do Mojej decyzji.

 

Pozdrawiam

18+.... To tylko przyciąga małolatów jak magnes :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeżeli w wątku Off Polityczny pojawi się niestosowny komentarz nadający się do wyrzucenia to poleci cały temat? :hmm:

Zgadzasz się nie używać Forum do zamieszczania materiałów, które są fałszywe, obraźliwe, niedokładne, wulgarne, obsceniczne, wzmagają nienawiść, zastraszają, profanują wartości, grożą, ingerują w czyjąś prywatność lub łamią obowiązujące prawo.
Zamieszczenie linków do artykułów o

rozczłonkowywaniu siostry

myślę, że się kwalifikuje.

Ale pewnie nie wystarczy, bo powyższy cytat nie jest zapisany jako "punkt regulaminu" - zgadza się ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze dodam, że sam raportowałem temat. Nie za 18+ tylko za najzwyklejszy spam. Nie jest to pierwszy temat Camisa, gdzie robi wrzutkę i tyle, nic od siebie, żadnego zagajenia rozmowy.

Sam swego czasu trochę takich jego tematów wywaliłem, a i kilka ostrzeżeń z tego tytułu dostał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według tego regulaminu z forum powinno zniknąć wiele tematów z grami gdzie np. rozczłonkowuje się ludzi, są brutalne, wulgarne, obsceniczne itd.

 

Ale jeśli chodzi o spam to wiadomo, taki temat przyciąga troli jak lep na muchy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazam, ze wszystko zostalo wyjasnione takze zamykam. Ewentualne watpliwosci prosze wyjasniac na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...