Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

manieeq

Energyladnia

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiałem się nad odwiedzeniem Energylandii pod koniec lipca, w niedzielę bądź w sobotę. Czy wiecie jak teraz sprawa wygląda z ilością osób tam przybywających? Byłem tam już pod koniec kwietnia i na większość atrakcji wchodziłem bez większego opóźnienia - przeważnie nie dłużej niż 5-10 minut (najdłużej, raz - 40). Czy w okresie wakacyjnym też jest spokój, czy może dzieje się taki dramat jak niektórzy opisują w internecie(po 4h oczekiwania)? Jak byliście niedawno, bądź wybieracie się, proszę, dajcie znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w zeszły poniedziałek i ludzi było sporo, ale bez tragedii. Najdłużej czekaliśmy chyba 20 minut ale były to przejażdżki na samym początku parku, na które później wchodziło się prawie bez kolejki.

W weekend może być jednak różnie, bo wakacje wakacjami, ale nie każdego ucznia stać, żeby wydać 120 zł na bilet, a nie każdy rodzic ma czas na tygodniu, żeby jechać tam z pociechą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tam 15 minut ale jeszcze nie byłem xD

Ale najlepiej jechać w tygodniu w weekend przy dobrej pogodzie masakra. Mnóstwo ludzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej, w tygodniu są luzy nawet w dni z dobra pogodą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale najlepiej jechać w tygodniu w weekend przy dobrej pogodzie masakra. Mnóstwo ludzi

:thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, niestety aktualnie dni robocze nie wchodzą w grę :< .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Ja czytałem narzekania, że atrakcje wyzamykane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurdę. Jak byłem w kwietniu (niedziela) to jedyne na co mogłem narzekać to okropny kebab :E .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tamtym roku, zaliczyłem wszystkie najlepsze atrakcje w tym jedną bezpośrednio po hot dogu. :E

Ta największą, czerwona kolejka zrobila na mnie mega wrażenie przyspieszeniem i wariacjami no i fioletowa co jechała do przodu i do tyłu, a reszta tak średnio. Ogólnie bylo fajnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam, teraz otworzyli już Hyperiona i sam planuję ponownie wybrać się we wrześniu. Powiem ci, że z weekendami jest tak, że czekasz nawet po 30-40 minut w kolejce do jednej atrakcji, ale po godzinie 19 na niektóre wchodzisz po kilka razy pod rząd bez kolejki. Jednak następnym razem będę jechać w tygodniu (poniedziałek) i tak też bym ci polecał. Bierz na żądanie i jazda :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyperiona mają otworzyć na urodziny, czyli jakoś za dwa dni. Poprzednim razem jak byłem (kwiecień, niedziela) to ludzi było tak mało, że od 11-19 zrobiłem wszystkie fajne atrakcje - rollercoastery - czerwony, zielony, F1 po 3 razy; reszta po razie. Wahadło "okrągłe" 2 razy; space booster raz i inne. Dlatego w pewnym stopniu liczę, że też udałoby się wstrzelić w niedużą liczbę osób ale chyba wstrzymam się do połowy sierpnia i w urlop pojadę w tygodniu, chociaż teraz bardziej by mi odpowiadało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej polecam lotnisko zator przelot motolotnią. Gdy sobie lecisz tam koło Energylandi 5metrów nad ziemią nagle pełna para do góry na 300m a potem swobodne opadanie, niesamowite obciążenia piękne widoki. I jak patrzy się z góry na Energylandie to w ogóle nie mam ochoty tam jechać- nudy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...