Skocz do zawartości
gracjanmalewski

Seriale online - gdzie za darmo?

Rekomendowane odpowiedzi

Nom ja właśnie rozglądam się za jakąś stroną VOD typu ipla, showmax tylko bez abonamentu żeby można było za film czy odcinek płacić jednorazowo :Up_to_s:

Może ktoś coś polecić? Nie chcę rejestrować się do kilkunastu stron żeby tylko przejrzeć ich oferty :E

Edytowane przez Spokxik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nasze-kino.tv zamkneli co zamiast

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Alltube.tv

Seriale.co....

 

Jeśli wejdzie "Acta II" ( moim zdaniem na to się zanosi) to wszystkie tego typu strony raczej chyba upadną. Gdzieś czytałem wypowiedź szefowej Youtuba, że ten serwis również stanie sie niedostępny dla mieszkańców UE.

Edytowane przez Flik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam alltube, wszystko tam jest, a jak czegoś nie ma z polskim lektorem, to znajdziesz z napisami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak się wtrące. Jeżeli za darmo to Fili, jest bardzo dużo (tak czy siak, w sumie warto tam kuić premium sms-em, tanio i macie wszystko bez reklam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fili z premką, Alltube można wyciąć reklamy uBlockiem czy innym blokerem, i nie ma reklam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje tam premka, ostatnio zajumali mi konto na zalukaj, nawet hasła nie da się przywrócić dramat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porobiło się dużo tych stron a szczególnie jak podobne do cda netflix hbo nie wiem co chcą osiągnąć te małe stronki nikt na to raczej nie wchodzi kiedyś alltube było wysoko czy inne tego typu cda hd cda tv czy cda-tv.online a teraz jeszcze słyszałam że wejdą acta2 i to raczej wszystko się zamknie :( to w tedy raczej nam zostanie jedno wiadomości na 1 programie o 19,30 pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam, może nie za darmo, bo po opłacie wychodzi jakaś niecała dycha na miesiąc, ale https://ororo.tv/, są zebrane filmy i seriale z HBO, Netflix, Amazon, Apple TV (wszystkie pozycje anglojęzyczne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seriale online oglądać najlepiej te z netflixa albo hbo go.. Najlepszy serial to dom z papieru! 
 

Szukasz najlepszych witryn wideo online do oglądania pełnometrażowych filmów i programów? Jeśli tak, to trafiłeś we właściwe miejsce!

Istnieją setki stron wideo dostępnych online, ale chcę podzielić się z wami moimi ulubionymi. Zalukaj to świetna strona do streamingu wideo, która oferuje szeroki wybór filmów i programów. Tutaj możesz obejrzeć wszystko, od klasycznych filmów po nowe wydania, komedie, dramaty i wiele innych.

Jedną z wielkich zalet stron typu zalukaj-tv jest to, że oferują duży wybór wysokiej jakości filmów. Możesz oglądać całe filmy i programy, takie jak After, bez reklam i przerw. Filmy są przesyłane strumieniowo szybko i bez buforowania, dzięki czemu możesz cieszyć się ulubionymi treściami bez opóźnień.

Edytowane przez konradv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...