Skocz do zawartości
gracjanmalewski

Seriale online - gdzie za darmo?

Rekomendowane odpowiedzi

CDA itp. są niezłe - ale często czegoś nie ma. Korzystanie z Torrentów jest proste jak zapisywanie obrazów w paincie - zawsze wszystko masz pod ręką, a dzięki ocenie użytkowników unikasz jakichkolwiek złośliwych oprogramowań

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

wizjer.pl,
filman cc

nortex.cc

filser.cc

cda to zwyczajnie często premium. Choć czasami znajdziesz darmowe filmy,seriale np tu:https://www.cda.pl/Nemeziss200.

Strony z darmowymi filmami a nie jakieś fake płatne co większość tutaj podaje totalny syf .

Edytowane przez kosiarz66
Zmiana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cda to premium, ale warto sprawdzić wyszukiwarki, ostatnio popularną jest https://filmen.pl/filmy/ z głównie filmami online, ale seriale też znajdziesz. Wyszuka Ci ogólnie gdzie oberzeć daną produkcję. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, sporo zrobiło się z CDA zamieszania ale można już oglądać filmy i seriale na CDA HD.

Zobaczcie sami stornke, nie ma ukrytych haczyków i co jakiś czas pojawia sie nowa wrzutka z wyborem jakości.

Wie ktoś co stało się natomiast z filicc? Były tam filmy za darmo a teraz jest jakiś scam 🤫

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja oglądam głównie na globalnych serwisach takich jak Netflix, Chili, HBO, a jeśli chodzi o Polskie serwisy to cda, strefa-kina.pl oraz freedisc.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

A oglądał ktoś z was już dziewczyny z dubaju gdzie obejrzeć forum? Bo zastanawiam się czy na CDA jest taka możliwość czy może to zbyt nowy serial?
Same w sobie Dziewczyny z Dubaju przedstawiają naprawdę ciekawe losy w indywidualnej reżyserii pokazującej, że tak naprawdę człowiek zrobi za pieniądze wszystko. Dziewczyny z Dubaju CDA to naprawdę mocna produkcja i każdy powinien obejrzeć ją w całości. Nic też nie stoi na przeszkodzie dla widzów polskiego kina chcących uruchomić odtwarzacz by zrobili to na telefonach lub komputerach.

Zdecydowanie największą zaletą oglądania takiej produkcji filmowej jest fakt, że wyszła z polskiej dystrybucji i zdecydowanie wszyscy będą zadowoleni z takiego kina akcji. Jest tym bardziej na co popatrzeć ponieważ reżyseria dokładnie przyłożyła się aby cały film był nakręcony możliwie najbardziej profesjonalnie. Jak mówi jedna z aktorek czyli Dorota Rabczewska: "Dołożyliśmy wszystkich starań, by zapewnić mocne przeżycia przyjemne dla oka". 

Edytowane przez smokkk
aktualizacja 2022

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie dziewczyny z Dubaju są słabe. Wolę zobaczyć Mój Dług CDA  albo chociażby Gierka to są ciekawsze filmy, które można obejrzeć i coś z nich wyciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. zerknij.tv: rejestracja niewymagana, wszystko bez limitu, brak reklam przy poruszaniu się po stronie, brak premium

2. filman.cc: rejestracja niewymagana, reklamy wszędzie, jest premium, które odblokowuje odtwarzacz bez reklam i wyłącza reklamy na stronie

3. ekino-tv.pl: rejestracja niewymagana, brak reklam przy poruszaniu się po stronie, jest premium, które odblokowuje odtwarzacz bez reklam

4. cda-hd.cc: brak rejestracji, reklamy wszędzie, brak premium

5. filser.cc: rejestracja niewymagana, brak reklam przy poruszaniu się po stronie, jest premium, które odblokowuje odtwarzacz bez reklam

6. vizjer.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• PKP Intercity ma nową taryfę z masą tanich biletów: https://www.rynek-kolejowy.pl/mobile/nowa-taryfa-pkp-intercity-mnostwo-biletow-za-19-zlotych-107945.html I wcale nie trzeba ich zamawiać dużo wcześniej. Jak na razie jechałem PKP IC z Wrocławia do Krakowa za 19 zł i za 24 z powrotem i w przyszły wtorek jadę z Wrocławia do Poznania za 14 zł i za powrotny też dałem 14 zł. Bilet do Krakowa kupiłem 3 dni przed odjazdem, a ten do Poznania wczoraj.
    • Recabling u Zawiszy jest robiony na profi zaciskarkach firmy MOLEX,on stosuje piny klasyczne 50 cykli lub piny premium 100 lub 150 cykli zależnie od potrzeb usera i wyśmienity HELUKABEL UL 1007 więc to jest profi podejście. Zawisz jak pisał na forum ma remont domu i ślub jednocześnie w najbliższym terminie więc na wrzesień przesunął zlecenia. Duniek to raczej specjalizuje się w okablowaniu do koparek crypto i nie wiem czy zechce w oplocie i z klamrami robić wiązki ale warto zapytać. Iksmodiw jak jeszcze robił custom okablowanie (a z dwa lata już nie robi) też miał profi sprzęt do tego łącznie z testerami elektronicznymi do wiązek PSU więc całe lata wiązki pracowały wielokrotnie wypinane np u mnie dziesiątki razy w benchtable bez awarii.   To ważne bo błędy w wykonaniu wiązek szczególnie dla linii zasilania SATA czy wiązek custom USB kończą się spaleniem urządzeń i w najgorszym przypadku (a znam takie) śmiercią mobo i CPU. Jak masz zaciskarki ekstraktory i tester wiązek PSU sam zrobisz wiązki na wymiar w oplocie dowolnej firmy,owszem masa pracy i trzeba mieć do tego cierpliwość lecz warto.   Sklep Iksmodiwa,oploty/kable/piny/narzędzia/klamry akryl i aluminium itd. https://modding.bit-tech.pl/sklep/pl/   Co do chłodnic. Powiedzmy że HWLabs (produkcja Tajwan) to jakość premium ale i cena premium więc chłodnic Alphacool (produkcja Chiny) często używałem bo mają w PL dobrą dostępność i pomijając gorszą jakość lakieru czy drobne wady jak niedolutowane finy czy brudy/resztki lutu po produkcji wewnątrz chłodnic to wydajność serii UT60 i XT45 jest bdb jak widać z testów więc śmiało możesz je stosować. Tylko dobrze je wypłucz przed zastosowaniem w loop.   Generalnie to w czerwcu 2020 roku Alphacool w ramach cięcia kosztów zlikwidował dział kontroli jakości w swojej firmie i jest dramat więc złączek od nich to obecnie nie tykam bo miałem na obrotowych złączkach 90 stopni przypadki wycieków w nowych świeżo wypakowanych z pudełka sztukach po raz pierwszy montowanych w loop jak jeszcze mieli kontrolę jakości działającą w firmie w 2018 roku...a co jest teraz nie wiem i nie mam zamiaru sprawdzać. Od 12 lat używam złączek Bitspower,na 600 sztuk złączek jakie się przewinęły u mnie żadnej awarii ...nigdy. Jako ciekawostka,Arek jak budował Behemota wspomniał że EPDM czarnego 10/16 od Alphacool ze złączkami Alphacool chciał użyć i ... złączki nie trzymały prawidłowo węża więc je olał. W złączkach Bitsa 10/16 trzymają,nie jakoś wspaniale ale od roku w Obsidianie to pracuje i spox.   Miałem spinę jak to wszystko łączone na Alphacool EPDM nad PSU i wiązkami kabli montowałem i testowałem ale niepotrzebnie...trzyma bdb.       Chińskie Barrow i Bykski mają niemal kropka w kropkę kopie złączek Bitspower robione i nie tylko złączek bo tam zajumanie wzorów produkcyjnych Tajwańczykom to nie przestępstwo a norma więc możesz takie złączki też rozważyć. Używałem Barrow,ładnie zrobione i tańsze jak Bitspower więc to jakaś alternatywa.    
    • Witam, czy może ktoś pomóc z tematem odtwarzania na telewizorze LG 55NANO913NA filmów w rozdzielczości 2.7k ? Mianowicie nagrywałem filmy kamerą GoPro i chciałem je obejrzeć na tv ale niestety filmy w każdym formacie są odtwarzane a akurat w tym 2.7k nie, wyświetla się komunikat "nie można rozpoznać pliku" i taka sama jest sytuacja na laptopie, czym może być to spowodowane i czy jest jakieś rozwiązanie na ten problem ??
    • Panowie, pytanie mam. Co obstawiacie: 1) Tandetny kabel DP (wstyd przyznać, jakiś 1,5-metrowy Unitek za 20 zł, ale w 1080p i 60 Hz dzielnie dawał radę przez kilka dobrych lat ); 2) Walnięte złącze mini-DP w laptopie; 3) Walnięty monitor/złącze DP w monitorze. Problem jest tego rodzaju, że gdy ustawię w Windowsie częstotliwość odświeżania na 144 Hz (max dla mojego monitora), to ekran potrafi się zwiesić/dawać dziwne artefakty podczas uruchamiania laptopa.  Po ustawieniu na 120 Hz wszystko działa jak należy. Przez HDMI 2.0 (60 Hz) i USB-C nie zauważyłem takich problemów.  Poza tym muszę napisać, że te śmieszne 16 stref wygaszania robi jednak różnicę w treściach/grach HDR. Oczywiście nie jest to blisko poziomu oleda, ale różnica w stosunku do SDR widoczna. 
    • Podobnież EA chce się sprzedać i plotka głosi, że Apple jest zainteresowane, a w kolejce również Disney i Amazon. Powiem szczerze, że ja tu nie widzę pozytywnego potencjału niezależnie od tego kto z tej 3 to kupi.  
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...