Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.07.2020 o 22:36, vhp napisał:

Te solone z Lidla są bardzo dobre.

gf-hBc1-Qy2H-5o9J_snack-day-od-lidla-664

Snack days z Lidla są sporo lepsze niż Lays, przynajmniej dla moich kubeczków. Zielona cebulka to mistrzostwo.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te lidlowe czipsy nierówne. Kiedyś były dobre, a teraz już takie sobie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przysnacki Sam Ziemniak i dlugo, dlugo nic!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niedawno jadłem takie:

10446253326366.jpg

Bardzo dobre!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio wyczaiłem chipsy o nazwie "SNAXTERS sweet i spicy flavoured chips". Co o dziwo bardzo dobre w smaku i niedrogie bo 3.65zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, sabaru napisał:

Ostatnio wyczaiłem chipsy o nazwie "SNAXTERS sweet i spicy flavoured chips". Co o dziwo bardzo dobre w smaku i niedrogie bo 3.65zł.

A polecicie jakieś naprawdę dobre chipsy paprykowe? Coś na wzór starych chio chip? Bo zapas chio z chorwacji mi się skończył, a smakowały naprawdę genialnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najbardziej lubię chipsy pikantne. Generalnie prawie wszystkie smaki mi odpowiadają.

Z wyjątkiem solonych. Najbardziej bezpłciowe chipsy ever :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Szczerze? Osobiście uważam że najpierwsi do pogodzenia się z osłabioną Rosją będą Amerykanie. Obecnie dla USA top 1 priorytet to Chiny i większość innych działań to tylko środek na drodze do nadchodzącej konfrontacji z Pekinem. No i USA chciałoby, żeby Rosja zachowała co najmniej neutralność. Już za Obamy robili podchody wokół Putina, ale jednak Moskwa wybrała zbliżenie z Chinami. Aktualna wojna jest idealną okazją do wytrzebienia potencjału Rosji. W wersji minimum Rosja może i będzie sprzyjać Chińczykom, ale będzie zajęta głownie odbudową strat i nie będzie mogła wiele pomóc. Plan maksimum to pewnie jakieś względnie przyjazne stosunki z Moskwą, która nþ. przehandluje Chiny za powrót do robienia biznesów z zachodem. mam nadzieję, że tylko za to a nie jakieś dodatkowe ustępstwa kosztem Ukrainy. Scenariusze z rozpadem Federacji Rosyjskiej były raczej uznane za niesprzyjające, bo nowo powstałe państewka na dalekim wschodzie mogły by łatwo wpaść pod wpływy pobliskich Chin.
    • No niestety zazwyczaj tak jest, że ludzie interesują się tylko tymi grami na które został nakręcony hype, albo znanymi markami, ja ich wparłem kasą na premierę bo zasłużyli, IMO tak trzeba, bo jak takich gier nie będzie się opłacało robić to zostaniemy z samymi grami pokroju Need for Speed, Battlefield czy jakiś inny Assasyn nr. 15 Raczej mało prawdopodobne bo to zamknięta historia, jak się sprzeda to może zrobią drugą część.
    • Nie wiem bo nic nie pisał o graniu na PC tylko o PS5 i do tego się odniosłem a że wiadomo już co ma do zaoferowania tryb 30 i 60 to mu poleciłem to co sam bym wybrał jako osoba która ograła Wiedźmina 3 na PC z modami w 4K na TV z padem w ręku 
    • Oficjalnie 1.29x  Wygląda, że jest to zgodne z prawdą skoro w tej grze 4090 i 3090ti dzieli 2x.
    • Ale to, że różnica względem PS4, czy PS5 będzie "kolosalna", to wie każdy, bo z tego względu jest robiona. Kolega miał dylemat, czy grać w trybie 30, czy 60 i jakie będą różnice w tym trybie na "nextgenie" PS5. Więc w odniesieniu do jego posta, nawet nie wiesz, czy grał na PC. Chodziło mu raczej o wybór trybu na PS5 60/30. To, że różnica w stosunku do PS4 jest wiadoma, bo po to jest zrobiona, ale nie wiadomo jakie miał doświadczenia z Wiesławem na PC. Moim zdaniem i tak warto czekać, głównie ze względu na roślinność i tekstury. Jestem pod wrażeniem jak wygląda roślinność, tekstury gdzieś tam widziałem na sceerach po modach od lat. Ale teraz, może to tylko moje wrażenie z filmików na YT, nie wygląda to gorzej (roślinność), niż w RDR2 z 2018 roku które uwielbiam.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...