Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zdephinio

Zepsute zdjęcia

Rekomendowane odpowiedzi

Xiaomi Redmi Note 4

Wersja Android 7.0 NRD90M

Wersja MIUI global 9.5/stabilna 9.5.10.0 (NCFMIFA)

 

Witam! Z góry dziękuję za pomoc.

 

Gdy przeglądałem ostatnio zdjęcia na telefonie okazało się, że niektóre z nich mają czarne miniatury, tak jakby były zepsute ( gdy je włączam widać czarne tło )

 

Ciekawe jest to, że część z nich ma jasne punkty w środku (zamieszczę zdjęcia).

 

Dodam, że zepsuciu uległy zdjęcia z tego samego dnia. Są to trzy grupy zdjęć, każda z innego dnia (28 czerwca, 20 czerwca, 28 maja). W DANYM DNIU nie ma MIĘDZY NIMI zepsutych zdjęć. Jedynie 28 czerwca pierwsze 5 jest dobre a kolejne 9 zepsute.

 

Nie mam pewności co do tego czy zaraz po zrobieniu zdjęć te miniatury tak wyglądały, ale na 80% tak nie było, bo często po zrobieniu zdjęcia sprawdzam jak wyszło. W sumie zepsutych mam z 80 zdjęć, więc sporo.

 

Wszystkie zdjęcia znajdują się w pamięci wewnętrznej telefonu.

 

Kolejną wskazówką jest to, że ich nazwa jest inna niż tych, które sąsiadują z nimi (będzie zdjęcie). Te zepsute mają w nazwie na końcu HTT albo HDR.

Znalazłem 3 zdjęcia o nazwie HTT, które nie jest zepsute (ich częścią wspólną jest to że były robione w przyciemnionym krajobrazie). Oraz 5 HDR, które były dosyć jasne.

 

Pozdrawiam gorąco i czekam na sugestie.

post-587689-15325317675201_thumb.png

post-587689-15325320635009_thumb.jpg

post-587689-15325320727711_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Htt to chyba tryb nocny a HDR to wiadomo, już ich raczej nie odzyskasz, ale spróbuj zrobić parę zdjęć z hdrem i zobacz czy się tak odwala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem zdjęcia HDR i HHT (tak to tryb nocny) teraz i zdjęcia są "zdrowe".

 

Co wg Ciebie się stało z tamtymi zdjęciami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku myślałem że to wina chmury Xiaomi ale mówisz że zdjęcia masz na tel, więc nie mam pojęcia. Jak się tak będzie znów robić to pozostanie od nowa system wgrać,na razie pamiętaj żeby ważnych zdjęć nie robić z hdrem ani tym htt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...