Skocz do zawartości
TTBG

Jaka klawiatura mechaniczna do 250zł

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam klawiatury mechanicznej do powiedzmy 250zł

Tydzień temu kupiłem Genesis Thor 300 TKL RED

I leci na zwrot bo ma opadnięte klawisze. Więc nie chce już niczego firmy natec, do tego przełączniki red są dla mnie zbyt delikatne.

Podstawki pod nadgarstki nie chcę, podświetlenie konieczne.

Co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na sklepie Morele jak wejdziesz i dasz sortowanie które mechaniki się najlepiej sprzedają to wychodzi na pierwszym miejscu Sharkoon Skiller SGK3 RED.

Sam mam SGK3 na redach od paru miesięcy i spokojnie moge polecić. Wcześniej miałem droższy Ozone Strike Pro i niby wszystko ok, ale często robiłem na nim literówki, jakby za łatwo tamte klawisze się wduszały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Niektóre dają. Polecam samemu popytać, a nie tylko u doradcy. W tym konkretnym przypadku kontakt z deweloperem się urwał, a zarządcą jest spółka dewelopera. Mieszkańcy podjęli decyzję o zmianie administratora po zawiązaniu się wspólnoty. Skopano projekt odwodnienia. Chodzi o to, aby wszystkie informacje były publicznie dostępne, a nie po zapytaniu. Deweloperzy wielokrotnie zmieniali projekt na etapie budowy, co jest niedozwolone bez zgody nabywcy. Od tej zasady można odstąpić tylko z powodu ważnych przyczyn, np. zmian w przepisach. Dlatego w umowach deweloperzy zastrzegają prawo do zmiany projektu, jednak ten zapis został zakwestionowany przez UKOIK. Bywa też tak, że na początku powstają wizualizacje, wszystko ma być pięknie, a gdy rusza sprzedaż, to nagle projekt się zmienia i tak okłamuje się przyszłych nabywców. Potem płacz, bo tyle pieniędzy, a wyszło jak zawsze. Nie wiem, jak było w tych konkretnych przypadkach. Czy projekt do pozwolenia na budowę może być na tyle elastyczny, by zostawiał pole manewru? Chyba nie. Raczej wykorzystuje się kruczki prawne, ewentualnie liczy się na to, że nikt nie pójdzie do sądu, bo efekt końcowy całkowicie różni się od tego, na jaki liczył klient. Lekko przesadziłem. 2x wyższa była dla 10%, natomiast dla 15% czekam na odpowiedź z banku. Dopytam o akt, natomiast jeśli chodzi o przydział miejsc w garażu, to deweloperzy stosują różne sposoby. Często zakup jest obligatoryjny i tak powinno być wszędzie. Nie ma, że drogo i parkuję pod blokiem. A że nie każdy ma auto? To wynajmie. Ale nie zawsze jest tak, że każdy lokal ma zagwarantowane co najmniej 1 miejsce w garażu. Deweloperzy tną koszty i taniej jest wydzielić miejsca naziemne kosztem przestrzeni międzyblokowej. Czasami miejsc w garażu jest 2x dla każdego mieszkania. No i lament, że tak mało miejsc postojowych pod blokiem. Najczęściej chodzi o to, by nie płacić. Czy regulować ilość miejsc? Zdecydowanie tak. Strach pomyśleć, gdyby każdy mógł kupić dowolną liczbę miejsc w garażu. To też zależy od materiału. Z tego, co czytam, to w technologii monolitycznej z żelbetu nawet 12 cm to mało.  Obserwując wiele budów jestem w stanie uwierzyć w te 8 cm nawet między mieszkaniami. http://www.forumbudowlane.pl/sciany/sciany-w-budynku-pomiedzy-mieszkaniami-t68411 http://www.forumbudowlane.pl/materialy-budowlane-opinie/wlasciwosci-akustyczne-scian-t36866 Dużo zależy też, jak sąsiedzi sobie wykończą mieszkanie.   Odnośnie oferty last minute, mam duży dylemat, bo do jesieni kwestia mieszkania zostałaby załatwiona. Lokalizacja ciekawa, są sklepy, miejsce w garażu, natomiast brak komórki, orientacja zachodnio-północna, pokoiki 8 m² (kwestia przyzwyczajenia), ceny mocno przewartościowane, a osiedle średnio mi się podoba. Inne czynniki, które mi pomogą podjąć decyzję? Muszę się zdecydować do jutra. Ktoś z tego mieszkania zrezygnował po korekcie metrażu. Potem kilka razy było w rezerwacji. Hm... Cokolwiek kupię z odpadów w dobrej lokalizacji, to i tak potrzebuję dźwigni w postaci kredytu z 15% wkładem. Pójdę kilka mieszkań obejrzeć w miarę możliwości. Może natknęliście się na jakiś poradnik, na co zwrócić uwagę, o co pytać, co sprawdzić, bo to zawsze pomoże. Co do akustyki, to na rynku pierwotnym tego nie sprawdzę. Jeśli wykłada się tyle kasy, to decyzja nie jest łatwa.
    • Trzeba znać angielski, bo (o ile jest tak samo jak w dwóch poprzednich częściach) w każdej misji jest kilka scenariuszy na wykończenie celów. Trzeba ukradkiem kogoś podsłuchać i wtedy uruchamia się scenariusz, w którym wykorzystujemy te podsłuchane informacje do wykończenia celu. Bez w miarę dobrej znajomości angielskiego cała frajda z wykonywania tych scenariuszy pryska. Dziwną rzecz odwalili, wszystkie poprzednie Hitmany miały polskie napisy, a tu taka niemiła niespodzianka. Miejmy nadzieję, że ktoś, chociaż jakieś fanowskie spolszczenie do tej gry zrobi.
    • AGESA 1.2.0.0 vs 1.1.9.0 1 część: Z Agesa 1.2.0.0 nie pojawiają się WHEA errory z tymi ustawieniami:VSOC 1.15VVDDP: autoVDDG: autoVDIMM: 1.47VTM5@1usmus, aida64, R20, Gry. Whea pojawiają się tylko w PRIME95 blender. Teraz dziwne rzeczy: Jeżeli manualnie ustawie VDDP i VDDG na te same ustawienia daje auto mam WHEA errory odrazu przy włączeniu kompa nie kumam???  Czy ktoś może mi wyjaśnić te zachowanie auto brak whea, manual whea.   2 część:Z AGESA 1.1.9.0 miałem dużo wyższe READ, COPY i L3 Cache co można obejrzeć na poniższych zrzutach ekranu. Dla praktycznie tych samych ustawieniach chodziło przez 10 dni bez WHEA.   Agesa 1.2.0.01. FCLK1933 wali whea aż miło na tych samych ustawieniach co poniżej nie kumam czemu FCLK2000 stabilne?2. FCLK2033 Jest stabilne ale tylko na cl17/17 itd.... rezultat: gorsze wyniki... pewnie bym musiał podbić VDIM do jakiegoś 1.5V nie wiem czy warto?3. FCLK2066 Wali whea errorami nie jakoś masakrycznie ale widać degradację wydajności. (pewnie idzie ustabilizować na razie męczę fclk2000)4. FCLK2100 Dziwne dzwięki z głośników crashuje windowsa po 2-3 min. Agesa 1.2.0.01. Maksymalne FCLK 2066 zachowanie jak w pkt4. dziwne dzwięki windows crash po 1-2min2.2. FCLK 2033 wali whea nie da się ustabilizować 3. FCLK 2000 stabilne 0 whea dużo lepsze wyniki od Agesa 1.2.0.04. FCLK 2100 windows sie nie włącza   Czy powinienem wrócić do 1.1.9.0 ? Czy może bawić się z fclk2066/2033 ? Czy dalsza zabawa z sub timingami ma sens? Mogę zjechać tRFC:300 (6x tRC) /  tRRDS: 5 / tRRDL: 6 /  tFAW: 20 (4xRRDS) / tWR: 12 / tRTP: 8 / tRDWR: 8 / tWRRD: 4  Na powyższych wali WHEA lekko, a jak ruszę napięcia z auto to wali WHEA jak pojeb. i nie wiem co robić   AGESA 1.1.9.0 (asus wycofał ten bios po 24h z uwagi na to że nie działa M2)
    • Jak się obsadzi wszystkie M2 które nie zabiorą linii przeznaczonych na Sata(pewnie jakiś itx lub ciekawa płyta) to zawsze można tak rozbudować przestrzeń. Jak ktoś chce to czemu nie... Poza tym ludzie potrafią siedzieć na archaicznym sprzęcie z tego lub innego powodu. Nie usprawiedliwiam zdzierstwa Samsunga...
    • extended 1 year jest jak zarejestrujesz karte na ich stronie w ciagu 30 dni
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...