Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wilamx

MSi GE62 recenzja po 2 latach

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, pragnę podzielić się moim nowym materiałem o tytułowym MSi. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę, co zmienić, co poprawić, co zostawić. Od ilu subskrybcji/wyświetleń watro zainwestować w nowy sprzęt do nagrywania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może tak opisowo bo ne chce mi się filmiku oglądać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie po to pracowałem na filmikiem 3 dni żeby pisać pełną reckę, ale w skrócie. Sprzęt warty ceny, nie licząc padających dysków to mnie nigdy nie zawiódł. Reprezentował całkiem dobry stosunek możliwości/cena. 970M jeszcze daje radę, gdybym miał 960M to bym się męczył. Nic nie zanosi się na to, żeby miał się zepsuć, a jest już po gwarancji. Klawiatura i touchpad spoko, porty też na plus. Na ekranie widać naprężenia - przy wyświetlaniu czerni i dużej jasności słabo to wygląda. Problemami są głośność i temperatura, ale to występuje mniej lub bardziej w większości gejmingowych konstrukcji. Tak na szybko. Jeśli są jakieś pytania to chętnie odpowiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale trochę mam gnicie z tych tech kanałów wyrastających jak grzyby po deszczu.

W ich filmikach obowiązkowo muszą być: emoji w tytułach albo jeden i ten sam kwadratowy ruch kamery w prawo lub w lewo na recenzowany przedmiot :E

Ale nawet fajnie wyszło. Widać napracowanko. Dałem okejkę.

Tylko na Twoim miejscu popracowałbym nad jakimś własnym stylem jeśli chodzi o całokształt. Sam nie robię tech filmów, ale fajnie, gdybyś miał własny styl bo te przejścia ma dziś 80% kanałów, ale to tylko moje zdanie.

Da się o wiele atrakcyjniej przedstawiać recenzowany sprzęt i przy tym być oryginalnym. Nie ma co naśladować większości YouTube.

Wróciłem jeszcze to tej recenzji na chwilkę i jeszcze jedyne nad czym mógłbyś popracować to większa naturalność mowy. Tak to w sumie wszystko okej poza tymi dwiema rzeczami ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię. Nad tym się jakoś mocno nie zastanawiałem, bo oglądam 4 kanały na polskim yt, trochę więcej anglojęzycznych o tej tematyce. Te przejścia są dla mnie mega estetyczne i mogą sprowadzić ludzi którzy po prostu chcą popatrzeć, ale faktycznie, muszę mocno pomyśleć o czymś moim, charakterystycznym. A naturalność przed kamerą przyjdzie z czasem, taką mam nadzieję :E

Dzięki jeszcze raz za krytykę, daje do myślenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie zrobisz z nią co zechcesz.

Rozumiem też niektóre zabiegi bo dziwnym trafem algorytm YouTube zaczął chyba wywyższać na listach filmy z tytułami napisanymi capsem i tytuły z emoji - przynajmniej takie mam wrażenie.

Nie mówię, żebyś z tego rezygnował bo w sumie chodzi o to, żebyś szybko zyskał widzów, ale np. produkt, który niby się nie rusza można bardziej dynamicznie przedstawić. Musisz popróbować odnaleźć własny styl. Tylko masz drugi problem bo ciężko jest odnaleźć własny styl i żeby każdemu się on podobał. Łatwiej jest przecież wziąć coś, co już jest i po prostu to ulepszać i w zupełności to rozumiem - ale trzeba i tak próbować robić coś swojego. Przynajmniej w moich pracach się tym zawsze kierowałem.

 

Wiesz, ale to tylko moja opinia jako widza bo sam nie tworzę żadnej podobnej zawartości.

Słuchając w ogóle tych filmów, ma się jednak wrażenie, że posiadasz jakiś większy potencjał niż wszyscy YouTuberzy czytający tylko specyfikację produktu z kartki. Być może okulary + płynność mowy potęguje to wrażenie, nie jestem pewien. Fajnie byłoby również, gdybyś robił jakieś interesujące testy, których w internecie jest naprawdę mało, np. testy talerzowych dysków twardych - tak, wiem, że trzeba mieć sponsora itp. bo w sumie ciężko robić większe testy z własnej kieszeni. To tylko przykład, gdybyś już tego sponsora znalazł, czy jakąś firmę, która będzie chętna wysyłać jej produkty akurat Tobie.

 

Ponadto, możesz sobie szybko podbić widzów poprzez robienie recenzji sprzętu, który niedawno wyszedł - i o dziwo, półka nie gra roli. Dopóki jest ze średniej półki to go kupuj, pożyczaj i recenzuj. Ja zrobiłem kiedyś recenzję takiego smartfona Alcatel i w ogóle na moim kanale, na którym nigdy nie wstawiałem recenzji i który ma, dajmy na to 10 filmów po 100 wyświetleń. Tylko recenzja tego Alcatela wybiła się na tyle, że miała około 200k wyświetleń. Nie rozumiałem tego fenomenu, ale teraz wiem, że musisz trafić w odpowiednią chwilę z recenzją, czy danym filmem.

Kuźwa, sorry, że się tak rozpisałem, ale po prostu napisałem co o tym myślę w jakieś 2 minuty. Przeczytasz jak Ci się będzie chciało. Pozdro i życzę szczęścia w zdobywaniu YouTube :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...