Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SKEMP

Zakup fotela biurowego

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Szukam fotela biurowego, cena to powiedzmy max. 500zł. Znalazłem coś takiego, z kodem rabatowym wychodzi 400zł klik. Sądzicie, że warty swojej ceny? Mam 1,85m wzrostu postura przeciętna. Fotel będzie służył do pracy przy komputerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że nie cena się liczy, a wsparcie części lędźwiowej i w ogóle kręgosłupa.

 

Kupiłem fotel SIGMA z Makro za chyba 200zł i lepiej podpiera kręgosłup niż mój poprzedni fotel (ale ma fatalne podpórki pod łokcie), który oddałem niższej osobie. Trzeba uważać na proporcje siedziska. Ten mój fotel ma taką siatkę i jest elastyczna - to bardzo wygodne.

 

Naprawdę, lepiej sobie pojedź gdzieś i usiądź, czy dobrze podpiera Twój kręgosłup bo później są przykre konsekwencje w postaci przepuklin kręgosłupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z poprzednikiem, przede wszystkim poza kierowaniem się powszechnymi opiniami (które np wskazywałyby Markusa z Ikei, świetny fotel w tej cenie) to mimo wszystko musisz posadzić zadek i chwile posiedzieć. Oparcie kręgosłupa jest najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w weekend w Ikei. Markusa już nie było, jest ten nowy fotel. Mam Markusa od dwóch lat i dla mnie nowy fotel jest wygodniejszy - podparcie pod głowę jest znacznie lepsze i wychylanie się siedziska i oparcia jest znacznie lepiej rozwiązane. W tej cenie - mistrz, choć w dalszym ciągu podparcie pod nadgarstki jest śmiechu warte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z poprzednikiem, przede wszystkim poza kierowaniem się powszechnymi opiniami (które np wskazywałyby Markusa z Ikei, świetny fotel w tej cenie) to mimo wszystko musisz posadzić zadek i chwile posiedzieć. Oparcie kręgosłupa jest najważniejsze.

 

Dokładnie.

U mnie np przy Markusie były bóle pleców i to dość dokuczliwe przy siedzeniu raptem przez 20 minut ( testowałem swego czasu kilka foteli i robiłem z tego artykuł i w przerwie przeszłem się do IKEA by zerknąć na tego Markusa ), gdzie na moich posiadanych fotelach " gamingowych " ( jak ja nie cierpie tego słowa ) , dyskomfortu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...