Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Vega

Nie, nie zapomniałem o Was

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję wszystkim Forumowiczom PCLaba, za te wszystkie lata spędzone razem. Dziękuję ekipie moderatorów, Agnes, Mav, i innym. To była czysta przyjemność Was poznać, nawet nie osobiście. Dla mnie to był zaszczyt być wśród pierwszych moderatorów na PCLabie, te kilkanaście lat temu. Wśród tak wspaniałych ludzi. Dawnego, starego PCLaba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RobONtouR

Kolega odchodzi z forum czy ze zdrowiem coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega odchodzi z forum czy ze zdrowiem coś ?

Odchodzi do konkurencji.

 

Vega, mimo że mój staż jest tutaj krótki w porównaniu z Tobą, to zawsze przyjemnie mi było czytać Twoje newsy na głównej. :) Życzę powodzenia w dalszej karierze i spełniania się osobiście, nie zwracając uwagi na ewentualną garstkę hejtujących ludzi jak się pojawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutno, ale decyzja zupełnie zrozumiała. Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej PPC tym razem zyska wartościowego niusmana, bo od kiedy "pisze" tam poprawna politycznie Ewelinka to odechciewa się zaglądać na portal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrzsztukwszelakich

Mam nadzieję zatem na mniej hejtu w aktualnościach, bo Vega pod tym względem często na zbyt duzo sobie pozwalał (głownie względem AMD i MS). W pamięć też mi zapadał pewien wpis na blogu pclab, chyba napisany po pijanemu, bo potem usunięty (?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedne PurePC, chłopaki nie wiedzą co ich czeka. :D

 

  • FrazPC, 2004 - Vega odchodzi, dymiące zgliszcza
  • PCLab, 2018 - Vega odchodzi, ruina
  • PurePC, 2032 - Piotrek daje nogę, nie ma co zbierać... ;)

 

Ech, po tylu latach, szkoda... :( Mam nadzieję ze dadzą Ci się tam wyszaleć i będziesz nadal pisał ciekawe teksty, i więcej, to może stanę się tam regularnym gościem. Powodzenia! I nie zapominaj o nas! :beerchug:

 

 

Przynajmniej PPC tym razem zyska wartościowego niusmana, bo od kiedy "pisze" tam poprawna politycznie Ewelinka to odechciewa się zaglądać na portal.

Kim jest Ewelinka i jak się manifestuje jej polityczna poprawność? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jej arty nie są zwykle stricte związane z portalem - w końcu nazwa: "pure pc" zobowiązuje do pisania o pecetach, a nie Trumpie (oczywiście źle jak nakazuje mainstream). Po tytułach już było wiadome, kto jest autorem, co wielokrotnie było wytykane w komentarzach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przypadkiem nie jesteśmy w wątku pożegnalnym autora, który również poruszał tematy niezbyt związane z techniką komputerową?

 

PS. To jak nakazuje pisać o Trumpie nie-mainstream? Zakładam że chodzi o nie-mainstream z Polski, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Trumpie i innych sprawach można pisać na portalach, które zajmują się taką tematyką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PPC? Nigdy mi jakoś szata graficzna tamtego portalu nie odpowiadała, ale skoro tutaj na głównej królują klimaty pudelkowe, ploteczki i spekulacje nastawione na gównoburze, warto będzie spróbować czegoś nowego. Tym bardziej, że Twoja osoba gwarantuje poziom ;)

 

A fakt, że "prawicowcy" zaczynają się mazgaić na sam dźwięk nazwy portalu, to też całkiem niezła rekomendacja :lol2:

 

edit:

@jagular, weź go nie prowokuj, bo nam zacznie przekaz dnia recytować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. To jak nakazuje pisać (...)

Ja tam myślę, że po prostu żegnając się z kimś warto zapomnieć o pewnych zgrzytach, przypomnieć sobie co danej osobie zawdzięczamy i ile informacji nam przekazała. Bez fałszu i obłudy kiwnąć głową i powiedzieć dziękuję. Pamiętając to co dobre, wiedząc, że więcej już nie będzie. Więcej zarówno tego co nas grzało, jak i delikatnie kuło.

 

Co robię też w tym momencie. Dziękuję Vega. Zaglądnij czasem.

 

P.S - Jakby Sebastian Ci coś podpadł, to daj znać a wyślemy Ci w sukurs naszą pierwszoligową hołotę pod sztandarem Sir Chotoma Śmiałego i dowództwem kapitana Hexona Pierwszego. W moment go spacyfikują :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedne PurePC, chłopaki nie wiedzą co ich czeka. :D

 

  • FrazPC, 2004 - Vega odchodzi, dymiące zgliszcza
  • PCLab, 2018 - Vega odchodzi, ruina
  • PurePC, 2032 - Piotrek daje nogę, nie ma co zbierać... ;)

 

Ech, po tylu latach, szkoda... :( Mam nadzieję ze dadzą Ci się tam wyszaleć i będziesz nadal pisał ciekawe teksty, i więcej, to może stanę się tam regularnym gościem. Powodzenia! I nie zapominaj o nas! :beerchug:

 

 

 

Kim jest Ewelinka i jak się manifestuje jej polityczna poprawność? :E

2040 newsy piszą boty, bo są tak ogarnięte. :E

Tak btw, najlepszego Vega, nich Ci się wiedzie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Primoghost

Ło matko. Wybacz, ale pojechałeś słodko niczym Paulo Coelho, do wyrzygu tą słodyczą.

 

Nikt nikomu niczego tutaj nie zawdzięcza - no ludzie, bądźmy poważni. Vega był pracownikiem, który pisał aktualności. My jesteśmy czytelnikami tych aktualności. Pomiędzy jedną i drugą stroną jest portal, który (w uproszczeniu) z zysków z odsłon/reklam płacił Vedze za wykonywaną pracę.

 

Skoro już oceny się pojawiły: do jakiegoś czasu uważałem autora wątku za najlepszego newsmana pclaba. Potem nadeszły inne czasy, a więc może i dlatego inne newsy - jadące na kontrowersji. O ile to już chyba w tym gronie poruszaliśmy (więc nie ma co wracać), to jednak trzeba powiedzieć, że z punktu widzenia portalu (pracodawcy) te newsy (mimo tych cech kiedyś opisywanych) pewnie przynosiły więcej odsłon i zaangażowania ze strony czytelników, niż nawet duże artykuły.

Pod tym kątem praca założyciela wątku, moim zdaniem, była zdecydowanie bardziej wartościowa od bezpłciowych (jak i bez kontrowersji i prowokacji) treści produkowanych przez resztę ekipy.

Jeżeli Vega utrzyma ten trend, będzie generować dużo zaanagażowania w nowym portalu. Co chyba jest celem samym w sobie w tej pracy AD2018, prawda?

 

W każdym razie, rzeczywiście: samego perwersyjnego, wyuzdanego seksu, dużo alkoholu i turlania się po szczeblach karyery! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty jak zwykle przejechałeś ruskim czołgiem po polu pięknych róż, które kwitły sobie niewinnie w patosie porannych promieni słońca....sunsmiley.gif

 

Wiem, kim był Vega i swoje na ten temat już wyrażałem. Nie musisz też mówić do mnie jak do dziecka tłumacząc jak działa świat boink.gif Nie musisz też pisać, jakby umarł. Vega jest bigsmile.gif

 

Dla mnie porzygiem jest to co ostatnio robią ludzie na portalu krytykując wszystko i wszystkich dookoła. Demonizując każdym jednym zdaniem. Już jakiś czas temu postanowiłem robić za przeciwwagę tego zjawiska.

Swoje wiem. Mam oczy i denerwuje mnie wiele rzeczy. Ale wiem też, że wyrzucając z siebie kwas w takich momentach jak odejście kogoś z serwisu jest po prostu dziecinne. I tak.. masz rację. Żyję przeszłością.

 

Ale nie oznacza to, że mogę próbować nie być dupkiem ( nie myślę o Tobie w tym momencie ) i po prostu powiedzieć coś szczerego i jednocześnie miłego. Staram się też nie widzieć w pracy innych samych bugów i kontrowersji. Przykładowo, wczorajsze newsy Adriana w tym całym młynie z Turingiem stały na bardzo wysokim poziomie i trzeba być złośliwym, żeby powiedzieć, iż tak nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia na Pure Piotrek!

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potem nadeszły inne czasy, a więc może i dlatego inne newsy - jadące na kontrowersji. O ile to już chyba w tym gronie poruszaliśmy (więc nie ma co wracać), to jednak trzeba powiedzieć, że z punktu widzenia portalu (pracodawcy) te newsy (mimo tych cech kiedyś opisywanych) pewnie przynosiły więcej odsłon i zaangażowania ze strony czytelników, niż nawet duże artykuły.

 

Nie.

 

Pod tym kątem praca założyciela wątku, moim zdaniem, była zdecydowanie bardziej wartościowa od bezpłciowych (jak i bez kontrowersji i prowokacji) treści produkowanych przez resztę ekipy.

 

Nie.

 

Jeżeli Vega utrzyma ten trend, będzie generować dużo zaanagażowania w nowym portalu. Co chyba jest celem samym w sobie w tej pracy AD2018, prawda?

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odchodzi do konkurencji.

 

Vega, mimo że mój staż jest tutaj krótki w porównaniu z Tobą, to zawsze przyjemnie mi było czytać Twoje newsy na głównej. :) Życzę powodzenia w dalszej karierze i spełniania się osobiście, nie zwracając uwagi na ewentualną garstkę hejtujących ludzi jak się pojawią.

 

Hejterzy zawsze znaczyli dla mnie tyle samo co zwolennicy. Pod warunkiem, że hejtowali merytorycznie, oczywiście. Zawsze mogłem się czegoś dowiedzieć o oczekiwaniach czytelników, o brakach, o wadach moich publikacji.

 

Powodzenia.

 

Dziękuję!

 

Smutno, ale decyzja zupełnie zrozumiała. Powodzenia!

 

Przynajmniej będę mógł wrócić do tego, co lubię najbardziej, czyli artykuły ;) .

 

Mam nadzieję zatem na mniej hejtu w aktualnościach, bo Vega pod tym względem często na zbyt duzo sobie pozwalał (głownie względem AMD i MS). W pamięć też mi zapadał pewien wpis na blogu pclab, chyba napisany po pijanemu, bo potem usunięty (?).

 

Wskaż, proszę, chociaż jeden mój news hejtujący AMD z ostatniego miesiąca, albo nie, z ostatniego roku :) . MS? Cóż, uważam, że MS wije się we własnych pomysłach i planach i wciąż sam nie wie, do czego z Windowsem zmierza. Chcesz temu zaprzeczyć?

 

PPC rośnie w siłę. Powodzenia na nowej drodze życia.

 

Dzięki, zrobię wszystko aby ta droga szła ku górze ;) .

 

Czy przypadkiem nie jesteśmy w wątku pożegnalnym autora, który również poruszał tematy niezbyt związane z techniką komputerową?

 

PS. To jak nakazuje pisać o Trumpie nie-mainstream? Zakładam że chodzi o nie-mainstream z Polski, tak?

 

Poproszę o przykłady :) .

 

Ja tam myślę, że po prostu żegnając się z kimś warto zapomnieć o pewnych zgrzytach, przypomnieć sobie co danej osobie zawdzięczamy i ile informacji nam przekazała. Bez fałszu i obłudy kiwnąć głową i powiedzieć dziękuję. Pamiętając to co dobre, wiedząc, że więcej już nie będzie. Więcej zarówno tego co nas grzało, jak i delikatnie kuło.

 

Co robię też w tym momencie. Dziękuję Vega. Zaglądnij czasem.

 

P.S - Jakby Sebastian Ci coś podpadł, to daj znać a wyślemy Ci w sukurs naszą pierwszoligową hołotę pod sztandarem Sir Chotoma Śmiałego i dowództwem kapitana Hexona Pierwszego. W moment go spacyfikują :)

 

Dzięki. Włożyłem w Laba mnóstwo pracy i sporo życia, najpierw w artykuły, potem w newsy. Nie twierdzę, że zawsze idealnie, ale zawsze tak dobrze, jak tylko potrafiłem.

 

2040 newsy piszą boty, bo są tak ogarnięte. :E

Tak btw, najlepszego Vega, nich Ci się wiedzie. :)

 

Wiesz, że to nas czeka?

 

@Primoghost

Ło matko. Wybacz, ale pojechałeś słodko niczym Paulo Coelho, do wyrzygu tą słodyczą.

 

Nikt nikomu niczego tutaj nie zawdzięcza - no ludzie, bądźmy poważni. Vega był pracownikiem, który pisał aktualności. My jesteśmy czytelnikami tych aktualności. Pomiędzy jedną i drugą stroną jest portal, który (w uproszczeniu) z zysków z odsłon/reklam płacił Vedze za wykonywaną pracę.

 

Skoro już oceny się pojawiły: do jakiegoś czasu uważałem autora wątku za najlepszego newsmana pclaba. Potem nadeszły inne czasy, a więc może i dlatego inne newsy - jadące na kontrowersji. O ile to już chyba w tym gronie poruszaliśmy (więc nie ma co wracać), to jednak trzeba powiedzieć, że z punktu widzenia portalu (pracodawcy) te newsy (mimo tych cech kiedyś opisywanych) pewnie przynosiły więcej odsłon i zaangażowania ze strony czytelników, niż nawet duże artykuły.

Pod tym kątem praca założyciela wątku, moim zdaniem, była zdecydowanie bardziej wartościowa od bezpłciowych (jak i bez kontrowersji i prowokacji) treści produkowanych przez resztę ekipy.

Jeżeli Vega utrzyma ten trend, będzie generować dużo zaanagażowania w nowym portalu. Co chyba jest celem samym w sobie w tej pracy AD2018, prawda?

 

W każdym razie, rzeczywiście: samego perwersyjnego, wyuzdanego seksu, dużo alkoholu i turlania się po szczeblach karyery! :D

 

Nikt mnie nigdy nie próbował kierować w stronę klikalności. Gdyby spróbował, dostałby Kyrem 2 w twarz. Zapominasz też o dziesiątkach artykułów ;) .

 

Powodzenia na Pure Piotrek!

 

:)

 

Dzięki!

 

Powodzenia w nowym miejscu pracy Vega! :thumbup:

 

PCLab.pl na zawsze, po blisko 15 latach, zostanie moim drugim domem, ale nowe lokum jest lepsze ;) .

 

Nie.

 

 

 

Nie.

 

 

 

:D

 

Tak

 

Tak

 

uuu, zazdrość? kain, ostatnio kreujesz się na lidera Laba, ale Twoje ego może go pogrążyć. Twój brak chociażby cienia respektu dla pracy, jaką dla tego serwisu wykonałem przez blisko 15 lat świadczy tylko o tym, że dobrze zrobiłem uciekając stąd. Od korpo-lizusów. Kpij dalej. Drwij i rzucaj emotki. Deprymując moją pracę, wgniatasz blisko 15 lat PCLaba w błoto. Powodzenia z takim podejściem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie lubię pożegnań, bo coś co jest dobre, a odchodzi przynosi tylko smutek....lecz PurePc jest równie często przeze mnie odwiedzane jak Pclab, więc ciesze się, że dalej będę miał przyjemność czytać Twoje newsy/artykuły! :D:thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym co spotkałem ze strony kain, nie chcę tu więcej zaglądać. Jego obrzydliwy wpis tylko potwierdził słuszność mojej rezygnacji. Słuchajcie korpo-szczurów, jeśli chcecie. To Wasza decyzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie tylko dodam. By ci nigdy kasy nie brakło na wachę :D Powodzenia i czekam na test past w Twoim wykonaniu, to już 11 lat. :D

 

@Edyta:

 

Jeszcze tylko mbrzostek ucieknie i z laba zostanie nazwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeszcze tylko mbrzostek ucieknie i z laba zostanie nazwa.

 

Już została.

 

Jak wchodzę w działy sprzętowe i widzę to całe towarzystwo, tych wszystkich pożal się Boże "ekspertów", fanbojów to autentycznie chce mi się rzygać. Jeszcze kilka lat temu kiedy miałem władzę sprawczą na tym wortalu to bez wahania wypier***łbym ich w kosmos bez prawa powrotu. Teraz, teraz... nawet raportów mi się nie chce słać, bo wiem, że i tak zostaną zlane ze względu na to by liczba userów/odsłon nie spadała.

 

Ten wortal i to forum umrze, stanie się stricte niszowym. I to tylko kwestia czasu. Najwartościowsi redaktorzy/newsmani, userzy odeszli/odejdą. Zostanie tylko... korporacyjny bełkot opakowany w ładny, świecący papierek dla gimbazy w rurkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...