Skocz do zawartości
Tomek1623

Assetto Corsa Competizione

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś czytałem że jutro demo forzy i competizione

Forza demo będzie miała, AC Competizione nie. Jeśli już, to dopiero po oficjalnej premierze w przyszłym roku.

Edytowane przez Tomek1623

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia?

 

Jako gracz PC1 i PC2 muszę powiedzieć że nie umie się odnaleźć, ale jeździ mi się dużo bardziej naturalnie niż w PC2. Dźwięki silnika miodzio!!!

Może to śmieszne ale przez 40min szukałem na internecie jak odpalić silnik :D (nie grałem w AC).

 

Jeżeli chodzi o wydajność to ciężko stwierdzić bo narazie gram tylko treningi, ale na:

6700k

1080ti

16gB RAMu

Nie ma najmniejszych problemów w 1920/1080

Edytowane przez kovv@I

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

89 zł szczerbaty.gif

kupiłem w ciemno, cena będzie na premierę 2x taka.

imo kierownice popchnąłem , to trzeba kupić nową wink.gif

 

 

__________________

pobrałem,  dźwięk silnika niszczy wszystko co  wyszło  do  tej pory   szczerbaty.gif

 

Da się grac nawet na padzie ( z assytami ), no  ale do  frajdy  kierownica must have.

 

Edytowane przez zozolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mogę przełknąć faktu że ograniczyli się do jednej serii wyścigowej, na dodatek takiej po którą bardzo rzadko sięgałem w Assetto Corsa. Oczywiście ma to sens od strony dewelopmentu, bo przerabianie 150 aut przy każdej aktualizacji fizyki to pewnie była masakra i mocny hamulec rozwoju. Mam nadzieję że modderzy szybko rozgryzą jak portować content z AC do ACC, bo póki co jako fan AC i antyfan Project Cars, bardziej czekam na PC3....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia?

Jak na V 0.1 jest bardzo dobrze. Menu - o niebo lepsze od AC, mega przejrzyste i intuicyjne, coś podobnego do Project Cars 2. Graficzne bardzo dobrze,jazda po nocy robi wrażenie, szczególnie na mokrym. (Z cyklem dobowym coś mam nie tak, koło 21 zrobiło się ciemno, o 10 rano nadal środek nocy). Co najważniejsze, jazda, jest mega dobrze! Czuć wagę samochodu, jazda w deszczu bez asyst to spore wyzwanie (jak już wylecisz z toru to nie ma zmiłuj, suniesz aż cię banda nie zatrzymie XD). Dźwiękowo competizione również super, i nie mam tu na myśli wyłącznie brzmienia silnika. Force feedback, najlepszy z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia, masę informacji można wyczytać. Z takich bajerów to podoba mi się w tym dostępnym trybie ten system oceny okrążenia na bieżąco, na podstawie mini sektorów. Optymalizacja według mnie nie najgorsza, 1440p, wszystko na epic, stabilne 60klatek. Widać też sporo rzeczy do poprawy, no ale wiadomo na jakim etapie jesteśmy.

Edytowane przez Tomek1623

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu w AC do online najbardziej mi gt3 podchodziło. W inne, zwłaszcza drogowe auta jednak wsiadałem bardzo często, czysto dla funu. Cóż, w końcu nie nazywa się to AC2, choć jest pełnoprawną kontynuacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie gt3 było najbardziej popularne i ogrywane multi, dobrze zrobili, bo ten sim jest nim pełną gęba - ale on jest dostępny dla każdego.Jeżeli będzie dobrze wykonana cześć multiplayer, to może być hit i tak naprawdę dobra pozycja e-sportowa.Na setupach można spędzić godziny, ale też można wejść do gry i odrazu jedziemy - na to liczę w trybie multi i MR systemie z prawdziwego zdarzenia.

Grafika w deszczu powala -  ten Rt może dać oszałamiający  efekt.

Edytowane przez zozolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po paru godzinach jazdy wrażenia bardzo dobre. Potencjał olbrzymi. Bardzo dobra grafika. Choć w 1080p lekko rozmyta, ale jak włączyłem 4k to piknie. Tylko karta nie wydala, ale upgrade tuż tuż. FFB mimo biednych ustawień działa bardzo ok. Największy skok w porównaniu do AC to dźwięk. Dobre kilka klas lepiej. System ratingu wydaje się być mocno rozbudowany i przemyślany, mimo, że w tej chwili mamy dostępną tylko jego część. Biedna wersja z jednym autem i torem, a już robi mały efekt wow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk rzeczywiście jak dotąd żadne wyścigi nie oferują podobną jakość.Graficznie szału nie ma.Fizyka zdaje się lepsza od poprzedniej części ale ciężko tutaj ocenić jedno auto i trase,właśnie tylko jedno auto i trasa a wydajność koszmarna,oby zoptymalizowali grę porządnie bo będzie kicha zarezerwowana wyłącznie dla RTX-ów bez efektów.

 

Steam-89zł jak kogoś interesują takie gierki to niech bierze bo później może zapłacić 200zł.

 

Edytowane przez lws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP@ Trochę za mała zawartość żeby się zainteresować tym projektem - wole poczekać na rozwój sytuacji tym bardziej że za rogiem nowa Forza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździ się rewelacyjnie, auto odwzorowane perfekcyjnie, każde prowadzi się zupełnie inaczej, czucie nawierzchni jest bardzo dobre, do poprawy apexy - bo nadal potrafi nas wywalić w bandy bez powodu .... czekam na poprawę Multi.Jest też zwykły AC z ogromną zawartością a i pograć online nie ma problemu.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kilka razy już wysypał mi się taki błąd :( Miał ktoś?

3faef2c90d6f2eb4.jpg

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, gra crashuje sama z siebie, wcześniej tego nie było, mi zdarzyło się również kilka razy.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe bo dwa dni temu wyszła wersja 1.0, a skoro do tej pory się nie sypało to oznaczałoby to, że wpakowali jakiś nowy bug w ramach 1.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie są tory i samochody? Jest gdzieś pełna lista? Więcej niż w Asseto? AC miałem sprawdzić w ten darmowy weekend ale w końcu mi się nie chciało, bo ustawianie FF, kierownicy... więc grałem tylko w F1 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam problem znaleźć dokładną listę samochodów i torów ale biorąc pod uwagę, że to oficjalna gra BLANCPAIN GT series to samochodów i torów raczej będzie mniej jak w AC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

tak, gra crashuje sama z siebie, wcześniej tego nie było, mi zdarzyło się również kilka razy.

Nowe stery pomogły?

 

Lista samochodów:

Porsche 911 (991) GT3 R

Porsche 911 (991II) GT3 Cup

Mercedes-AMG GT3

Ferrari 488 GT3

Audi R8 LMS

Lamborghini Huracán GT3

Lamborghini Huracán Super Trofeo (2015 Model Year)

McLaren 650S GT3

Nissan GT-R Nismo GT3 (2015 Model Year)

Nissan GT-R Nismo GT3 (2018 Model Year)

BMW M6 GT3

Bentley Continental GT3 (2015 Model Year)

Bentley Continental GT3 (2018 Model Year)

Aston Martin Racing V12 Vantage GT3

Reiter Engineering R-EX GT3

Emil Frey Jaguar G3

Lexus RC F GT3

Honda/Acura NSX GT3

Lista torów

Brands Hatch

Catalunya (Barcelona)

Hungaroring

Misano World Circuit

Monza

Nurburgring

Paul Ricard

Silverstone

Spa-Francorchamps

Zolder

 

Lista oficjalnie wspieranych kontrolerów

 

FANATEC

Podium Wheel Base DD1, DD2

ClubSport Pedals V1, V2, V3

ClubSport Shifter (SQ) via Fanatec ClubSport USB Adapter (AO)

ClubSport Steering Wheel BMW GT2, Formula, Porsche 918 RSR, Universal Hub for Xbox One ClubSport Wheel Base v1, v2, v2.5

CSL Elite Pedals

CSL Elite Racing Wheel

CSL Elite Wheel Base

CSL Steering Wheel McLaren GT3

CSL Steering Wheel P1

CSL Steering Wheel

 

LOGITECH

G25 Racing Wheel

G27 Racing Wheel

G29 Racing Wheel

G920 Racing Wheel

MICROSOFT

Official Xbox 360 Wired Pad

Official Xbox 360 Wireless Pad

Official Xbox One Wireless Pad

 

THRUSTMASTER

599XX EVO 30

Sparco® P310

F1

Ferrari 458 Italia Edition

Ferrari 488 Challenge Edition

Ferrari GTE

Leather 28 GT

T300 RS GT Edition

Sparco® R383

T3PA Pro pedals

T80

T150

T300 RS

T500 RS

T500 RS F1 Advanced mode

T-GT

TH8 RS Shifter

TMX Force Feedback

TS-PC Racer

TS-XW Racer

TX

 

SIMXPERIENCE

AccuForce Pro v1,v2

 

GRANITE DEVICES*

SimucCUBE 2 Sport

SimuCUBE 2 Pro

SimuCUBE 2 Ultimate

*ARGON, IONI and SimuCUBE-based OpenSimWheel systems are also supported

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam duży problem z optymalizacją w ac competizione. Występują duże spadki fps , z 70 nagle spada do 30. Zastanawiam się czy to nie jest wina procesora (wysłużony i5-4460). Nawet zmiana ustawień grafiki na najniższą nic nie pomaga. Grafa u mnie to 1060 gaming x 6gb. Przeszukałem różne fora internetowe, zaraniczne również i nie znalazłem rozwiązania tego problemu. Wyczytałem że takie rzeczy dzieją się również u posiadaczy dużo lepszych procków (i7). Gra fajna, wciągająca ale nagły spadek fps przy wyprzedzaniu w zakręcie psuje całkowicie zabawę. Przy takich spadkach fps ciężko skleić dobre okrążenie nie mówiąc już o całym stincie. Czy ktoś z was miał taki problem i czy komuś udało się go rozwiązać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialna gra. GT3 zawsze lubiłem najbardziej, jest pełna licencja. Czuć że jest się częścią toru. Dzwięk jest nie z tej generacji. Słychać speakera w oddali w pit stopie, praca auta odtworzona genialnie, jeszcze lepiej niż w Dirt 2. Naprawdę oprócz genialnego modelu jazdy, wreszcie czuć tą licencję, otoczkę gra nie jest w tym aspekcie pusta jak PC2 lub zwykłe AC. Ja jestem powalony. Warunki pogodowe, grafika jest piękna. Chodzi naprawde dobrze. Jednak wystąpił mi błąd procesora podczas gry: komputer napotkał problem... że niby temperatura podskoczyła...

Edytowane przez raul_ole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Asetto Corsa Competizione ma ten sam model jazdy co stara AC? Próbowałem ostatnio za darmo pierwszą część na Steamie i na padzie to był symulator podsterowności i cegły na drodze.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...