Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

AvengerGT

Forza Horizon 4

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ta forza się mnie uczepiła. Odkąd zagrałem na x360 nie mogę o niej zapomnieć i tylko do niej mnie ciągnie.

Zobaczymy po ile rzucą w tym roku xboxy na czarny piątek, ale jak będzie jeszcze lepiej jak w poprzednim roku to chyba ponownie mnie skuszą :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo na xbox x w 4k z hdr i jakoś nie mam opad szczeny, wygląda to nieźle, ale już wiem że gry raczej narazie nie kupię, gra to czysty arcade i to 30 fps jakoś ciężko mi się przyzwyczaić.

 

Teraz ściągam demo forza 7, jestem wielkim fanem gt sport ciekawi mnie jak wypadnie porównanie czystego 4k z forzy do szachownicy i genialnego hdr z gt sport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna. Dawno tyle nie siedziałem przy samochódówce. Gran Turismo Sport zaciekawiło mnie na kilka dni, na sesje po 1-2h. Ogólnie gra mega nudna i nie polecam... choć grafika w połączeniu z HDR robi wrażenie w trybie fotograficznym.

 

Jednak w Forzie grafika i poziom detali aut miażdży suty. Gra mega mnie wciągnęła. Zastanawiam się nad edycja Ultimate, bo ogrywam tę z Game Pass. Szkoda, że nigdzie nie ma pudełka z Ultimate.

 

Dużo można się rozpisywać. Polecam zagrać, póki Game Pass jest znowu za grosze. Mi udało się też wykupić 6msc GP za 87 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...