Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

andrew1982w

lodowka do 2000

Rekomendowane odpowiedzi

witam . jestem zmuszony kupic lodowke ze wzgledu na moja amike 11 letnia co juz dobrze nie chlodzi. koszt to max 2000.

moje sugestje;

- z zamrazalnikiem u dolu

-pelny no frost

-wyswietlacz do obslugi

-ustawne polki

-pojemnosc chlodziarki nie nizsza 200l

-cicha

-ze zmiana otwierania drzwi

-no i moja baba uparla sie ze ma byc biala

Moze ktos poleci doradzi co dobrego wybrac bo lodowek jest mnostwo. dziekuje z gory za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lodówkę tak jak odkurzacz dobrze obejrzeć na żywo. W internecie nie zobaczysz na przykład, że półki nie da się wyjąć do czyszczenia, albo aluminium z przodu jest namalowane i delikatne i się zdrapie nawet od magnesów. Dodatkowo w sklepie zobaczysz czy model jest chłodzony bokiem czy tyłem i będziesz mógł dopasować do swojej kuchni, nie każdy ma po bokach wolną przestrzeń. No i niektóre strasznie śmierdzą w środku plastikiem i gumą uszczelek. I u niektórych chyba samodzielne przełożenie drzwi wiąże się z utratą gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź jakiegoś Samsunga w tej cenie. Innej marki bym nie brał pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukaj Siemens KG39NXI32 w kolorze białym. pogrubione I to kod koloru (Inox, także biała będzie miała W lub niekiedy B, jeśli numeracja jest na dany region ale to sporadycznie)

Tak to innego wyboru jak samsung nie masz, tym bardziej, ze ma być biała.

Poza tym wyświetlacz to zbędny bajer. Mam i jedyne co to świeci, nic poza tym. A to też ogranicza wybór.

 

Z lodówek to liebherr, bosch/siemens, gorenje. Electrolux może juz nie rdzewieje, ale to może. Do samsungów tanich jestem sceptycznie nastawiony.

 

Poza tym gdzie będzie ustawiona? Nie każda lodówka może przylegać bokami lub plecami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sharp ma jeszcze białe modele. Trzeba tylko rzucić okiem na boki, bo część modeli (także u innych producentów) ma tak pofalowane jakby najpierw trzy razy ze schodów spadła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest Vestel przypadkiem z ładnym znaczkiem? Zmywarki Sharpa to był guano od Vestela.

Jeśli chodzi o lodówki to trzeba sobie zadać 1 proste pytanie - czy będzie mi przeszkadzać wysychanie jedzenia w chłodziarce czy nie. Bo jak tak to się wybór trochę zawęża...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na co biala lodówka? Będzie się okropnir brudzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...