Skocz do zawartości
Pondi

[Zamknięty]opaski sportowe

Rekomendowane odpowiedzi

Macie pomysły na niedrogą, ale dobrą opaskę sportową do biegania? Podoba mi się Fitgo FW 11 – minimalizm i praktyczność, dużo przydatnych funkcji i cena, właściwiei na każda kieszeń. Lekka i elegancka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Nie gram na ultra, przeważnie jakiś mix high-ultra z wyłączonymi ubijaczami gpu. Ponad 90% gier w które najczęściej grywam na co dzień nie mają problemu z ~60fps w 4k. Np. Forze, Formula 1etc. Gry ubijacze jak RDR2 nawet w bardzo dobrze zoptymalizowanych detalach miewają problemy z utrzymaniem zakresu 40-60 w 4k, ale w tutaj często grywam w UltraWide 3840x1600 i nie muszę ciąć detali poniżej moich preferencji. Ogólnie preferuje większe rozdzielczości od 1440p, ale sporo gierek potestowałem, najczęściej samochodówki w trybie 120hz g-sync i jestem zadowolony z działania g-sync w maksymalnym zakresie. Zakres 40-60 też nie sprawia problemów.
    • Wciąż uważam, że wszystko tylko nie PIS. PO mimo, że swoje za uszami ma, to do poziomu skurwysyństwa PISu jeszcze daleko.
    • Na intelu działa bez lipy, bo nawet wkłądałem na swoje stare z97 lata jak złoto. Na AMD nie lata. Właśnie skończyłem się bawić prądu trzeba multum. Dowoltowałem na bogato napięcia prawie jak dla 4.4 GHz przy 4.2 i po godzinie w latencymon i graniu w forze horizon 4 wszystko na zielono nie ma skoków dpc. Dalej ogarnąłem, że jak włączysz próbkowanie 96KHz i tryb HiFi to można się przełączyć nawet 5x przez wszystkie wyjście i nie ma bsod czego normalnie się nie robi nigdy xD. Wystarczy, że ustawie 48KHz i potrafi się już sypnąć na pierwszym przelocie jak dojdziemy do wyjścia na FP. Generalnie to chyba najlepszy bios pod tą kartę na razie. Tak więc tak zostawiam choć prawdopodobnie kiedyś mnie znienacka trafi bsod przy przełączaniu z głośników na słuchawki ale to i tak o niebo lepiej niż było na 6.20A gdzie kompa nie raz nie mogłem uruchomić, 6.2B, 6.22 itd. Nawet 6.20 był mniej stabilny a najdłużej na nim siedziałem z tą osraną przez producenta kartą. 
    • Praktycznie od Carbona w żadną z części więcej nie grałem, nie licząc MW 2012 i chwilę w ProStreecie. Ale model jazdy, gdzie za dotknięciem hamulca wchodzisz w drift mi nie odpowiada. Przeszedłem MW, nawet dobrze się bawiłem ale zdecydowanie jeśli chodzi o model jazdy UG i MW 2005 > nowe. To nawet na YT widać, jak oglądam nagrania, jak to wygląda - nie dla mnie model jazdy. Zdecydowanie wolę Horizona, tam przynajmniej trzeba nieco umieć (wiadomo, AC to to nie jest ale zawsze trochę bardziej wymagający model jazdy).
    • Witam serdecznie, wczoraj kupiłem monitor AOC 24G2U. Podłączony przez display port do grafiki Radeon RX 580 8gb. Monitor podczas czasu użytkowania około 8h wyłączył 3 razy matrycę na dosłownie sekundę, po czym przywrócił obraz. Monitor nie wyłącza się w tym czasie, lampka normalnie się świeci, że jest włączony, ale matryca robi się czarna na sekundę. Do tej pory korzystałem, ze starego monitora samsunga z odświeżaniem 75 hz podłączonym przez HDMI i nic takiego nigdy nie miało miejsca. Co może być przyczyną ? wypiąłem już grafikę, przedmuchałem PCI-E i samą kartę, problem znów się pojawił. Obecnie nie bardzo mam możliwość podpiąć monitor do innego komputera. Zastanawiam się czy monitor zwracać, czy szukać przyczyny w moim komputerze.  Specyfikacja Monitor: AOC 24G2U Procesor: i5 6600k 4.5 ghz Ram: hyperx fury 2666, chodzą na 2800 Mobo: asrock z170 gaming k4 fatal1ty Zasilacz: XFX 550w 80+ bronze Grafika: XFX radeon rx 580 8gb Chłodzenie: Fortis 3
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...