Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

gaming x ma ma dobre chlodzenie i kulture pracy i ostatnio byl w owocowym za 1999 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gaming x ma ma dobre chlodzenie i kulture pracy i ostatnio byl w owocowym za 1999 zl

 

i dalej jest, przypuszczam że aorus nie będzie gorszy a ma 4 lata gwarancji, chłodzenie w stosunku do modelu "gaming" GB który kosztuje 1959 zł jest jednak solidniejsze ,ma więcej HP , radiator jest masywniejszy i gęściej żebrowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba AMD na premierę RX 5500 XT szykuje fajne coś. względnie fajne bo nie każdy skorzysta :E

są przeciek (a w zasadzie to dowody) że w Adrenalin 2020 pojawi się Radeon Boost. prawdopodobnie będzie to kolejny ficzer wyciągnięty z HiAlgo (jak dawniej świetny Chill).

pierwsze nagranie z boostem a drugie bez. dla słabych komputerów to bedzie rewelacyjne rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze tak zapytam kawalek gry pokazany bez niczego, co z tego wynika :hmm:

 

Zero danych, fps itp

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmniejsza rozdzielczość w trakcie ruchu (walki) aby zwiększyć wydajność.

 

“BOOST intercepts and on the fly modifies commands sent from the game to the graphics card, optimizing performance frame by frame. When you are in action and the camera moves, BOOST decreases the resolution to boost the framerate. When camera stops, it restores full resolution. This provides optimal responsiveness and smoothness for the game, even with weak graphics card.

 

Żródło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli takie coś jak na konsolach i w niektórych grach na pc które mają to wbudowane? To dobra opcja moim zdaniem, lubię to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze tak zapytam kawalek gry pokazany bez niczego, co z tego wynika :hmm:

 

Zero danych, fps itp

 

zmienia rozdzielczość w jakimś zakresie. często podczas sajgonu nie widać zbyt wiele a wtedy zmiana rozdziałki ma duży wpływ na płynność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie stratne kombinacje to droga donikąd.

Podczas rozpierduchy też będzie widać, że rozdzielczość została ścięta. Będzie to widać jak dłoni na większym TV/monitorze 4k.

A nie przepraszam jak ktoś ma problemy ze wzrokiem to pewnie nie zauważy wink.gif

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie stratne kombinacje to droga donikąd.

 

droga donikąd bo ciebie nie przekonuje :E

prosty scenariusz - czyjś rig trzyma średnio 30-40 kl/s ale podczas scen jakichś wybuchów spada do 20. w takim momencie sekundowe zrzucenie rozdzielczości o 10 czy 20% przejdzie praktycznie niezauważalne (chyba że porównasz pojedynczą klatkę ale to jest akurat niepoważne bo mowa o realnych zastosowaniach) a będzie mieć duży wpływ na płynność.

był taki czas gdy pogrywałem na GT 635m. w takim wiedźminie 2 generalnie było spoko ale podczas drugiego aktu (przechadzka przez mgłę) gra momentami stawała się praktycznie niegrywalna. wtedy taka dynamiczna zmiana rozdzielczości byłaby spoko kompromisem.

 

Podczas rozpierduchy też będzie widać, że rozdzielczość została ścięta. Będzie to widać jak dłoni na większym TV/monitorze 4k.

 

przeciueż od razu widać że ten bajer jest proejtkowany z myślą o entry level (np. apu) i ewentualnie low-midem (RX 5500) a nie 4k :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy, jak duże ma problemy, jak musi blisko siedzieć, żeby widzieć napisy, to też zauważy :E

Co najwyżej może to łatwiej ignorować/nie koncentrować się na tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

dwie do mgpu.

za 150 by uszło.

 

po mediach społęccznościowych rozpędza się hype train.

https://videocardz.com/newz/amd-announces-radeon-adrenalin-2020-edition-drivers

12% wzrostu względem premierowych Adrenalin (w sumie coroczna gadka :lol2: )

ImageSharpening dla DX11, globalny antilag (wciąż czekam na globalne suwaki dla Chilla), integer scaling. no i nowe UI. AMD ma rozmach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mieli dodac obsluge RT i cos nie widac :hmm:

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , ile dni jedzie paczka z proshopu ? Jak dziś wyślą, jest szansa na piątek mieć kartę w domu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wydajność będzie na poziomie GTX1660 6GB, a to jest wersja 8GB to cena 1000zł w PL byłaby ok. Trzeba dodać, że Sapphire nie są nigdy najtańszymi wersjami Radeonów ale za to dobrze zrobionymi, więc inne firmy mogą dać niższe ceny. Kolejna sprawa, że co preorder, który z braku realnej dostępności jest droższy od rzeczywistej ceny karty. Trzeba czekać na realne testy tej karty w grach.

 

Panowie , ile dni jedzie paczka z proshopu ? Jak dziś wyślą, jest szansa na piątek mieć kartę w domu ?

Raczej żadnych szans. Paczka idzie z Danii. Gdzieś wyżej pisałem ile do mnie szła i chyba to był tydzień.

 

Chętnie zobaczę Shadow of the Tomb Raider, Rise of the Tomb Raider (up to 10% faster) :)

Szkoda, że cisza o RT, chociaż i tak tego nie potrzebuję, kosztem wydajności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Jeśli faktycznie nowe sterowniki przyniosą jakieś dodatkowe fpsy to zmiana, jeszcze bardziej będzie na plus .

 

Czyli mam tydzień czasu , żeby przetestować rtxa przed sprzedażą na różnych sterownikach itp .

 

W sumie z Niemiec jechały ramy 3 dni od dnia wysyłki, do Szwecji paczka chyba 4dni szła, sam jestem ciekawy kiedy to dojdzie i czy będzie śmigala bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jka dzis wysla to szansa jest, pytanie czy wysla :hmm: Jaki model zamowiles konkretnie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rano miałem status w pakowaniu dziś jest sam myslnik, bez dopisku , wiec pewnie wskoczy inny status niebawem . Dokładnie zamówiłem powercolor rx 5700 xt red devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie maja: oczekiwany na magazynie 2019-12-1

 

Ale byc moze sie zalapales. Jestem ciekaw jak bedzie sie karta sprawowala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem outlet za 1600 z gra i xboxem :) . Zamówiłem 5.12.19 , w teorii termin dostawy widniał 12-16 grudnia , ale wpłata doszła wczoraj , a robiłem w piątek, zwykłym przelewem .

 

Oczywiście relację zdam , jak coś będzie nie tak to pojedzie na gwarancję od razu . Gram w ograniczoną liczbę gier, i oglądałem gameplaye, niby anomalii tam nie ma . Tzn w apexie , Forza, ets2 , rzadziej cs go , gta v I okazjonalnie coś z game passa ściągam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na cenę Sapphire 5500XT Nitro+ w Amazonie no to śmiało można u nas zakładać że będzie 949-999, raczej wątpie aby 1000 przekroczyli, szkoda że to nie jest pełny rdzeń z 24CU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mieli dodac obsluge RT i cos nie widac :hmm:

Ciekawe skąd masz te informacje. Odpowiem Ci od razu - nigdy nikt o tym nie mówił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe skąd masz te informacje. Odpowiem Ci od razu - nigdy nikt o tym nie mówił.

Prawda, RT ma się dopiero pojawić przy debiucie RDNA2, więc najwcześniej w przyszłym roku w Navi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...