Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ladne wyniki, jak widac uzycie gpu dobre.

 

trfc 288 daj, w TR roznic nie uswiadczysz bo to nie gra procosorowa.

 

 

PS: jak sie cso wrzuca w spoiler??

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wrzuciłem timingi z micronów rev e , bo takie pamięci @Xtn posiada :).

Filmiki się łądują, niby za 30minut będą oba już na serwie, przyciąłem jakość nagrania do 80% i 30fps , zamiast 60 , i są sporo mniejsze :).

 

Musisz użyć pełnego edytora postu, zaznaczasz link zdjęcia , naciskasz pozostałe style, wybierasz spoiler, i zatwierdzasz :P

 

Ja siedzę na tym co w sygnie, jest stabilne , to nie widzę sensu kombinować :P . W sumie na początku nie skojarzyłem jakie ramy ma Xtn , ale od czego są sygnaturki :). A microny e-die jeszcze na pamięć znam (przynajmniej moje ex egzemplarze) :).

 

Mam bieda monitor bez freesync i gsync :D

Ale w poniedziałek będę miał kabel DP , więc zobaczę czy nic się nie dzieję na 144hz :)

Edytowane przez novi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok myslale4m ze Ty szukasz nastaw a to na Micronach wiec sie nie przyda ;)

 

Patrzyles czy Freesync dziala dobrze Novi u ciebie?

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jak wrócę do domu to sobie wszystko przeanalizuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden link b.wysokie:

Wysokie :

Edytowane przez novi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, mam jeszcze pytanie, jaki masz wynik na wysokich bez nagrywania. Na filmie są 144fpsy, a u mnie 160fps na dx12. Zegary i wykorzystanie ci pięknie trzyma :) żałuję że wtedy nie zrobiłem OC tego Ryśka jak miałem go u siebie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podeślij zrzut dokładnych ustawień w grze , to ustawie tak samo i sprawdzę:) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko wrócę bo na razie na telefonie obejrzałem filmy. Ogólnie ustawienia auto na wysokie ale muszę dokładnie sprawdzić.

Edytowane przez xtn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zaktualizowałem sterowniki do wersji 2020 (karta Gigabyte 5700xt Gaming OC) i jakieś dziwne rzeczy się dzieją. Po pierwsze Adrenalin nie startuje mi przy starcie systemu, ALT+R również nie działa podczas gry (dodam, że natychmiast po aktualizacji działało poprawnie). No i zauważyłem też spory spadek wydajności podczas gry w WoWa (to jedyna z dwóch gier w które gram, więc ciężko powiedzieć mi coś o innych) no i coś takiego, jak gdyby ekran delikatnie rozjaśniał się na sekundę/dwie. Czy ktoś mógłby zerknąć w ten krótki LOG z GPU-Z, bo ja się na tym kompletnie nie znam: http://wklejto.pl/793422

Edytowane przez Woo Hoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zaktualizowałem sterowniki do wersji 2020 (karta Gigabyte 5700xt Gaming OC) i jakieś dziwne rzeczy się dzieją. Po pierwsze Adrenalin nie startuje mi przy starcie systemu, ALT+R również nie działa podczas gry (dodam, że natychmiast po aktualizacji działało poprawnie). No i zauważyłem też spory spadek wydajności podczas gry w WoWa (to jedyna z dwóch gier w które gram, więc ciężko powiedzieć mi coś o innych) no i coś takiego, jak gdyby ekran delikatnie rozjaśniał się na sekundę/dwie. Czy ktoś mógłby zerknąć w ten krótki LOG z GPU-Z, bo ja się na tym kompletnie nie znam: http://wklejto.pl/793422

 

Sciagnij ddu , odinstaluj sterownik amd gpu za pomocą tego programu , i zainstaluj ponownie .

 

Xtn- Oki, jak podeslesz to sprawdzę.

 

Phoenixsuple- taki potencjał, a ja się zastanawiam czy nie uruchomić biosu silent , bo w apexie jak trzyma zegar 1900mhz to mam 60% obciążenia na średnich przy 240fps , i wystarcza do tyłu fps nawet 1400mhz :P .

 

Format usunął problem z ekranem , uruchomilem bf5 , i nie muszę już otwierać gry w oknie , żeby był normalny obraz . Pcie nie zmieniałem, a sterownik cały czas 2020 Edition

Edytowane przez novi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się MorePowerTool i nie poszła mi karta na 2200, nawet na 1.3v :P

Tomcug puszczal MSI na 2150Mhz, 2200Mhz to raczej nierealne ale 2100-2150Mhz to juz kozak zegar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcug puszczal MSI na 2150Mhz, 2200Mhz to raczej nierealne ale 2100-2150Mhz to juz kozak zegar.

 

Tyle, że 2150/1.25v i żre prądu w cholerę. Nie ma sensu ta zabawa (chyba, że grasz w 4k). Na 1.2v dobijesz jakieś 2090 Mhz.

Zależnie od sztuki i temperatur.

Edytowane przez MarcoSimone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawosci ile na 1,25v wezmie karta??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xtn- Oki, jak podeslesz to sprawdzę.

rotr1.jpg

rotr2.jpg

rotr3.jpg

rotr4.jpg

Edytowane przez xtn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podrzuce zdjęcie za jakąś godzinę, Forza niech ni się do końca sciagnie, bo wstrzymalem pobieranie i wznowilem niedawno , ku mojemu zdziwieniu zaczęło pobierać od 24gb A miałem prawie 50 już:P

 

Ps zapomniałem się, że forza też xbox, właśnie robię test 1:1 ustawione jak u Ciebie

 

c4051a7a8b875f80.jpg

Edytowane przez novi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Wyniki idą w górę ok. 12%. To na 4,2Ghz, czy 4,35Ghz?

Jaja sie dzieją jak wlaczam nagrywanie w AB, fpsy spadają do 50-60...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten benchmark ma 0 powtarzalność. Wyniki są rozjechane w świat więc porónwywanie wyników jest bes sensu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Wyniki idą w górę ok. 12%. To na 4,2Ghz, czy 4,35Ghz?

Jaja sie dzieją jak wlaczam nagrywanie w AB, fpsy spadają do 50-60...

 

Na ustawieniu z sygny , od razu przestawiłem proca na właściwy nastaw , żeby, się nieprzyzwyczail do 4.2ghz xd. Gdzieś z 8fps z wyniku końcowego by trzeba było odjąć od tego wyniku , i by mniej więcej się ukazało, jak na 4.2ghz by wyglądało i crucialach.

 

Szkoda że nie mam dostępu do gier ubisoftu, bo tam chyba największe korzyści by było widać z tego oc ? Chyba, że są jeszcze jakieś gry w basicu orgina lub xboxie co pokażą moc oc procka? W wszystkie gry które grałem na ultra, wykorzystują kartę praktycznie przez cały czas ponad 90% , ale oczywiście bez limitu fps:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Powtarzalność to ma benchmark w AC Origins, proszę od dawna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro pewnie dostanę 5500 XT i zobaczymy co daje to OC z MorePowerTool - a że biorę Gigabyte OC to powinien podołać zadaniu. Oczekuje wnikliwych testów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ustawieniu z sygny , od razu przestawiłem proca na właściwy nastaw , żeby, się nieprzyzwyczail do 4.2ghz xd. Gdzieś z 8fps z wyniku końcowego by trzeba było odjąć od tego wyniku , i by mniej więcej się ukazało, jak na 4.2ghz by wyglądało i crucialach.

 

Szkoda że nie mam dostępu do gier ubisoftu, bo tam chyba największe korzyści by było widać z tego oc ? Chyba, że są jeszcze jakieś gry w basicu orgina lub xboxie co pokażą moc oc procka? W wszystkie gry które grałem na ultra, wykorzystują kartę praktycznie przez cały czas ponad 90% , ale oczywiście bez limitu fps:)

AC Origins powinno pokazać największa różnice pomiędzy 1, a 3 gen Ryzenow. Szkoda, ze jej nie masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawosci ile na 1,25v wezmie karta??

 

Z głowy Ci dokładnie nie powiem, musiałbym zrobić test znowu. Już dziś czasu nie mam :P

 

Ale w grach na bank więcej jak GTX 1080TI.

 

edit:

 

Dobra, odpaliłem 2150/1.3v :E

 

W Forza 4.

 

HWInfo i GPU-Z wskazują max 248W. Miernik pokazuje ponad 370W dla całej jednostki (bierzcie poprawkę na to, że mam układ lc z 8x eloop i pompa aktualnie na 5 biegu).

Edytowane przez MarcoSimone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, udało mi się póki co "rozwiązać" problem z krótkim, rozjaśniającym się co parę sekund ekranem. Przetestowałem wszystkie opcje i okazało się, że po wyłączeniu FreeSynca wszystko jest w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • U mnie RX 6700 XT Nitro też coś bzyczy delikatnie ale to się muszę wsłuchać, karta po UV i limit 60 fps. 
    • Całe szczęście. Ja bym poszedł jeszcze dalej - zlikwidował te RODy, które są w dobrych lokalizacjach i pobudował tam osiedla. 
    • Jestem bardzo na nie. Wymęczyłem się do połowy drugiego odcinka. [uwaga, lekkie spoilery] To nie jest serial, to jest zestaw przydługich teledysków z losowymi scenami mającymi tylko zaakcentować charakterystyczne elementy z gier. Tępa jak maszynka do golenia z promocji na aliexpress laska wychodzi ze swojej nory, w której jej klan spędził ostatnie kilkaset lat, ot tak sobie i nagle to wywołuje heheheszki na całego, bo joj, ma niebieski kostium! Mimo że zachowuje się jak upośledzona, nic kompletnie nic jej nie zagraża na ziejącym promieniowaniem, wypełnionym szkieletami i mutantami terenie. Wielki rycerz Braterstwa Stali ma problemy z wielkim, zmutowanym misiem, ale na szczęście jego giermek załatwia misia jednym strzałem ze starożytnego rewolweru. Przed genetycznym laboratorium stoją wieżyczki gatlinga, ale nie są w stanie trafić w szybko idącego przed nimi staruszka.  Scenariusz tego dzieła jest tak prosty, że gierki, na które przecież narzekano, przy nim są historiami wartymi nagród literackich. Całość wypełniona jest stereotypowymi "dads jokes". Mimo że serial jest wypełniony zwłokami, mutantami, nie ma żadnego zagrożenia, nawet nikt nie udaje że cokolwiek tępej głównej bohaterce może się przydarzyć. Żarcik za żarcikiem i tyle.  Dobitnie to przypomina, że jedynym powodem produkcji jest przyciągnięcie więcej ludzi do prime poprzez maksymalne uproszczenie wszystkiego, co można uprościć. Można obejrzeć...tylko po co?
    • Nie będziesz miał niczego i będziesz szczęśliwy 😆
    • Ubi + i po problemie, dla mnie to gra na jeden raz wiec nawet zeby absolutnie pelna wersja kosztowala 250zl i tak bym wzial +.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...