Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

O dzięki wielkie jak nie problem to poproszę :) Testuję teraz SidebarDiagnostic i Open Hardware Monitor.

 

https://we.tl/t-frGoc3BibE

 

W środku jest plugin (MSIAfterburner.dll), który wrzucasz do katalogu Plugins do Rainmetera w ProgramFiles.

Komponent wymaga działającego MSI AfterBurner - z niego są odczyty

 

Katalog GPU wrzucasz do skór Rainmetera (Dokumenty/Rainmeter/Skins)

 

w samej skórce (gpu.ini) zmieniasz jedynie zmienną Memory na ilość pamięci w karcie (nie miałem jak tego odczytać)

 

Kiedy komponent działa, to po najechaniu na rysunek karty - wyświetla maksymalne odnotowane wartości (taki bajer :) )

 

Mam też coś na wzór do CPU i RAMu, całość wygląda tak: https://i.imgur.com/5peE0O3.png

 

Jeszcze jedno, MSI AB się gubi, jeśli jest i ZeroRPM i jego krzywa, mylnie podaje wartość % z krzywej, pomimo że obroty 0.

Obszedłem to tak, że odczytuję obroty (to działa ok) i procenty wyliczam względem max. Ten max może się różnić per karta, ustawia się przez FanMaxRPM (w sekcji Variables).

Edytowane przez GregM00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zaraz wrzucę swój filmik.

 

 

EDIT

Nie mogę włączyć nagrywania w tej grze. Skróty klawiszowe w grze nie działają, włączenie nagrywania w pulpicie nagrywa tylko nieruchomy obraz. Coś kiedyś pamiętam że jakoś to obchodziłem w Darkest Dungeon, że nagrywało.

Musisz wyłączyć w ustawieniach gry tryb pełnoekranowy ;)

BTW

Sprawdzałem już chyba wszystkie ustawienia w adrenalin i nie pomaga ,coś innego musi być problemem.

Sprawdzałem też na dysku ssd i hdd i jest to samo.

 

Edit

czytam teraz dyskusje na steamie i to chyba coś twórcy gry popsuli w ostanich patchach

 

https://steamcommunity.com/app/262060/discussions/0/2278205083633541457/

Edytowane przez DariŽ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Musisz wyłączyć w ustawieniach gry tryb pełnoekranowy ;)

 

 

W pełnoekranowym też masz zacięcia? Bo tylko tryb pełnoekranowy wyłącza menedżera okien z zabawy.

 

EDIT

W trybie okna mam zacięcia.

Edytowane przez GregM00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W pełnoekranowym też masz zacięcia? Bo tylko tryb pełnoekranowy wyłącza menedżera okien z zabawy.

w obydwóch trybach jest to samo.

 

edit

poczytałem trochę na stemie i znalazłem rozwiązanie .

Jednak gra jest zepsuta , użyłem wersji Beta Branch "pretbclinuxmac" i przycinki znikły :cool:

Edytowane przez DariŽ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pierwsza rzecz, przeczytaj gościa z Reddita. To prosty angielski, powinieneś zrozumieć :)

Technicznie sprawy też są raczej do ogarnięcia.

 

Druga rzecz, jeśli już chcesz podchodzić literalnie do rzeczy to tak "extra osiągi" użyłem niewłaściwie, powinienem napisać "extra funkcjonalność". Co i tak przekłada się na to samo, wkleiłem wyżej link opisujący efekt implementacji GameWorks'ów na sprzęt AMD. Cała reszta to wyciągnięcie wniosku z tego slajdu, co jak widzę jest problematyczne, żeby przyjąć że po prostu NV pomagała ulepszać silnik.

 

Ogólnie ja nie jestem przeciwnikiem takiego partnerstwa, pomagania itp. To rynek powinien tym sterować i tyle. To co pisałem wcześniej, jeśli są chęci, to dany tytuł pojawia się na różnych platformach, różnych API.

 

Dobrze ze chociaż ten poziom angielskiego rozumiesz i jest dla Ciebie łatwy.

 

Z kilku prostych informacji na slajdzie ułożyłeś sobie historyjkę. Pocieszne. To tak, jakbym prowadził dyskusję z fanbojem AMD. A nie, czekaj... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://we.tl/t-frGoc3BibE

 

W środku jest plugin (MSIAfterburner.dll), który wrzucasz do katalogu Plugins do Rainmetera w ProgramFiles.

Komponent wymaga działającego MSI AfterBurner - z niego są odczyty

 

Katalog GPU wrzucasz do skór Rainmetera (Dokumenty/Rainmeter/Skins)

 

w samej skórce (gpu.ini) zmieniasz jedynie zmienną Memory na ilość pamięci w karcie (nie miałem jak tego odczytać)

 

Kiedy komponent działa, to po najechaniu na rysunek karty - wyświetla maksymalne odnotowane wartości (taki bajer :) )

 

Mam też coś na wzór do CPU i RAMu, całość wygląda tak: https://i.imgur.com/5peE0O3.png

 

Jeszcze jedno, MSI AB się gubi, jeśli jest i ZeroRPM i jego krzywa, mylnie podaje wartość % z krzywej, pomimo że obroty 0.

Obszedłem to tak, że odczytuję obroty (to działa ok) i procenty wyliczam względem max. Ten max może się różnić per karta, ustawia się przez FanMaxRPM (w sekcji Variables).

Na bogato poleciałeś, dzięki jeszcze raz :) Pobawię się i dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kilku prostych informacji na slajdzie ułożyłeś sobie historyjkę. Pocieszne. To tak, jakbym prowadził dyskusję z fanbojem AMD. A nie, czekaj... ?

 

Ta, ze slajdu sobie wymyśliłem, masz rację.

A slajd zrobiłem w Paint'cie.

Wszystko z zazdrości, że masz NVidię w kompie :)

 

Jakbyś potrafił Kolego wytężyć szare komórki (co nie wiem dlaczego jest problemem), to byś doczytał to, do czego dwukrotnie odsyłałem, gdzie koleś wiesza psy na umiejętnościach AMD w napisaniu sterownika do DX11, chwali NV i pisze wprost, że dla AMD ruch w DX12/Vulcan to był jedyny ratunek. Taki ze mnie fanboj AMD :)

 

Ale przez swoje zielone klapki na oczach z góry wiedziałeś, że to na pewno ktoś pro-AMD, czym się ubawiłem niepomiernie :)

Przestań się ośmieszać, bo dowiodłeś tylko tego, że nie da rady z Tobą nawiązać jakiegokolwiek poziomu dyskusji. Ważne jest tylko co piszesz, a nie potrafisz nawet rozumnie przeczytać czegoś z drugiej strony.

 

Na bogato poleciałeś, dzięki jeszcze raz :) Pobawię się i dam znać.

 

Napisz jak działa. Jakbyś miał jakieś pomysły, to chętnie posłucham.

 

Zacząłem robić taką nową wersję z ciekawszym wyglądem wizualnym parę tygodni do tyłu, ale wskoczyły inne sprawy i na razie rzecz stoi.

Coś takiego:

QFCdfd2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem testy RX 5500 XT 4/gb,

można zauważyć, że występują różnice

w wydajności między PCIE 3.0 oraz 4.0.

Można powiedzieć, że wynoszą do 15%

według Hardware Unboxed.

Według testów computerbase są jeszcze większe.

Z czego one wynikają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem testy RX 5500 XT 4/gb,

można zauważyć, że występują różnice

w wydajności między PCIE 3.0 oraz 4.0.

Można powiedzieć, że wynoszą do 15%

według Hardware Unboxed.

Według testów computerbase są jeszcze większe.

Z czego one wynikają?

A ja właśnie nie dawno oglądałem test ale z RX5700XT i nie było praktycznie żadnych różnic . Jednie V1 trochę odstaję.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem 5500xt nie ma x8 lini , i pcie 4.0 tu nie pomaga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak RX 5500 XT ma PCIE 4.0 x8

czyli na starszych mobo będzie 3.0 x8.

Według testów PCIE 2080 TI jest minimalnie

ograniczany prze 3.0 x8 więc jak może być

ograniczany taki RX 5500?

Edytowane przez jg77xfx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem testy RX 5500 XT 4/gb,

można zauważyć, że występują różnice

w wydajności między PCIE 3.0 oraz 4.0.

Można powiedzieć, że wynoszą do 15%

według Hardware Unboxed.

Według testów computerbase są jeszcze większe.

Z czego one wynikają?

Proste, wynikają z tego że 5500XT to karta z PCI-E x8, a nie x16.

Tym samym jak podłączamy na X570 mamy PCI-E 4.0 x8, ale na innych chipsetach starszych z racji braku 4.0, karta będzie działać na 3.0 x8 i widać to ogranicza Navi, bo widać ta architektura lubi przepustowość, innego wytłumaczenia nie widzę.

 

Zapowiada się ciekawie przy premierze Ampere i Navi23 jak wiadomo będą to karty z obsługą PCI-E 4.0 i zapowiadane są duże wzrosty, więc kto wie czy na 3.0 nie będzie ograniczeń karty.... zaraz ktoś wpadnie i powie że bullshit.. no to jak wytłumaczyć różnice na 5500XT widać Navi wymaga, ciekawe jak będzie z Ampere.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie Navi ma większe zapotrzebowanie

na przepustowość niż Turingi. Teraz pytanie

czy warto dołacać do płyty z PCIE 4.0.

Aktualnie dla kart x16 nie ma różnicy

ale co będzie po premierze Ampere, RDNA2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Widocznie Navi ma większe zapotrzebowanie

na przepustowość niż Turingi. Teraz pytanie

czy warto dołacać do płyty z PCIE 4.0.

Aktualnie dla kart x16 nie ma różnicy

ale co będzie po premierze Ampere, RDNA2.

 

To już przy GCNach było widać, że AMD używa słabszej kompresji, co się przekładało na zapotrzebowanie na szerokość magistrali PCIe (dawno to było, ale o ile dobrze pamiętam kiedy się przesiadałem na czerwonego, to AMD potrzebowało x16, gdzie karty NV pracowały na x8).

Co ciekawe 5500 w wersji 8GB się nie zatyka, czyli problemem pierwotnym jest za mało pamięci VRAM jak na aktualne gry (a dokładnie na włączone detale), co wymusza sporą aktywność na PCIe.

Fakt, że sam pomysł na 5500 4GB z PCIe x8 jest mocno dziwny, nawet w koncepcji "Navi budżetowego". Jakby AMD nie potrafiło policzyć, jak to ma działać na PCIe 3.0 (nie sądzę, żeby ktoś z PCIe 4.0 kupował budżetową kartę)?

Edytowane przez GregM00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie Navi ma większe zapotrzebowanie

na przepustowość niż Turingi. Teraz pytanie

czy warto dołacać do płyty z PCIE 4.0.

Aktualnie dla kart x16 nie ma różnicy

ale co będzie po premierze Ampere, RDNA2.

 

To zależy od tego ile czasu będziesz planował siedzieć na jednej platformie. Jak planujesz zmianę za 2 lata na nową platformę z obsługą DDR5 to PCIe 3.0 Ci wystarczy, no chyba, że planujesz nie zmieniać platformy przez dłuższy czas, a jedynie kartę graficzną to lepiej brać coś z obsługą PCIe 4.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Myślę że dobrze też pokazuje jak Navi potrafi się przytkać pokazuje ten fragment z testu Blacka gdzie akurat mamy fragment z Wolfenstein2 który jak wiadomo siorbie Vram mocno, a widać jak zabraknie to 4.0 pomaga i daje bonus.

Mimo że 9900K jest wydajniejszy wiadomo to tutaj w teście Navi z 3900X wypadło lepiej z racji właśnie na 4.0

 

 

Różnica nie wygląda na dużą, średnio 13fps więcej i 6fps w dołach, mimo że 3900X jednak słabszy, ale Wolf mocno ciśnie po Vramie i 4.0 coś dało.

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie chce mi sie wierzyć że 4.0 dało by takiego kopa , bardziej bym ufał temu testowi co dałem wyżej czyli 3.0 a 4.0 z dzisiejszymi kartami żadna różnica w wydajności w grach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale to jest raczej taki "wypadek przy pracy" z tą kartą :)

Koncepcja ogólna nadal jest taka, że ilość VRAMu powinna być odpowiednio duża, żeby ograniczyć wykorzystanie PCIe (i RAMu w kompie, na którym przecież nie pracuje tylko karta graficzna) do minimum.

 

Jakoś nie chce mi sie wierzyć że 4.0 dało by takiego kopa , bardziej bym ufał temu testowi co dałem wyżej czyli 3.0 a 4.0 z dzisiejszymi kartami żadna różnica w wydajności w grach .

 

W dużym uproszczeniu, jak na karcie VRAM się skończy, to karta zaczyna pracować dodatkowo na pamięci RAM (czego NORMALNIE nie powinna robić). W takiej sytuacji przepustowość dostępu do tej pamięci (wolniejsza od VRAMów) przekłada się na poziom spowolnienia względem przypadku, kiedy pamięć RAM nie jest potrzebna.

 

A kiedy karta używa tylko VRAMu, to wtedy różnica PCIe 3.0 a 4.0 jest taka, jak podałeś, czyli pomijalna.

 

DDR4 są chyba 5x wolniejsze od GDDR6 na karcie, nie ma koncepcji żeby "grać na RAMie". Najlepsze rozwiązanie jak nie styka VRAMu: obniżyć detale albo zmienić kartę :) Są takie silniki w grach (kojarzy mi się RE2/RE3), które podają przy ustawianiu detali wpływ na zużycie VRAMu.

Edytowane przez GregM00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, ze slajdu sobie wymyśliłem, masz rację.

A slajd zrobiłem w Paint'cie.

Wszystko z zazdrości, że masz NVidię w kompie :)

 

Jakbyś potrafił Kolego wytężyć szare komórki (co nie wiem dlaczego jest problemem), to byś doczytał to, do czego dwukrotnie odsyłałem, gdzie koleś wiesza psy na umiejętnościach AMD w napisaniu sterownika do DX11, chwali NV i pisze wprost, że dla AMD ruch w DX12/Vulcan to był jedyny ratunek. Taki ze mnie fanboj AMD :)

 

Ale przez swoje zielone klapki na oczach z góry wiedziałeś, że to na pewno ktoś pro-AMD, czym się ubawiłem niepomiernie :)

Przestań się ośmieszać, bo dowiodłeś tylko tego, że nie da rady z Tobą nawiązać jakiegokolwiek poziomu dyskusji. Ważne jest tylko co piszesz, a nie potrafisz nawet rozumnie przeczytać czegoś z drugiej strony.

 

 

Z kilku zdań ze slajdu złożyłeś sobie historyjkę. Historyjkę, której ten slajd nie potwierdza. I dokładnie pierwszy mój post do Ciebie to tłumaczy (zdanie: "Nie wiem, gdzie widzisz tam coś o uzyskaniu ekstra osiągów dzięki integracji technologii w ramach kolaboracji inżynierów."). Wyciągnąłeś sobie po jednej rzeczy z każdego ze zdań, które nie są ze sobą powiązane, i sam je powiązałeś, twierdząc później, że można się tego domyślić xD. To jest typowy tok rozumowania, jaki często widzę u fanbojstwa AMD.

 

To z paintem to kolejny przykład tworzenia historyjek.

 

Ależ ja przeczytałem, co jest tam napisane. I napisałem, że gość z Nvidii nie napisałby nic na reddicie AMD. Więc albo jest to gość z AMD, któremu się zebrało na chwilę prawdy, albo troll, który po prostu się pod takiego kogoś podszywa. Nikt inny nie mógłby napisać na Reddicie czegoś takiego, co zostało tam napisane. Wiara we wszystko co jest publikowane w internecie jest głupotą. A już powoływanie się na randomowy post z Reddita może świadczyć jedynie o poziomie kogoś, kto go wrzuca. Można powiedzieć, że poziomie, który ośmiesza tę osobę, ale przecież tak nie myślę. :)

I nigdzie nie napisałem, że jest to coś pro-AMD, pro-NV, czy pro-cokolwiek innego, ale już o historyjkach pogadaliśmy bajkopisarzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kilku zdań ze slajdu złożyłeś sobie historyjkę. Historyjkę, której ten slajd nie potwierdza. I dokładnie pierwszy mój post do Ciebie to tłumaczy (zdanie: "Nie wiem, gdzie widzisz tam coś o uzyskaniu ekstra osiągów dzięki integracji technologii w ramach kolaboracji inżynierów."). Wyciągnąłeś sobie po jednej rzeczy z każdego ze zdań, które nie są ze sobą powiązane, i sam je powiązałeś, twierdząc później, że można się tego domyślić xD. To jest typowy tok rozumowania, jaki często widzę u fanbojstwa AMD.

 

To z paintem to kolejny przykład tworzenia historyjek.

 

Ależ ja przeczytałem, co jest tam napisane. I napisałem, że gość z Nvidii nie napisałby nic na reddicie AMD. Więc albo jest to gość z AMD, któremu się zebrało na chwilę prawdy, albo troll, który po prostu się pod takiego kogoś podszywa. Nikt inny nie mógłby napisać na Reddicie czegoś takiego, co zostało tam napisane. Wiara we wszystko co jest publikowane w internecie jest głupotą. A już powoływanie się na randomowy post z Reddita może świadczyć jedynie o poziomie kogoś, kto go wrzuca. Można powiedzieć, że poziomie, który ośmiesza tę osobę, ale przecież tak nie myślę. :)

I nigdzie nie napisałem, że jest to coś pro-AMD, pro-NV, czy pro-cokolwiek innego, ale już o historyjkach pogadaliśmy bajkopisarzu.

 

A skąd masz pewność, że gość z Nvidii nie napisałby nic na reddicie AMD, nie masz 100% pewności co do tego i z Twojej strony jest to również tworzenie historyjek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kilku zdań ze slajdu złożyłeś sobie historyjkę. Historyjkę, której ten slajd nie potwierdza. I dokładnie pierwszy mój post do Ciebie to tłumaczy (zdanie: "Nie wiem, gdzie widzisz tam coś o uzyskaniu ekstra osiągów dzięki integracji technologii w ramach kolaboracji inżynierów."). Wyciągnąłeś sobie po jednej rzeczy z każdego ze zdań, które nie są ze sobą powiązane, i sam je powiązałeś, twierdząc później, że można się tego domyślić xD. To jest typowy tok rozumowania, jaki często widzę u fanbojstwa AMD.

 

To z paintem to kolejny przykład tworzenia historyjek.

 

Ależ ja przeczytałem, co jest tam napisane. I napisałem, że gość z Nvidii nie napisałby nic na reddicie AMD. Więc albo jest to gość z AMD, któremu się zebrało na chwilę prawdy, albo troll, który po prostu się pod takiego kogoś podszywa. Nikt inny nie mógłby napisać na Reddicie czegoś takiego, co zostało tam napisane. Wiara we wszystko co jest publikowane w internecie jest głupotą. A już powoływanie się na randomowy post z Reddita może świadczyć jedynie o poziomie kogoś, kto go wrzuca. Można powiedzieć, że poziomie, który ośmiesza tę osobę, ale przecież tak nie myślę. :)

I nigdzie nie napisałem, że jest to coś pro-AMD, pro-NV, czy pro-cokolwiek innego, ale już o historyjkach pogadaliśmy bajkopisarzu.

 

Kolego, dalej robisz to samo. Wyciągasz sobie jakiś element z większej całości i zaczynasz analizować z każdej możliwej strony. Z mojej perspektywy wygląda to tak, jakbyś nie potrafił zauważyć całości i nie rozumiał przez to, o co chodzi w podawanych argumentach.

Co do silnika gry, chodzi o to, że NVidia pomagała go ulepszać, implementować w nim nowe elementy - to jest nieistotne, możesz nawet pomoc zastąpić dowolnym innym słowem. Bo nie to jest istotne. Rzecz w tym, że takie działania powodowały optymalizację silnika pod karty NV. Dlatego potem ciężko się dziwić, że silnik chodzi nieoptymalnie pod AMD. Nawet po usunięciu po jakimś czasie odwołań do GameWorksów.

 

Co do gość od NVidii/AMD znów to samo. Zamiast przeczytać CO on pisze, to koncentrujesz się KTO pisze. A to ma drugorzędne znaczenie, bo albo treść jest logiczna, pokrywa się nawet z jakąś ogólną wiedzą o procesach programistycznych, albo nie. Jak dla mnie (to co napisałem wcześniej) to o czym gość pisze nie jest tak skomplikowane, żeby to ogarnąć. A rzuca to dużo światła na problem.

 

W sumie zaczynam się powtarzać, bo to wszystko już wcześniej pisałem.

 

A skąd masz pewność, że gość z Nvidii nie napisałby nic na reddicie AMD, nie masz 100% pewności co do tego i z Twojej strony jest to również tworzenie historyjek.

 

Bo on wie :)

 

A poważnie, przecież ten Kolega na dobrą sprawę nie podaje żadnej argumentacji własnej (bo pewnie trzeba by było usiąść, czas poświęcić i poszukać), ale wie z góry jak jest i jego aktywność ogranicza się do negowania, albo kopiowania czegoś z ogólnie dostępnych, marketingowych źródeł. Jak czegoś w tych źródłach nie ma - to pewnie dla niego nieprawda :)

Jak mu NV napisze, że pomaganie nie jest pomocą, tylko konsultacjami, to będzie walczył do upadłego, jakby nie potrafił zrozumieć ponad słowami, na czym rzecz polega. Literalne podejście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd masz pewność, że gość z Nvidii nie napisałby nic na reddicie AMD, nie masz 100% pewności co do tego i z Twojej strony jest to również tworzenie historyjek.

W kwestiach technicznych znajdziesz wypowiedzi tylko na forach Nv i wiem z doświadczenia, że ludki z Nv praktycznie nic nie skrobią na tego typu forach. Jeżeli chodzi o AMD to przecież oni zatrudniali ludków z zewnętrznych firm do marketingu i nawet tacy tu byliszczerbaty.gif

 

Jedynie ziomuś z supportu od sterów udziela się na guru3d, a na beyond3d czasem ktoś coś skrobnie z Nv czy AMD i nie mam na myśli marketingowców.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sine, cyt: "że ludki z Nv praktycznie nic nie skrobią na tego typu forach" dalej nie ma 100% pewności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i tak bez znaczenia nawet Bruno w komentarzach jak go docisnąłem przyznał wreszcie, że są problemy w sterach od strony CPU tylko tego nie naprawią ze względu na duży nakład pracy. Poza tym AMD zawsze potrafi ogarnąć stery do każdego głośnego/ważnego tytułu. Idzie z góry prykaz i klepią aż poprawią wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...