Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co by nie mowic nowe RX sa bardzo konkurencyjne bo XT ze spokojem walczy z RTX 2070 a czasem siedzi na plecach RTX 2080 przegrywajac o jakies marne 3-4 fps (BF V)

czy nawet wygrywajac z 2080 (Wolfenstein). W wolfie RX 5700XT w fps minimalnym ma 29 kl przewagi nad RTX 2080

 

RX 5700XT jest o 1000 zl tanszy od RTX 2080 no fakt nie ma RT ale...sa gry gdzie dorownuje sporo drozszej karcie od zielonych. Ja sie przesiadam z GTX 1080 na RX 5700XT dla BF, forzy horizon, the division itp

 

W New Colossus mozna wymaksowac w fhd i fps nawet nie drgnie ponizej 144...Doom tez pewnie lepiej bedzie dzialac na RX

 

nvidia poprawila sterowniki i juz 2070super jest na rowni w Battlefield V i forza (=

 

Ja mam ubaw bo 5700XT wystarczy 50% PT w BFV 1440p Ultra z lockiem na 60 fps :lol2:

 

ta a powyzej wyciaga 90 klatek i karta się poci, bezsens

 

Ja gdybym mial monitor gsync brałbym 70 super, 2399 gigusia gaming oc 5 lat gwary...

Edytowane przez bartoszzz77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BF V ponoc maly przyrost jest. Najwiecej Forza zyskala. Na przykladzie 2060 SUPER to BF V zyskal 3 fps a forza 16 fps

 

2070 SUPER wg slajdow zyskal 5% wiec....nie dogoni RX

 

https://www.purepc.pl/sterowniki/nvidia_naprawia_bledna_aktualizacje_geforce_game_ready_43602

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Komputroniku są Asus Strix,TUF MSI Mech,Evoke - zarówno 5700 i 5700 XT,lecz w zaporowych cenach i niedostępne :E

Edytowane przez Splendor_97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciul z tymi kartami...pokochałem mojego Radosława z turbinką :zakochany:8:E

 

Miałeś wodować :hmm:

 

Panowie, nie wiecie może bo wziąłem kartę na raty ale ja zwróciłem należy mi się zwrot kasy czy zakup innej karty z tego samego sklepu?

Edytowane przez bartoszzz77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś wodować :hmm:

 

Panowie, nie wiecie może bo wziąłem kartę na raty ale ja zwróciłem należy mi się zwrot kasy czy zakup innej karty z tego samego sklepu?

 

Woda będzie ;-)

 

Nie mniej na ac karta też fajna ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie wiecie może bo wziąłem kartę na raty ale ja zwróciłem należy mi się zwrot kasy czy zakup innej karty z tego samego sklepu?

 

Kredyt też wypowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego XFX to np w spoczynku zegar rdzenia to kilka mhz a pamieci 100 mhz, Tez tak macie. Na necie pisali ze nie ma polpasywa a jednak ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego XFX to np w spoczynku zegar rdzenia to kilka mhz a pamieci 100 mhz, Tez tak macie. Na necie pisali ze nie ma polpasywa a jednak ma

Półpasyw dotyczy chłodzenia a nie taktowania.

Jeżeli masz polpasywne chłodzenie to wentylatory w spoczynku do 60C nie pracują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak wiem. Pisali ze nie ma polpaywnego chlodzenia a okazalo sie ze jest. A te zegary w spoczynku tez macie takie strasznie niskie?

 

GPU maks 70 stopni

Pamieci maks 94 stopnie

GPU VRM maks 76 stopni

Obroty ok 2100/minute

 

Test w GPU Z przez 10 minut

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak wiem. Pisali ze nie ma polpaywnego chlodzenia a okazalo sie ze jest. A te zegary w spoczynku tez macie takie strasznie niskie?

 

GPU maks 70 stopni

Pamieci maks 94 stopnie

GPU VRM maks 76 stopni

Obroty ok 2100/minute

 

Test w GPU Z przez 10 minut

ramy wysoka temp, MHz spoko na evoke było 7mhz na rdzeniu. Zapodaj furmark

 

Kredyt też wypowiedz.

 

Mi to odpowiada, muszę wypowiadać ?

Edytowane przez bartoszzz77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli wziales na raty 0 to nie musisz, za gotowke będziesz mial inna karte a raty spłacał za tą pierwszą, jeśli natomiast masz oprocentowane raty to nie warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli wziales na raty 0 to nie musisz, za gotowke będziesz mial inna karte a raty spłacał za tą pierwszą, jeśli natomiast masz oprocentowane raty to nie warto

 

0 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no więc nie ma problemu, spłacasz tą pierwszą a za gotowke kupujesz inna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to odpowiada, muszę wypowiadać ?

Szczerze nie wiem czy musisz. Ja raz kilka lat temu zwracałem produkt brany na raty 0% (monitor - zupełnie nie odpowiadało mi zachowanie matrycy VA) i od kredytu również odstąpiłem.

 

Jeśli wybór jest to już jak wolisz. Ja bym jednak gwoli formalności wypowiedział i wziął raty na to co faktycznie kupuję i posiadam.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak wiem. Pisali ze nie ma polpaywnego chlodzenia a okazalo sie ze jest. A te zegary w spoczynku tez macie takie strasznie niskie?

 

GPU maks 70 stopni

Pamieci maks 94 stopnie

GPU VRM maks 76 stopni

Obroty ok 2100/minute

 

Test w GPU Z przez 10 minut

2100rpm przy 70 stopniach? Jakoś strasznie dużo, a jak w grach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy w wypadku zwrotu produktu bank nie wystąpi o zamknięcie kredytu , zależy co miałeś wpisane w umowie, czy podzespoły komputerowe czy dokładny model karty , bo przy ratach sklep teoretycznie powinien odesłać pieniądze na konto z którego przyszły , czyli banku , jeśli "podzespoły" to możesz wybrać inny produkt w tym sklepie , jeśli zwrócą ci gotówkę do ręki , bank może stwierdzić że kredyty gotówkowe to inne oprocentowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2100rpm przy 70 stopniach? Jakoś strasznie dużo, a jak w grach?

 

 

Zrobilem korekte w krzywej wentylatorow i 77 stopni na GPU przy ok 1700 RPM, 100 stopni na ramie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem korekte w krzywej wentylatorow i 77 stopni na GPU przy ok 1700 RPM, 100 stopni na ramie

zrób to

https://www.igorslab.media/en/making-the-radeon-rx-5700-and-rx-5700-xt-more-energy-efficient-and-significantly-quieter-with-the-morepowertool-tutorial/

ale moim zdaniem kolejna karta z skopanym chłodzeniem pamięci

jeszcze takie pytanko , przy przejściu z gtx 1080 , odczułeś jakiś większy "skok" wydajności ?

bo mi się wydaje że to nie jest jakaś powalająca różnica pomiędzy kartami

Edytowane przez misiekbury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...