Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Lista moze nie za dluga ale nie wierze ze pod stolem nie rozwiazuja problemow, ktorych nie ma na liscie wiec oficjalna liste traktowalbym z przymrozeniem oka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za wiele nowego jak na taki długą przerwę od ostatniego wydania.

Koronaświrus w USA mocny, więc też nie będą szaleć. Do tego pewnie crunch jaki był przy 20.2.4 też swoje zrobił.

 

Running Folding@Home while also running an application using hardware acceleration of video content can cause a system hang or black screen. A potential workaround is disabling hardware acceleration for the application that has it enabled. - serio :lol2: na szczeście u mnie śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koronaświrus w USA mocny, więc też nie będą szaleć. Do tego pewnie crunch jaki był przy 20.2.4 też swoje zrobił.

 

Running Folding@Home while also running an application using hardware acceleration of video content can cause a system hang or black screen. A potential workaround is disabling hardware acceleration for the application that has it enabled. - serio :lol2: na szczeście u mnie śmiga.

 

A co to za crunch był, swoją drogą nie miałem tych sterowników, takowe w ogóle były?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za crunch był, swoją drogą nie miałem tych sterowników, takowe w ogóle były?

 

nie było. 20.2.2 przeszły na 20.3.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może pomysł co może powodować takie problemy (nagranie) w COD WARZONE? Pierwsza gra zawsze działa bez problemu, ale od 2 lub 3 już zaczynają się nagłe spadki fps co kilka sekund. Uruchamianie ponownie gry po każdej wygranej/przegranej jest męczące na dłuższą metę, a innego rozwiązania nie znalazłem.

RX5700 XT Gigabyte OC

Ryzen 3600x + chłodzenie Grandis 2

2x 8GB 3600 Mhz CL17

gra na dysku SSD Evo 860 500GB

https://youtu.be/bYY_eRVTOiU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz zbędne programy w tle, raczej to wygląda jakby ramu brakowało, ta gra 12gb potrafi lekko wciągnąć na Multi. Ewentualnie ustaw plik wymiany/stronnicowania na np 8gb na dysku ssd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zużycie RAM jak na nagraniu ok 12GB/16. A nic specjalnego w tle nie trzymam, przeglądarka zawsze wyłączona podczas gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego problemu nie mam, na Multi 144fps mam ustawione i mam okolice 144-140fps cały mecz. I mogłem grać nawet dłuższy czas bez przerwy i nic takiego się nie działo. Też mam 16gb ramu. Kartę mam po uv, zegar minimalnie niższy niż na Stock.

 

 

Edytowane przez novi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może pomysł co może powodować takie problemy (nagranie) w COD WARZONE? Pierwsza gra zawsze działa bez problemu, ale od 2 lub 3 już zaczynają się nagłe spadki fps co kilka sekund. Uruchamianie ponownie gry po każdej wygranej/przegranej jest męczące na dłuższą metę, a innego rozwiązania nie znalazłem.

RX5700 XT Gigabyte OC

Ryzen 3600x + chłodzenie Grandis 2

2x 8GB 3600 Mhz CL17

gra na dysku SSD Evo 860 500GB

https://youtu.be/bYY_eRVTOiU

Wyłączenie MSI Afterburner powinno pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączenie MSI Afterburner powinno pomóc

Nie pomaga, gram bez niego ale do nagrania zainstalowałem ponownie. Pierwsze co, to ktoś by stwierdził: pewnie się przegrzewa, pokaż temperatury :P.

Edytowane przez Damian3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pomaga, gram bez niego ale do nagrania zainstalowałem ponownie. Pierwsze co, to ktoś by stwierdził: pewnie się przegrzewa, pokaż temperatury :P.

A nie masz jeszcze jakiegoś innego softu do monitorowania kompa odpalonego np HWiNFO64 albo GPU-Z ? Jak tak to też wyłącz i sprawdź .

Edytowane przez DariŽ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie masz jeszcze jakiegoś innego softu do monitorowania kompa odpalonego np HWiNFO64 albo GPU-Z ? Jak tak to też wyłącz i sprawdź .

Też nie to, nic dodatkowo w tle nie działą :P. Tylko radeon Software (wszystkie dodatki jakie się dało wyłączyłem już, typu antilag i sharpening). Chodzi raczej o jakieś konkretne ustawienia grafiki lub... no właśnie nie wiem.

Skoro podczas pierwszej gry jest dobrze, a od kolejnej dopiero zaczynają się te dropy fps.

Edytowane przez Damian3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam panowie, ale mi najlkepiej smigają stery 20.2.2 , na innych w kazdym wypadku mam blue screeny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam panowie, ale mi najlkepiej smigają stery 20.2.2 , na innych w kazdym wypadku mam blue screeny :P

Mi nowe śmigają dobrze , a z jakim błędem masz te BS ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista moze nie za dluga ale nie wierze ze pod stolem nie rozwiazuja problemow, ktorych nie ma na liscie wiec oficjalna liste traktowalbym z przymrozeniem oka.

Lepsze, bo skrócili listę znanych błędów o 5 wpisów, choć do żadnego z nich nie wydali poprawki :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nowe śmigają dobrze , a z jakim błędem masz te BS ?

 

Z błedem? A gdzie to sprawdzic? Ogólnie nie wyswietla sie zaden błąd, wywala blue screena nawet w chrome, bez zadnego komunikatu. na 20.2.2 jest idealnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazuje się BS ,system robi zrzut pamieći i na samym dole koło kodu QR napisany jest tz kod zatrzymania albo z angielskiego stopcode i ewentualnie poniżej jeszcze tz źródło problemu np jakaś biblioteka .dll itp

Edytowane przez DariŽ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazuje się BS ,system robi zrzut pamieći i na samym dole koło kodu QR napisany jest tz kod zatrzymania albo z angielskiego stopcode i ewentualnie poniżej jeszcze tz źródło problemu np jakaś biblioteka .dll itp

 

yyy wróc :D Sorry , miałem na mysli black screeny a nie blue screeny :D Moje przejezyczenie :)

Na 20.2.2 wszystko hula idealnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie standardowo, bez problemów. Od 20.2.2. robię tylko "nakładki" bez czystych instalacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy wróc :D Sorry , miałem na mysli black screeny a nie blue screeny :D Moje przejezyczenie :)

Na 20.2.2 wszystko hula idealnie

Spróbuj zrobić UV karty. Może to efekt placebo ,a może sterowniki poprawili ale od kiedy zrobiłem UV ani razu nie miałem black screena. W ciągu pierwszych dwóch tygodni po zakupie karty miałem 2 razy black screena w przeglądarkach Opera i Chrome.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problem przy oglądaniu np. filmów?

Co jakiś czas: czasem po 15 min, czasem po 40 min

wyrzuca mi black screen, pozostaje reset kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problem przy oglądaniu np. filmów?

Co jakiś czas: czasem po 15 min, czasem po 40 min

wyrzuca mi black screen, pozostaje reset kompa.

 

Mam ten sam monitor i też miałem czasem takie problemy-RX 5700 XT ma problem z niektórymi monitorami, generalnie to chyba pozostaje wypier**lić kartę i kupić coś normalnego od nvidii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problem przy oglądaniu np. filmów?

Co jakiś czas: czasem po 15 min, czasem po 40 min

wyrzuca mi black screen, pozostaje reset kompa.

 

Ustaw kartę na stock i zobacz, czy problem nadal się utrzymuję.

Właśnie za mocne uv, rzuca black screena przy uruchamianiu gier/w przeglądarce, a nie podczas testu stabilności karty :). Gry mi śmigały elegancko, ale nieraz miałem bs przy ładowaniu gry, dołożenie 20mV i 2% power limitu, rozwiązało problem.

 

Edit. Zauważyłem, że moja karta ma niższe wyniki wydajności niż inne karty osób z tego forum. Mimo że odnotowuję bardzo wysokie zegary względem innych, to zawsze wynik mam słabszy. Oczywiście mowa o karcie stock, nie uv. Kwestia zasyfionego systemu, czy bios mam wgrać inny z tego modelu? Bo są dostępne dwa biosy, może bym wgrał inny, po wcześniejszej kopii zapasowej swojego biosu?

 

Jak ktoś chce, to tu wrzucam swój bios do red devila, wersja oc. Nie mam problemów z black screenami jeśli o to chodzi:

https://drive.google.com/open?id=1XhMky_ny5yZINaIR45TeYLkzSWeWvtem

 

Tu macie podgląd parametrów mojej karty:

 

157a8c9d901ca046.jpg

Edytowane przez novi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę Panowie, czy ktoś mógłby mi podesłać BIOS z MSI RX5700 XT Gaming X? Byłbym bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • U mnie RX 6700 XT Nitro też coś bzyczy delikatnie ale to się muszę wsłuchać, karta po UV i limit 60 fps. 
    • Całe szczęście. Ja bym poszedł jeszcze dalej - zlikwidował te RODy, które są w dobrych lokalizacjach i pobudował tam osiedla. 
    • Jestem bardzo na nie. Wymęczyłem się do połowy drugiego odcinka. [uwaga, lekkie spoilery] To nie jest serial, to jest zestaw przydługich teledysków z losowymi scenami mającymi tylko zaakcentować charakterystyczne elementy z gier. Tępa jak maszynka do golenia z promocji na aliexpress laska wychodzi ze swojej nory, w której jej klan spędził ostatnie kilkaset lat, ot tak sobie i nagle to wywołuje heheheszki na całego, bo joj, ma niebieski kostium! Mimo że zachowuje się jak upośledzona, nic kompletnie nic jej nie zagraża na ziejącym promieniowaniem, wypełnionym szkieletami i mutantami terenie. Wielki rycerz Braterstwa Stali ma problemy z wielkim, zmutowanym misiem, ale na szczęście jego giermek załatwia misia jednym strzałem ze starożytnego rewolweru. Przed genetycznym laboratorium stoją wieżyczki gatlinga, ale nie są w stanie trafić w szybko idącego przed nimi staruszka.  Scenariusz tego dzieła jest tak prosty, że gierki, na które przecież narzekano, przy nim są historiami wartymi nagród literackich. Całość wypełniona jest stereotypowymi "dads jokes". Mimo że serial jest wypełniony zwłokami, mutantami, nie ma żadnego zagrożenia, nawet nikt nie udaje że cokolwiek tępej głównej bohaterce może się przydarzyć. Żarcik za żarcikiem i tyle.  Dobitnie to przypomina, że jedynym powodem produkcji jest przyciągnięcie więcej ludzi do prime poprzez maksymalne uproszczenie wszystkiego, co można uprościć. Można obejrzeć...tylko po co?
    • Nie będziesz miał niczego i będziesz szczęśliwy 😆
    • Ubi + i po problemie, dla mnie to gra na jeden raz wiec nawet zeby absolutnie pelna wersja kosztowala 250zl i tak bym wzial +.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...