Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Phoenixsuple napisał:

A zapewne do porównania użyta stockowa 2080ti z niskimi zegarami żeby wykresik lepiej wyglądał ?

A do porównania 3080 vs 2080TI to co jest używane? Przecież nie Xtrio czy strix tylko 2080TI FE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, dadi82 napisał:

A do porównania 3080 vs 2080TI to co jest używane? Przecież nie Xtrio czy strix tylko 2080TI FE

Wiadomo ale nie kazdy zalapal delikatnie ujme prowokacje ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Phoenixsuple napisał:

A zapewne do porównania użyta stockowa 2080ti z niskimi zegarami żeby wykresik lepiej wyglądał ?

bo nvidia w swoich wykresach ma galxy hof na max oc.....

  • Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Mar_S napisał:

Biorąc pod uwagę że NVidia to czysta amatorka jeżeli chodzi o papierowość premier, oraz fakt że mamy teraz na tapecie Zen 3 który na pewno będzie się świetnie sprzedawał, obawiam się że przed nowym rokiem dostępność Big Navi będzie szczątkowa, no a ceny...  :E
 

@up obawiam się że dostępność zielonych będziesz wspominał z łezką w oku.  :E Obym się mylił!

https://www.google.com/amp/s/www.benchmark.pl/aktualnosci/amd-obiecuje-dobra-dostepnosc-kart-radeon-rx-6000.html%3famp

:E

https://www.purepc.pl/amd-radeon-rx-6000-dostepnosc-kart-graficznych-pod-kontrola

Edytowane przez parcu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ba, gdyby premiera była wczoraj, a dostępność od wtorku. A tu ile trzeba czekać, miesiąc do prezentacji? Teraz mogli by coś ugrać, w momencie poprawy dostępności Ampere, navi #nikogo. 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież oni dokładnie to samo obiecywali przy pierwszym Navi, a o ile pamiętam dostępność szału nie robiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudowne. Na najnowszych sterownikach nie działa mi Freesync na pierwszym wejściu DP - jest nieobsługiwane, pozostałe ok. Po powrocie do starszej wersji działa na każdym wyjściu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Saren7 napisał:

Cudowne. Na najnowszych sterownikach nie działa mi Freesync na pierwszym wejściu DP - jest nieobsługiwane, pozostałe ok. Po powrocie do starszej wersji działa na każdym wyjściu.

This is Radełon :pistols:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Saren7 napisał:

Cudowne. Na najnowszych sterownikach nie działa mi Freesync na pierwszym wejściu DP - jest nieobsługiwane, pozostałe ok. Po powrocie do starszej wersji działa na każdym wyjściu.

ciekawe , nie chce mi sie sprawdzać u mnie bo wszystko hula jak ta lala na tym dp co mam ?

Edytowane przez Dario+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Phoenixsuple napisał:

This is Radełon :pistols:

 

Nie wiem czemu dalej powtarzany jest ten mit że z AMD zawsze jest problem a nvidia to cud miód i malina ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Dario+ napisał:

Nie wiem czemu dalej powtarzany jest ten mit że z AMD zawsze jest problem a nvidia to cud miód i malina ;) 

Jesteśmy chwilę po premierze ampere a teraz zobacz ile minęło od premiery navi i o czym się rozmawia w temacie navi ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Wu70 napisał:

Jesteśmy chwilę po premierze ampere a teraz zobacz ile minęło od premiery navi i o czym się rozmawia w temacie navi ?

 

Używałem 3 generacje nvidii , teraz używam 2 generacje amd i uwierz mi że nie widzę za bardzo różnicy w problemach , nawet wydaje mi się że wcześniej na nvidi miałem więcej crash itp .

Widziałeś kiedykolwiek  relase note nvidii ? Fixed Issues in this Release ? Praktycznie zawsze zaglądam tam po wydaniu nowych sterowników nvidi i lista nie jest krótka zazwyczaj ;)

 

Edytowane przez Dario+
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, weź nie żartuj, jak nie widziałeś problemów to przejrzyj ten temat  ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam navi od marca i naprawdę nie mam problemów , odpalam gry i gram :) . Wiem że były na początku roku po wydaniu adrenalin 2020 ale już nie przesadzajmy że to dalej jakiś jest wielki problem .

Na pewno nie kupie na premierę ani big navi ani np rtx 3070 wiec problemy wieku dziecięcego i tak mnie pewnie miną ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Dario+ napisał:

 

Nie wiem czemu dalej powtarzany jest ten mit że z AMD zawsze jest problem a nvidia to cud miód i malina ;) 

Kiepska linie obrony sobie wybierasz, chwilowe problemy ze sterami czy z czymkolwiek sa co premiere czy to u AMD czy nVida z tym ze zieloni problem rozwiazuja bardzo szybko a u amd smrod ciagnie sie do teraz ;) Czujesz roznice?? Poczekajmy do premiery AMD ;)  I nikt nie pisze ze u zielonych problemow nigdy nie bylo ;) 

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie pisze o problemach zielonych bo 99% użytkowników nigdy nie widziało nawet relase note nvidii ;) A jak ma problem to po prostu mówi "trudno widocznie tak ma być" albo spróbuje innych sterowników . A jak komuś coś nie działa jak należy u czarownych to od razu jest hejt i This is Radełon :D

 Tak jak kolega nie dawno wyżej pisał że mu nie działa freesync  a tu 5 minut wcześniejszej ktoś na forum dal posta że nie działa mu g-sync LOL XD

Edytowane przez Dario+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro na starszych działa a na nowszych nie to jeszcze żaden problem, nikt nie bierze jak zwykle kompatybilności monitora pod uwagę - innym działa , czyli nie do końca wina samych sterowników

druga sprawa, te prześwietne stery od nvidii, a często jest tak , że crashują od początku w jakieś grze i mamy magiczne stery oznaczone jako FIX za kilka tygodni - no nie ale to jest przecież normalne, wszystko cacy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie Watch Dogs 1 bo jeszcze nie przeszedłem, dość stara produkcja. Tutaj także i5 6400 nie ogarnia w mieście, dropy do 35 fps, widać narzut sterownika AMD.

Na gtx 1050ti było płynniej w miejscach procesorowych. Proc leci na maxa a gpu dobija do 55%.

Edytowane przez Saren7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6400 stokowy jest za słaby, tu już nawet o narzut nie chodzi, jak miałem i5 2500k to też w tej grze wymiękał nawet przy 1050ti

https://www.youtube.com/watch?v=axWrN4FGWQ8

druga sprawa , jak masz ramy tylko na 2133 to dodatkowy hamulec dla tej karty, nawet jakeiś 2400 w dualu by coś poprawiły

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kochan4 napisał:

stery oznaczone jako FIX za kilka tygodni - no nie ale to jest przecież normalne, wszystko cacy :E

I po co klepiesz te bzdurki jak FIXy wychodza kilka dni po sterach WHQL??? Te twoje tygodnie to kolejne klamstwo pod wlasna odp zeby lepiej brzmialo, kolejny raz dupka mocno piecze :D Musisz byc naprawde niezlym fanbojem zby tak bronic AMD i uciekac sie do klamania jak wyzej  albo podawac pierwsze sterowniki do nowej seri gpu jako przyklad.

 

Czekam co jeszcze wymyslisz :D 

 

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kochan4 napisał:

6400 stokowy jest za słaby, tu już nawet o narzut nie chodzi, jak miałem i5 2500k to też w tej grze wymiękał nawet przy 1050ti

https://www.youtube.com/watch?v=axWrN4FGWQ8

druga sprawa , jak masz ramy tylko na 2133 to dodatkowy hamulec dla tej karty, nawet jakeiś 2400 w dualu by coś poprawiły

Mam przełożone ramy z głównego kompa 2*8 gb, niestety skylake bez Z to max 2133.

Edytowane przez Saren7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Phoenixsuple napisał:

I po co klepiesz te bzdurki jak FIXy wychodza kilka dni po sterach WHQL??? Te twoje tygodnie to kolejne klamstwo pod wlasna odp zeby lepiej brzmialo, kolejny raz dupka mocno piecze :D Musisz byc naprawde niezlym fanbojem zby tak bronic AMD i uciekac sie do klamania jak wyzej  albo podawac pierwsze sterowniki do nowej seri gpu jako przyklad.

 

Czekam co jeszcze wymyslisz :D 

 

wow, jak się oburzył ten , co to nie jest fanbojem , gościu wyszło z ciebe w końcu jaki ty obiektywny i bezstronny jesteś, tak cię kilka tygodni ubodło? a co to za róznica czy to jest 6 dni czy 15? zj..ne stery to zje..ne a bronić tego to tylko buractwo fanbojskie potrafi

moje poprzednie karty to 3 gforce-y, "fanboju" , tak dla twojej informacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem obiektywny i bezstronny bo krytykuje sprzet niezaleznie od marki ;)  Jesli cos jest spartolone to zamilowanie do marki nie moze przyslaniac faktow i problemow ale to moze kiedys zrozumiesz :D 

Myslalem ze bedziesz bardziej kreatywny ale pomysly sie skonczyly.

EOT 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...